Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,897

sawash35' Alıntı:
Tesekkurler multiyide eledim

Ablamlara Lazimdi 2adet klima

1adet 18lik
1adet 9luk

Onlarda Toshibanin Multi Kampanyasini Gormus
Vazgecerene Kadar Catladim

Midea Blanc Alip Sorunu Cozecez Insallah
Islerimi Bitireyim Ustalarin Basinda Durman Lazim :)

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

Hayrooo35' Alıntı:
Bu arada satış sonrası servis hizmeti de önemli benim için. Bu konuda sıkıntı yaşamak istemiyorum. Panasonic için çok şikayet var. Sizin bana verdiğim bilgiler doğrultusunda vereceğiniz cvp önemli. Klimami sizin tavsiyeniz üzerine alacağım çünkü
@Hayrooo35  kardeşim hoşgeldin sefalar getirdin.sota kardeşim panasonic önermiş bütçeniz doğrultusunda güzel seçim.seçeneğinize bir de mitsubishi elelktiriği ekleyin.

MSZ-SF42VE 4150-ila 4300 arasında rahatlıkla alabilirsiniz.servis ve müşteri hizmetlerinde bir numara olduğu kesin ve bilenlerin malumundadır.me nin kalitesinide ,veriminide,performansınıda ,müşteri memnuniyetinide kimse tartışamaz çünki apaçık önde ve bu sektörün başıdır.kağıt üzerindeki değerlerden ibaret olmadığı gibi sahadaki çalışma performansının bu güne kadar hiçbir markada görmedim.bu klimaların çalışma prensipleri birbaşka ve diğerleriyle kesinlikle karşılaştırmak cahillik eseri olur.

panasonicmi me mi derseniz tabiki me derim.me nin kalitesini asla ve asla tudmaz.panada kendi bünyesinde güzel klimalardır.malesef satış ağı adam gibi adam gibi oturamadı için marka çarçur oluyor onun bunun elinde.bu gün kimin yanına gitseniz pana satar nerdeyse köklü bir bayi ve satış ağı kuramadılar.son birkaç yıldır düzene gireceği söylensede halen karmaşa devam ediyor.tabi bu demek değildirki servisi vs yoktur.

H Çevrimdışı

Hayrooo35

Yeni Üye
17 Eyl 2016
30

@Ghostkiller kardeşim önerin için teşekkürler më kalitesi tabiki hiç biri ile mukayese edilemez. Benim için elektrik tüketimi çok önemli çünkü açtığım zaman klima 12 15 saat arası çalışacak. O yüzden tasarruflu bir model almayi düşünüyorum. Më fiyatları piyasanın üstünde olduğu için bakmadım henüz. Zaten suan araştırma asamasindayim. Me fiyatları A++ almaya kalktığım zaman fiyatlar 5bin üzerine çıkıyor. Açıkçası hayaller me ama gerçekler panasonic yada toshiba kardeşim :)

S Çevrimdışı

sawash35

Aktif Üye
29 Tem 2016
82

Hayrooo35 kardesim izmir momentklima me sf42 hj25 modelleri ikisi icin pesin 6300 fiyat verdiler bence telle ara sor fiyat al butceni cok zorlamiycaksa me bak kardesim

H Çevrimdışı

Hayrooo35

Yeni Üye
17 Eyl 2016
30

Sawash35 benimde aklımdan geçen baştan bu yana me ancak dediğim gibi herşey bütçe meselesi. Dış ünite çalışma nasıl MSZ-SF42VE modelinde. Ses çok yapıyor mu buda önemli. Servis konusunda kesinlikle şikayet duymadım me' de. Panasonic Etherea brosurune baktığımda kullanışlı sağlam bir modele benziyor ancak servis konusunda çok sikayetini okudum. Sonuç olarak ya MSZ-SF42VE yada panasonic Etherea modellerinden birini almaya karar verdim. Kışın da kullanacağım için elektrik tüketim on planda benim için.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

@hayrooo35 kardeşim sf serisinde sesi asla duyamazsınız.me de zaten ses olayı asla yok.hj serisinin bile sesini duyamazsınız.swash kardeşime güzel fiyat vermişler cidden.%15 iskonto yapmışlar ki bu çok iyi rakam me için.şu an MSZ-SF42VE 4625 tl.bundan aynı iskontoyu yaparsak 3930 tl ye geliyorki bu rakama sf 42 lik almak çok zor.18 lik makina 42ve de.tabiki siz gene araştırın para kolay kazanılmıyor.toshibanın alt serisini alabilirsiniz belki ki o seriyede bulaşmayın.kronik sorunu olan bir seridir.hem fiyatının yüksek hemde kronik soruından dolayı zaten öneremiyoruz bu klimayı.

elektirik tüketiminde me kadar cimri klima bulamazsınız bunu bilin.sanmayınki me ciyim hayır gerçekten varolan birşeyi savunuyorum sadece.normalde zaten bütçe çerçevesinde diğer markalarıda öneririm.bütçenizi 4300 yazınca direk me alabileceğiniz için hiç macera aramayın die yazdım.bu fiyata me den üstün cihaz bulamazsınız.ne varki bütçemi düşürürüm derseniz tabiki o zman işler başka işler.sonuçta bu gün midea da alsanız iş yapar panasonicte.sadece iş yapma kıstasları ve yakıt kıstasları aynı olmaz kalite aynı olmaz o kadar.

ısıtma işi ciddi bir iş.herklima soğutur ama her klima ısıtamaz.kısacası yapması gereken ısıtma işlemini başlarılı yapamaz.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

@hayrooo35 kardeşim birde şu olaya açıklık getirelim atladık sanırım.sizin m2 fazla ve orda açık mutfak var.alt kademedeki klimaların başarılı olması çok zor bunu ethera için demiyorum tabi.mümkünse orta ve üst seğment almanız iyi olacaktır.alt kademe klima alırsanız 24 lük almanız daha iyi olur.birde hitaçhilere bakın derken bakın çok güzel fiyatları var.örnek link:

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/hitachi-ras-s18h2aa-inverter-split-klima-217386567?mpch=ads&ggap_s=akakce&ggap_m=ocs&ggmktg1=OCS*akakce******&ggap_n=akakce&scxid=14489-145823-2357-0

bu klima gerçekten güzel ve piyasada bu performansta artık klima kalmadı desem yalan olmaz.bu fiyata 18 lik gerçekten mükemmelki artık genel olarak klima kapasiteleri düşürüldüğünden hitachinin bu serisi bulunmaz bir cihaz.eski  üretimler genelde lider markalarda böyleydi.ama zaman geçtikçe tekneloji ilerledikçe dünyaya ayak uydurma babında herkes küçülmeye gitti.bu gün birçok dandik markanın  değerleri yalan ve kağıt üzerinden ibarettir.diğerleride kapasiteyi çekebildikleri kadar geri çektiler ve çekiyorlar.tuddular sezonsal verimliliğe geçtiler bu sefer hep çaldılar klimalardan.anlayacağınız bu işler baya bir karışık.

kafanızı karıştırmak istemem.hitachiyi bayiler ile bir görüşün izmirdesiniz sanırım sizde ve klima cennetindesiniz.izmirde olupta hitachiye bakmamak olmaz derim.

H Çevrimdışı

Hayrooo35

Yeni Üye
17 Eyl 2016
30

@ghostkiller kardeşim tskler açıklamaların için bende aynı şekilde en az 18 lik kaliteli bir klima istiyorum. Hitachiyi düşündüm ama servis sıkıntısı yasarmiyim diye tereddutte kaldım açıkçası. Klima kullanan kişilerde Hitachi markasına denk gelmediğim için bu açıkçası beni tereddutte bıraktı. Çünkü klimayi almak kolay ancak ben klimayi aldıktan sonra servis sıkıntısı yasayacaksam o iş kötü. Hitachide servis konusunda sıkıntı yasarmiyim sence?

S Çevrimdışı

sawash35

Aktif Üye
29 Tem 2016
82

Ghostkiller hayro35 yaptigin aciklamada sf42 icin 18lik demissin 16000btu yaziyor aciklamalarda yanliisim varsa kusura bakma

S Çevrimdışı

sawash35

Aktif Üye
29 Tem 2016
82
Ghostkiller mission panasonic ue serisinden daha iyi dedin kafam karisti normalde panasonic ue9 ve erherea15 yerine etherea15 ve misson 9luk mu tercih etmeliyim diye dusunceye girdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt