Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H Çevrimdışı

Hayrooo35

Yeni Üye
17 Eyl 2016
30

Aynen öyle Sawash35 hatta fiyat listesine baktım soğutma 17000 ısıtma 19000 sf50 modelinin ve fiyatı 5460 tl bayi liste satış fiyatı

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941
Cvp: Klima Tavsiyesi 2016

sawash35' Alıntı:
Karar vermekte zor ya simdide misson 18 + 9 mu alsam yoksa panasonin ue9+etherea15 mi alsam ikilemde kaldim

swash kardeşim daha öncede yazdığım gibi ethera ve mission modeli en manntıklı olanı olur sizin için.ayrı ayrı almak zorunda kalırsınız ama en azından nokta atışı yapmış olursunuz.mission hertürlü verimli panadan.ama gözümden kaçmış ethera 15 lik ara btu bir klima.o yüzden mantıklı gözükmüyor.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

40j430.png

Hayrooo35' Alıntı:
Aynen öyle Sawash35 hatta fiyat listesine baktım soğutma 17000 ısıtma 19000 sf50 modelinin ve fiyatı 5460 tl bayi liste satış fiyatı
hayro kardeşim sf42 18 lik makina.soğutmada btu düşük gözüksede ısıtmada yukarıdaki resimdeki gibi.hertürlü diğer klimalara göre açığı kapatır me.tabiki sf50 on numara seçim olur o başka.hizmet anlamında olsun ,klima da olsun me herzaman ayrıcalıklıdır.müşteri memnuniyeti firmanın temel prensibi.asla sorun yaşayabileceğiniz bir firma değil.sorunlar olmuyormu hiç her firmada olduğu gibi pat çat işine saygı göstermeyen servis bayiler olabiliyor.ama genel merkerz bu duruma müsade etmiyor hem onlara gereken cezayı kesiyor hemde sizin mağduriyetinizi gideriyor.verdiğiniz herkuruşu sonuna kadar hak eden bir firma ve cihazlardır.

fiyat politikasını bazı çekemeyenler eleştirsede kimse kusura bakmasın kaliteyi kimse ucuza vermez.bende isterimki fiyatlar daha düşük olsun.en çok klima sektörünü eleştirenlerden biriyim.kar marcları çok yüksek oluyor ama gel gelelim tüketiciye birşey yansımıyor.

hitacki konusuna gelirsek tabiki bir me hizmeti asla alamazsınız.ama izmirde servis sıkıntısı oolmaz çünki distiribitörü orda .biraz sesli çalışsada değerleri gerçekten mükemmmel.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

sawash35' Alıntı:
Karar vermekte zor ya simdide misson 18 + 9 mu alsam yoksa panasonin ue9+etherea15 mi alsam ikilemde kaldim

ethera modeli missiondan kalitelidir ve verimlidir.maddi olarak mission gayet iyi.ama mission 18 lik ethera 15 lik.onun için gerçek 18 lik almak var iken etherayı eleyin derim şahsi fikrim.kim ne derse desin ara btu 18 lik olamaz asla.komp farkıda açık ve seçik olarak vardır.

hiç kafa karıştırmayın derim yoksa işin içinden çıkamazsınız.18 lik klima varken ve orta seviye bir klimayken neden ara btu alasınız.mantıken mission hertürlü öne geçiyor.

H Çevrimdışı

Hayrooo35

Yeni Üye
17 Eyl 2016
30
@ghostkiller kardeşim bende sf42ye baktım ancak dediğim gibi Salonum mutfakla birlikte tahmini 38 m2 civarına geliyor ve 3 pencere var evde. Açık mutfak olmasa sf42 modeli yeterli olurdu ancak bina eski olduğu için mantolama yok cam çok o yüzden sf50 yi düşünmeye başladım ama 5410 tl de bütçenin baya dışı oluyor. Bakalım moment klima var izmirde orayı arayıp fiyat alicam. Umarım fiyat konusunda yardımcı olabilirler.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

Hayrooo35' Alıntı:
@ghostkiller kardeşim bende sf42ye baktım ancak dediğim gibi Salonum mutfakla birlikte tahmini 38 m2 civarına geliyor ve 3 pencere var evde. Açık mutfak olmasa sf42 modeli yeterli olurdu ancak bina eski olduğu için mantolama yok cam çok o yüzden sf50 yi düşünmeye başladım ama 5410 tl de bütçenin baya dışı oluyor. Bakalım moment klima var izmirde orayı arayıp fiyat alicam. Umarım fiyat konusunda yardımcı olabilirler.
sf-42 yeterli gelir ama tüketimi az fazlalaştırabilir.çok aşırı soğuklarda ise belki zorlanabilir.açık mutfak oolması yaz için dezavantaj olur.kış için avantaj olur.çünki mutfakta iş yapıldıkça zaten ısınıyor otalık ister istemez o yüzden bir nevi klimaya yardımcı olur.yaz için ise sınırda kalır evt .bu sorunuda hiç kapatmayarak çözebilirsiniz die düşünüyorum.birde tabi soğuğu ne kadar sevdiğinize bağlı.

sf50 on numara seçim olur tabiki.cuk die oturur derizya hani o misal.ne ısıtmada ne soğutmada gözleriniz arkada kalmaz.ama işte bu seferde fiyatlar yukarı çıkıyor.arada 800 tl fark var.erebildikten sonra bu fark hiçbirşey sizin durumunuz için.çünki sıfır risk almış oluyorsunuz en azından.tahminimce 4600 tl gibi rakamlara alabilirsiniz moment klimadan.

bütün bayiler ile pazarlığa oturun çünki farklılıklar çok olabiliyor aralarında.birisi iskonto az yapar iken bir diğeri çok yapıyor.kar marcları yüksek inanmayın para kazanamıyoruz cart curt laflarına.zorlayın zorlayabildiğiniz kadar.klima söktörü böyle malesef.x bir marka kampanya yapıyor 1500 fiyatı ben gidiyorum tanış olduğu için 1400 diyor burdan pay biçersek gerçekten fahiş karlar alınıyor bu klimalardan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt