Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

ahmed

Yeni Üye
1 Eki 2016
23

Arkadaşlar hayırlı günler hayırlı işler hayırlı cumalar izmirde uygun fiyatın yanında kalitesi servis sunan klima satıcıları bilen varmı? Klimalar panasonic etherea veya mitsubishi olacak teşekkür ederim

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

ahmed' Alıntı:
Arkadaşlar hayırlı günler hayırlı işler hayırlı cumalar izmirde uygun fiyatın yanında kalitesi servis sunan klima satıcıları bilen varmı? Klimalar panasonic etherea veya mitsubishi olacak teşekkür ederim

hayırlı cumalar kardeşim.izmir için birebir tanıdık yok ama iyi olduğunu bildiğimiz bir yer var.

http://www.momentklima.com.tr/iletisim.aspx

forumdan swash35 kardeşimizde burdan aldı klimalarını ve çok uygun fiyata aldı gerçekten.isterseniz öm yapın sawash35 e isterseniz linkteki adresten firmaya direk ulaşın.panasonic hakkında bilgim yok şahsen ama swash35 onuda araştırmıştı yanılmıyorsam.

fiyatları güzel olan gene iki site var :

http://www.ege-ticaret.com/Duvar-Tipi-Inverter-Klimalar,LA_4-2.html#labels=4-2,9-3

http://www.galeribeyaz.com/Kategori/duvar-tipi-inverter-klimalar&BrandID=182

izmir klima cenneti bu yönden şanslısınız.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

Önceki Gün 18lik Yeni

LG Sirius Deluxe Smart Inverterimizin

Montaji Yapildi

Dun Test Surusu Yapayim Dedim
Dis Ortam Sicakligi 30-32 Derece Oldugu Icin
Ortami Cok Cabuk Iklimlendirdi

Bendeki diger 12lik Yaz Boyu Görevini
Layikiyla Yerine  Getirmisti

Neyse Asil Konuya Gelelim

18ligin Dis Unitesi 12likten Daha Sessiz
Olduğunu Belirtmek Isterim

R Çevrimdışı

R.Hastası Delirıza

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sota' Alıntı:
Önceki Gün 18lik Yeni

LG Sirius Deluxe Smart Inverterimizin

Montaji Yapildi

Dun Test Surusu Yapayim Dedim
Dis Ortam Sicakligi 30-32 Derece Oldugu Icin
Ortami Cok Cabuk Iklimlendirdi

Bendeki diger 12lik Yaz Boyu Görevini
Layikiyla Yerine  Getirmisti

Neyse Asil Konuya Gelelim

18ligin Dis Unitesi 12likten Daha Sessiz
Olduğunu Belirtmek Isterim

fiyatı ne kadar 18 btu

D Çevrimdışı

deepstroke

Yeni Üye
10 Eki 2016
11

merhabalar , 

Forumunuza yeni üye oldum. ilk izlenim olarak herkesin yorumlarda da okuduğum kadarıyla, yardımcı olmak için elinden geleni yaptığını gördüm. bundan dolayı üye olmak istedim. 
      Ben evime 2-3 aydır klima almayı duüşünüyorum. Ancak kararsızım kış gelince fiyatlar düşer mi bilmiyorum ama beklemek istedim maddi olarakta rahatlamak için.  Max 2.750 tl-3000tl civarı klima bütçem  var. Evim ara katta bulunuyor. Isı yalıtımı var. Amacım yaz kış kullanabilmek klimayı. Bundan dolayı da kaliteli bir klima almak istiyorum. Bursa'da yaşıyorum. Buna göre şimdilik bir tespit yaptırmadım ama yaptırmayıda düşünüyorum. Ancak düşünceme göre 12.000 btu klima evime yeterli olacağı kanısındayım. Evim 85 mt net. Koyacağım odada 20 mt2-25 mt2 civarında. Bu konuda Bursa'da servis konusunda sıkıntı yaşamayacağım bir klima almayı isterim. Yardımcı olursanız memnun olurum.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

deepstroke' Alıntı:
merhabalar , 

Forumunuza yeni üye oldum. ilk izlenim olarak herkesin yorumlarda da okuduğum kadarıyla, yardımcı olmak için elinden geleni yaptığını gördüm. bundan dolayı üye olmak istedim. 
      Ben evime 2-3 aydır klima almayı duüşünüyorum. Ancak kararsızım kış gelince fiyatlar düşer mi bilmiyorum ama beklemek istedim maddi olarakta rahatlamak için.  Max 2.750 tl-3000tl civarı klima bütçem  var. Evim ara katta bulunuyor. Isı yalıtımı var. Amacım yaz kış kullanabilmek klimayı. Bundan dolayı da kaliteli bir klima almak istiyorum. Bursa'da yaşıyorum. Buna göre şimdilik bir tespit yaptırmadım ama yaptırmayıda düşünüyorum. Ancak düşünceme göre 12.000 btu klima evime yeterli olacağı kanısındayım. Evim 85 mt net. Koyacağım odada 20 mt2-25 mt2 civarında. Bu konuda Bursa'da servis konusunda sıkıntı yaşamayacağım bir klima almayı isterim. Yardımcı olursanız memnun olurum
deepstroke  kardeşim hoşgeldin sefalar getirdin.değerli  görüşleriniz için teşekkür ederiz.bursa için yalıtımlı ve ara katlı bir evde 12 lik yeterli gelir evt.hiç olmadı çok soğuk günlerde kapatmadanda çalıştırırsanız sorun çıkartacağını sanmıyorum.yaz kış kullanım için almışken az iyisini almaya çalışırsanız tabiki heryönüyle dönüşü size daha iyi olacaktır.
ilk önerim mitsubishi elektirik olacaktır.
MSZ-HJ35VA  bunu o bütçeyle kesin alırsınız.bir tık üstü olan dm serisini zorlayın genede almaya bütçenize göre.MSZ-DM35VA   :3445 civarında.fakat güzel bir pazarlıkla bunu düz yapabilirseniz iyi olur.gene isterseniz me nin bayileri ücretsiz keşif yapıyor onların görüşlerini alın.gönül isterki sf serisini alın  ama bütçenizi 600 tl gibi aşar genede bayilerden fiyat alın.çünki bayilerin ne yapacakları belli olmaz fiyat konusunda.

başka alternatif olarak:
http://www.ege-ticaret.com/MIDEA-MISSION-MSMBBU-12-INVSPLIT-KLIMA,PR-89.html
http://www.ege-ticaret.com/CARRIER-X-POWER-GOLD-DUVAR-TIPI-53UQV035H-INVSPLIT-KLIMA,PR-99.html
alarko müşteri hizmetlerinde mideadan iyidir onun için değerlendirin en azından fiyat alın.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

niceali24' Alıntı:
günaydın herkese.bende dün itibariyle klimayı taktırdım.ME sf 42.yardımlarınız için teşekkürler

Hocam Hayırlı Olsun

Soyle Güzel  Fotolar Cekip Paylasmanizi Bekliyoruz

Ozellikle Kullanmaya Baslayinca

Gorus ve Yorumlarinizi Bekliyor Olacaz

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

niceali24' Alıntı:
günaydın herkese.bende dün itibariyle klimayı taktırdım.ME sf 42.yardımlarınız için teşekkürler

hayırlı olsun kardeşim.Rabbim güzel günlerde sağlıkla uzun yıllar kullanmayı nasip etsin inşallah.sota kardeşimin dediği gibi foto ve fikirlerinizi paylaşırsanız çok seviniriz.diğer kardeşlerimiz için örnek ve fikir olmuş olur.dilerimki bu kış soba keyfinde az faturalı geçsin.klima gibi klima aldınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt