Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S Çevrimdışı

SSBMAN

Aktif Üye
16 Ocak 2020
55
44
Enerji kontrol olayını aklında şu şekilde hayal et.
Aracın var motoru 7000 devir çevirebiliyor.
sen limit koyup 5000 geçme diyorsun.
yüksek devir = yüksek tüketim

wifi olayına gelirsek evet takılabiliyor bunun konusu daha önce bir arkadaşımız açmıştı.
Satın alma maliyeti fazlaca.

Anladım hocam limitör gibi çalışıyor yani. Çok teşekkür ederim.

Wifi için forumu bir kurcalayayım. Dersen ki kullanacak mısın? Hayır:hoba1 Ama iot-wifi-kodlama konularına meraklıyım. Eve yeni cihaz geldi mi kurcalamak isteği uyanıyor.

Bu arada şu ana kadar gayet memnunuz klimadan. gece 100 watta kadar düşüyor. Kullanıldığı yer iç içe iki oda şeklinde. Yani Yatak odası ve odadan geçilen çalışma odası gibi düşünebilirsiniz. 15+10m2 . Üstü teras. Üç cephesi açık. Doğu-Kuzey-Kuzeybatı.

M Çevrimdışı

major24

Yeni Üye
1 Tem 2021
6
37
Tercihimi LG Artcool S3 18btu dan yana kullandım. Umarım pişman olmayız. Tabi bunda evdeki diğer tv ve beyaz eşyaların da LG olmasının büyük payı var.

H Çevrimdışı

Hacıyılmaz48

Yeni Üye
30 Kas 2020
13
Merhaba tavsiye forumu kullanicilari evimin salonunfa kullanmak uzere kilima bakiyotum yaklasik 30 m2 yalitimli bi cepesi gunes gouryor sadece oda 12 den aksam gunes batana kadar forumda okududugum kadariyla midea ve lg ye sicak bakiyorum motor catida olacak ve yer ege
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Foruma ozel indirimi nasil kullanabiliyoruz ?

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Merhaba tavsiye forumu kullanicilari evimin salonunfa kullanmak uzere kilima bakiyotum yaklasik 30 m2 yalitimli bi cepesi gunes gouryor sadece oda 12 den aksam gunes batana kadar forumda okududugum kadariyla midea ve lg ye sicak bakiyorum motor catida olacak ve yer ege

Kompresör çatıya konacaksa en üst katta oturuyorsunuz anlaşılan.
En üst katta oturuyorsanız üzeriniz teneke mi, kiremit mi. Yoksa teras mı.

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Yalitimli teras
18 lik klima işinizi görür benim fikrimce. Sota usta ne der bir kulak vermek lazım.

İmkan var ise kompresörü gölge bir yere konumlandırın.
Özellikle öğleden sonra güneşine mağruz kalan kompresörde ciddi şekilde elektrik tüketiminin arttığını gözlemliyorum.

H Çevrimdışı

Hacıyılmaz48

Yeni Üye
30 Kas 2020
13

• 18 lik klima işinizi görür benim fikrimce. Sota usta ne der bir kulak vermek lazım.

Özellikle öğleden sonra güneşine mağruz kalan kompresörde ciddi şekilde elektrik tüketiminin arttığını gözlemliyoru

18 lik klima işinizi görür benim fikrimce. Sota usta ne der bir kulak vermek lazım.

Özellikle öğleden sonra güneşine mağruz kalan kompresörde ciddi şekilde elektrik tüketiminin arttığını gözlemliyorum.

20210708_124635.jpg

Erinç Erinç,
Midea kilimanin indirimi devam ediyormu hocam

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,873

Foruma ozel indirimi nasil kullanabiliyoruz ?
Midea klimalarda indirim için Erinç Erinç beyle iletişime geçin.
sizi servis-bayi için yönlendirme yapacaktır.
18lik makina işinizi görecektir.

C Çevrimdışı

ceycey74

Aktif Üye
27 Haz 2021
71
47
yav arkadaş aynı makinayi önceki hafta 5300tl aldık. fiyatlar çıldırmış.

Baymak çinin fasonunda fasonu üretim yapan Aux tarafından üretiliyor.
Almam alanada mani olmam.

n11 6010tl

gittigidiyor 5950

Midea fiyat yüksek geldiğinden
Lg dual plus aldım 18k 5916 TL ye geldi
17 sine randevu alabildim montaj yaptırırken nelere dikkat etmeliyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt