Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M Çevrimdışı

moop03

Yeni Üye
22 Ağu 2016
5

anladım hocam. dediğim gibi 2-3 yıl kullanıp evde bırakacağım ve o haliyle kiraya vereceğim.

LG/Samsung inverter için ne dersiniz ?

Ses konusunda fiyatına göre iyi iş çıkarabilecek mi acaba. Çünkü yatak odasına koyacağımız klimanın dış ünite yeri, bitişiğindeki odanın içi (balkonu içeri aldığımız için böyle).

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

moop03' Alıntı:
anladım hocam. dediğim gibi 2-3 yıl kullanıp evde bırakacağım ve o haliyle kiraya vereceğim.

LG/Samsung inverter için ne dersiniz ?

Ses konusunda fiyatına göre iyi iş çıkarabilecek mi acaba. Çünkü yatak odasına koyacağımız klimanın dış ünite yeri, bitişiğindeki odanın içi (balkonu içeri aldığımız için böyle)
bence hiç mecera aramayın boşu boşuna.bakın alt katagori ve birçok orta katagori klimaların alayında istenilen gerçek sessizlik yok.dersenizki 6500-7000 tl veririm işte ozaman işler değişir.ama mantıken bu kadar para vermek çok gereksiz.tabi karar sizin.

ayrıca ses olayı kişilere göre çok değişir.aynı klimaya birisi sesli der diğeri sessiz der.gerçek sesizliği malesef üst katagori ve üst markalarda bulabilirsiniz.

M Çevrimdışı

moop03

Yeni Üye
22 Ağu 2016
5

çok teşekkürler hocam.

çok yararlı oldu yorumlarınız, bu hafta içi almış olurum sanırım klimaları. deneyimlerimi paylaşırım.

görüşmek üzere.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

moop03' Alıntı:
çok teşekkürler hocam.

çok yararlı oldu yorumlarınız, bu hafta içi almış olurum sanırım klimaları. deneyimlerimi paylaşırım.

görüşmek üzere.

rica ederim herşey gönlünüzce olur inşallah.bizler burdayız bir sorun sıkıntı aklınıza takılan birşey olursa çekinmeyin sorun.hayırlı geceler.

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Merhabalar nasılsınız iyisiniz inşallah. Arkadaş önceki cihazım Gree Lomo deyince bende şu sebepten bir sıkıntımı var diye sordum. Bu cihaz geçensene Mayıs Haziran ayı gibi Türkiye pazarına girdi. Yani bir yıllık cihaz da ne gibi probleminiz var anlamında sordum. Bunda her hangi bir art niyet yok... Ancak bazıları art niyet arıyorlar yoksa sizdemi arıyorsunuz nedim bilemedim... üstadım, hocam, değerli kardeşim

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Şöyle bir sıkıntıda hasıl alıntı yapmama rağmen mesajlarımda alıntı görülmemektedir ilgililere duyurulur saygılarımla. Ha birde herkese sen ve hal hatır edip halini sorduğum mesajıma istinaden forum içinde beni taşıyanlardan bir tek şoka kardeşim slm alıp hal hatır etti. Beni tanıyıpta mesajıma cvb vermeyenlere bir terbiteaizliğimiz mi, saygısızlığımızmı oldu acaba. Ghostkiller arkadaşım hoş bir karşılama beklerdim sizden... Tüm forum üyelerine selam eder saygılar sunuyorum efendim

J Çevrimdışı

Jwin

Yeni Üye
6 Mar 2016
3
Cvp: Klima Tavsiyesi 2016

warrior33' Alıntı:
Şöyle bir sıkıntıda hasıl alıntı yapmama rağmen mesajlarımda alıntı görülmemektedir ilgililere duyurulur saygılarımla.  Ha birde herkese sen ve hal hatır edip halini sorduğum mesajıma istinaden forum içinde beni taşıyanlardan bir tek şoka kardeşim slm alıp hal hatır etti. Beni tanıyıpta mesajıma cvb vermeyenlere bir terbiteaizliğimiz  mi,  saygısızlığımızmı oldu acaba.  Ghostkiller arkadaşım hoş bir karşılama beklerdim sizden... Tüm forum üyelerine selam eder saygılar sunuyorum efendim

@warrior33, veri tabanımızda her üyemizin işlemi kontrol altındadır. Yaptığım incelemede alıntı yaptığınız görülmüyor.

Kimden alıntı yaptığınızı belirtirseniz arkadaşlarla aranızdaki tartışmalara girmeden birkez daha kontrol edebilirim. :s8:

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

24 Ağustos 20:31 de paylaştığım alıntılı yorumlarım ile beraber şu ana kadar ki alıntılar ile beraber yaptığım yorumlarım ve paylaşımlarımın hiç birinde alıntılarım görünmüyor

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

warrior33' Alıntı:
Şöyle bir sıkıntıda hasıl alıntı yapmama rağmen mesajlarımda alıntı görülmemektedir ilgililere duyurulur saygılarımla.  Ha birde herkese sen ve hal hatır edip halini sorduğum mesajıma istinaden forum içinde beni taşıyanlardan bir tek şoka kardeşim slm alıp hal hatır etti. Beni tanıyıpta mesajıma cvb vermeyenlere bir terbiteaizliğimiz  mi,  saygısızlığımızmı oldu acaba.  Ghostkiller arkadaşım hoş bir karşılama beklerdim sizden... Tüm forum üyelerine selam eder saygılar sunuyorum efendim

warrior33 hocam öncelikle ben yazacağımı direk ve açık yazarım.beni tanıyan az tanımıştır.en büyük ve hiç dayanamadığım olay ise haksızlık ve ikiyüzlülüktür.babamda olsa karşımda tanımam çizerim üstünü.kaldıki mücadelemin yagane temeli budur.bu piyasadaki sahtekarlara karşı şavaşım.insanları bilgilendirmek gözlerini açmak amacım.hadi satıcı bayi servis pazarlamacılar birçok şeyi yapar yalanıda dolanıda konuşur ama tüketicilerimiz böyle birşey yaptığı zaman hiçmi hiç tahammül edemiyorum.

gelelim size siz gree nin ne mal olduğunu ne zaman önce öğrendiniz.gerek bizzat ben açıkladım gerekse ortalıktaki bilgilerden.şimdik serhat6363 gibi ortaya laf atıpta adam kandırmayalım lütfen bu size hiç yakışmaz.ben insanımı kandıran bir kişiye dahi tahammül edemiyorum.heleki bilinçli kandıranları direk lanetliyorum ve dilimin döndüğüncede yerin dibine sokuyorum.kimse bana bize gree yi öğretmesin.bazıları dün kısa paça donla gezerken biz gree klimanın ne mal olduğunu bilenlerdeniz.

donanım haberede yazmışsın adoya bir kaç sorun anlatmışsın. ondada meymelet yok. klimalar temizlenince az üflüyormuş vs.geç bu ayakları gree alma dendi sana burdada diğer forumlardada. 9köyün forumunda 9köyde whitenight te dedi sana aldırıpta günahını çekmeyiz dedi. ordada münakaşaya girdin.sendede serhat6363 gibi kopleks ler var.sonradan mağdur edebiyatı yapma bize ve başkalarına serhat6363 gibi.neden serhat diyorum çünki benim gördüğüm ikinizde aynı tiptesiniz.

ortaya laf atıpta boş atıp dolu tudmaya çalışma. klimanı öveceksende yeri burası değil denenmemiş klima için burda o paylaşım yok. sota kendi lg klimasını bile daha tavsiye etmiyor. burda günlük yaşamıyoruz akşamdam sabaha serhat6363 gibi saçmalamıyoruz. sen bilmiyorsun gree nin ne olduğunu. bilenede boş konuşuyor gibi paylaşım yapmak amacın. biz normalde tartışmasız denenmemiş ürüne bile izin vermezken ortaya laf atıp bilgi almaya çalışmaya hiç izin vermiyoruz.. edebiyat parçalamayalım. senin huyunu daha öncedende biliyoruz.

işin gerçeği amacım sizi rencide etmek değil ama hatalı davranışlarınız karşısında yazmak gereği duydum.arkanızdan konuşmaktansa direk yüzünüze yazmak bana göre en iyi olanıdır.

dahada açıkca yazmam gerekirse forum forum dolaşıp herkese ayrı bir karakter sergileyen insanları sevmiyorum.sevmek zorundada değilim.bilgi almak isteyene canım feda.ama iş bilgi dışına çıktığı takdirde kusura bakmasın kimseyi  tanımam.ben çok afedersinmizde erkeğin oruspusunu sevmiyorum.bir erkek adı üstünde erkek gibi olmalı.orda burda şurda farklı kişiliklere bürünüp dansözler gibi kıvırmamalı.benimde böyle dansözleri sevme gibi bir mecburiyetim yoktur herkişi gibi.

dürüst olana canım feda olsun başımın üstünde yeri vardır.bakın şu forumda iki tane artniyetli adam dılşında kimseye saygısızlık etmedim etmem.benim amacım para kazanmak değil insan kazanmak ama insan gibi insan.benim amacım çıkar sağlamak karşılık beklemek değil bir dua etsin yeter.kısacası hocam ben bu işin ticaretini yapmıyorum.o yüzdende çok rahatım rahatça hareket edebiliyor yazabiliyorum.toplarsak fazla uzatmadan arniyete karşıyım ve tahammülüm yok.

arniyetli olanlara,sahtekarlara,kahpelere,kancıklara,yalancı pazarlamacılara ve namussuz olanları nasıl bir dille eleştirdiğimi görürsünüz ve biliyorsunuzdur.amacım sizinle tartışmak vs değildir.stem etmişsiniz bende karşı sitemimi size etmiş oluyorum şuandan itibaren.siz istediğinz gibi değerlendirebilirsiniz benim için mashsuru yok.benim iki yüzlü ve iyi günümde dostum olacağına dilerimki selam verecek kimse olmasın bana göre en güzeli budur.insanı insan olduğu sürece çok severim insanlıktan çıkana ise hayvanlardan daha aşşağı tutarım.çünki hayvanlar o tip insanlardan çok çok daha iyi ve sadıktır.laflarım genel olarak yazıldığından herşeyi üzerinize alınmazsınız umarım.

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Bu günkü yazdığım mesajlarda, alel acele yazmam münasebeti ve klavyenin azizliği nedeniyle bazı kelimeler ve kişi isimleri düzgün değildir. Yönetime tekrar sesleniyorum, mesajlarımı düzenle topiği ni göremiyorum bu nedenle mesajlarımı düzenle yemiyorum, nede yaptığım alıntılar görünüyor. Gereğinin yapılması hususunda bilginize sunarım. Ayrıca ben kimseyle tartışmıyorum, arkadaş kendi kendine tartışıyor. İyi akşamlar.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

warrior33' Alıntı:
Bu günkü yazdığım mesajlarda,  alel acele yazmam münasebeti ve klavyenin azizliği nedeniyle bazı kelimeler ve kişi isimleri düzgün değildir. Yönetime tekrar sesleniyorum,  mesajlarımı düzenle  topiği ni göremiyorum bu nedenle mesajlarımı düzenle yemiyorum,   nede yaptığım alıntılar görünüyor.  Gereğinin yapılması hususunda bilginize sunarım. Ayrıca ben kimseyle tartışmıyorum,  arkadaş kendi kendine tartışıyor. İyi akşamlar.

hocam bırak bu alicengiz oyunlarını burası dürüst insanların forumu.

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Saygıdeğer üstadım mesajınızın tamamını okumadan yazıyorum, şahsımı iki yüzlülük riyakarlık üç kağıtçı vb. İtham ediyorsun çok üzüldüğü mü belirtmek isterim. Malumun midwa mission Alıpta taşınma duru var diye taktırmayıp o arada Panasonic etheranın geleceği söylenmiş ve almak istediğimde 1 kuruş indirim yapılmadığı ve satmak istemedikleri ni kendi ürünlerini satmak istemelerinin yani müşteriyi mideaya almaya zorunlu kılmalarına kızdığımı ve paranın iade sini istediğimi biliyorsunuz. Bütçe doğrultusunda ME alamadığım ve Mideacıların yaptığına kızmam neticesinde sinirimle bende gidip Gree Lomo aldım ve aynı gün monte ettirdim. Evet Gree zamanında çok güzel klimalar yaptı bir ME kalitesinde olmasa da. Airfell, Zibro ve York faciasınıda bile bile gittim aldım, aldığım yerede çekincelerimi Airfell, Zibroda, York facialarını anlata anlata. Garanti verdiler hiç bir şekilde mağdur etmeyeceklerini taahhüt ettiler ve insanlara güvenmek gerektiği düşüncesi içinde bir insan olarak aldım. Tekrar üstüne basarak söylüyorum ne ortaya laf attım nede ithamda bulunduğunuz üzre birilerini kandırıp Gree Lomo al yada alın demedim. Alnım açık başım dik...!!! Saygıdeğer arkadaşım Ghostkiller1, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasında Warior33 her hangi Tüzel Kurum yada kuruluş veya bir kişi veya kişilere, veya forumlarda insanlara soru soramaz diye maddesi mi var, var da benim görmedim. Arkadaşın Gree Lomo da ne gibi bir problem yaşadığını öğrenmekti. Biliyorsun ki ben bir tüketiciyim esnaf değilim, Gree den, Tlc firması dan yada ürün aldığım yerden bir çıkar yada menfeatim yok. Doğrusunu isterseniz mesajınızın tamamını okumadım okuduğum yere kadar ki bölümde insanları kandırdığım ifadesi bi hayli üzülmeme yetti arttı bile. Ben Allah'tan korkak, kuldan utanırım. Eğer ithamda bulunduğunuz üzre tüm forumlarda Bir kişi veya birden fazla kişiye Gree Lomoyu al yada alın şeklinde bir metin yada ifademi bulup lütfen burada yayımlayınız, bulup ta yayımlayamaz iseniz bir özür borçlusunuz. Ben o özürü bekleyeceğim. Eğer bulursanız şahsımda onursuz, haysiyetsiz, şerefsiz, ahlaksız, edepsiz, piç, orusbu çocuğudur!!! Her forumlarda yazdıklarımın noktasına virgülüne, üç noktası ve tek noktasına, tek ünlemli ve üç ünlemli yazdıklarımın ünlem işaretlerinin hepsinin arkasındayım. Şahsınız üzseniz de beni şahsın kıymetli arkadaşıma, değerli büyüğüm 9 köy üstada Hemşehrim Şotaya en derin muhabbetleri le selam ediyor saygılarımı sunuyorum. Çok üzüldüm.

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
"biz normalde tartışmasız denenmemiş ürüne bile izin vermezken ortaya laf atıp bilgi almaya çalışmaya hiç izin vermiyoruz.. edebiyat parçalamayalım. senin huyunu daha öncedende biliyoruz."
Demişsiniz ben 2 aydır forumlara girmiyorum slm verdim o mesajı görünce sadece sordum. Bu markaların adı geçecek yada geçmeyecek şeklinde bir şey okumadım 24 Ağustos ayı itibariyle. Mesajın tamamını şimdi okudum. Şahsıma çok ağır ithamlarda bulunmuşsun üstadım be... İnsan sonradan üzüleceği pişman olacağı sözler etmemeli üstadım... Ben sizinle tanıştığım gibi görüyorum sizi hala. size bana yaptığınız gibi ithamda bulunmuyorum. size değerli üstadım gibi ifadelerde bulunuyorum. Ayrıca Ahmet Arif derki şiirinde.

Çukurovam,
Kundağımız, kefen bezimiz
Kanı esmer, yüzü ak.
Sıcağında sabır taşları çatlar,
Çatlamaz ırgadın yüreği.
Dilerse buluttan ak,
Köpükten yumuşak verir pamuğu.
Külhan, kavgacıdır delikanlısı,
Ünlü mahpusanelerinde Anadolumun
En çok Çukurovalılar mahpustur,
Dostuna yarasını gösterir gibi,
Bir salkım söğüde su verir gibi,
Öyle içten
Öyle derin,
Türkü söylemek, küfretmek,
Çukurova yiğidine mahsustur...
Ben herkese karşı aynı seviyede ve mesafede ve kibarlık ve nezaket içindeyim. 9 köy üstadın 2 forumuna bu foruma, dh ve ortalıkta dönenlerden haberi yokken de adını bile anmak istemediğim kişinin forumu na üyeyim, O kişinin forumunada geçmişte yaşanmış olaylara vakıf olduktan sonra girmedim ve üyeliğimi iptal ettirmek için ne kadar uğraştıysamda olmadı. Ne siz değerli arkadaşım, üstadım, hocamın bu kırıcı sözleri ve ithamları şahsımı ithamlarda bulunduğunuz kisvelere sokar nede şahsımdan bir şeyler alır götürür... Saygılarımla selamlıyorum Allah'a emanet olun sağlıcakla kalın... İthamlarınızı yayınlamanızı beklicem.

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Üstadım klima mı övdüğümü ifade etmişsiniz. burda yada başka bir yerde forumlardan bulup ekran görüntüsünü de yayınlamanızı bekliyorum. Saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt