Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
P Çevrimdışı

pasa1985

Yeni Üye
1 Haz 2021
7
39
Hangi il, ısıtma içinde kullanılacak mı, ara kat mı, çatı katı mı, salonuz kaç saat güneş görüyor, binada yalıtım varmıdır, klima için ayırdığınız bütçe nedir.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Her ne kadar aradaki fiyat farkı azımsanmayacak ölçüde de olsa ben gene LG tercih ederdim, her türlü baymağı döver LG klimalar.
Hatayda oturuyrum doğalgzım var sadece soğutma içn kullanacam arakt ta oturuyorum evim batıya bakıyor öğleden sonra komple güneş görüyor ama bu direde kiracıyım yani başka bir eve taşındığım kullana bileceğim birşey arıyorum fiyat konusunda 3 ün beşin hesabını yapmam ama ihtiyaçlarımı karşılayabilecek en uygun fiyatlı klima olsun

Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
Herkes işini kovalıyor ben buna saygı duyarım, ancak etik çerçevesinde. Size özelden yazdım, burdan da yazayım. En uygun ürün için Midea ile ilgili yeni başlıklarda forumdan bu ürünü seçenleri inceleyip, Adem abinin videolarını YouTube üzerinden izledikten sonra karar vermeniz sizin adınıza doğru olacaktır. Forumda yeniymişsiniz Adem bey ile Midea nın asla ve asla ticari ilişkisi yoktur. Dediğim incelemeleri yaptıktan sonra benim ne demek istediğimi anlayacaksınız. Dm den de bilgilerinizi paylaşırsanız forum indirimi ile birlikte özel olarak ilgilenilmesi için yardımcı olacağım.

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hatayda oturuyrum doğalgzım var sadece soğutma içn kullanacam arakt ta oturuyorum evim batıya bakıyor öğleden sonra komple güneş görüyor ama bu direde kiracıyım yani başka bir eve taşındığım kullana bileceğim birşey arıyorum fiyat konusunda 3 ün beşin hesabını yapmam ama ihtiyaçlarımı karşılayabilecek en uygun fiyatlı klima olsun
Sota Sota ustam 20-24 metrekare demiş arkadaşımız daha önceki mesajında. 12 lik cihaz işini görür mü sadece soğutma amaçlı kullanacakmış.

M Çevrimdışı

major24

Yeni Üye
1 Tem 2021
6
37
Bazı Markaların klimaları çalışırken üfleme sesi çıkartıyorlar bu neredeyse bütün modelleri hatta alt markaları için de geçerli imiş. Bu markaların hangileri olduğu belli mi ? Vaillant ve mideanın bu sesi çıkartmadığını biliyorum. Bu sesin ne sebeple çıktığını , teknik verilere bakarak bu sonuca varabilir miyiz ?

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875
12lik lg dual yada Midea Prime
bütçeniz dogrultusunda bakabilirsiniz.

S Çevrimdışı

sdk3342

Yeni Üye
19 Ocak 2021
16
27
Merhaba abilerim vessen Vtxn71b 24 btu klima taktırdım bu cihazın açılışında wifi simgesi cıkıyor acaba klima da wifi varmı ki?

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
567
Doğru kişiye sormuşsunuz ama ben bugün merak edip inceledim, mutsibishi nin fiyatı 10+ olan ürünlerine laf edememem ancak midea ezilmiyor derim. Fakat uygun fiyat gözükenler için kendileri r410 gaz ve bazıları alüminyum boru sanırım. ve kendi ağızları ile r32 gazlı modelllerin r410 gazlılara göre üç kat daha verimli olduğunu yazmışlar. Kıyaslarken bunlar sanırım en önemli kıstaslar olduğunu düşünüyorum. Ama dedim gibi üst segmentlerine laf edemem

adı mitsubishi olunca dikkatimi çekti ama gerek servis ve satış sonrasını bilmediğim için(bence çok önemli özellikle klimada) gerekse de giriş seviye makine olduğu için eledim o seçeneği.

Lg Dual Eco ya da Midea Prime daha mantıklı seçenek olarak duruyor.

Windsor diye vsoutlet'te satılan bir marka var. Alacağımdan değil merakımdan inceleyim dedim. Vestel üretim belli. İnternette değişik bilgiler var. "Fiyat doğru olamayacak kadar iyi" gibi duruyor. Forumda kullanan var mı acaba?

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba abilerim vessen Vtxn71b 24 btu klima taktırdım bu cihazın açılışında wifi simgesi cıkıyor acaba klima da wifi varmı ki?
Pek sanmıyorum bende cihazınızda wifi olacağını hocam.

Benim salonda baymak var wifi modülüne uygun bir klima, o baymak klimamın şalterini açıp kapasam dahi wifi ışığı yanmıyordu, ta ki wifi aparatı satın alıp takıncaya kadar. Wifi aparatını klimaya takınca wifi simgesi yandı ve hep yanık duruyor.

Sizin klimanız da wifi ye uyumlu olduğu için display ekranında wifi simgesi vardır ancak sabit yanıyormu wifi simgesi, yoksa elektriği kesip tekrar elektrik verince cihaz kendisini yeniden başlattığı anda mı wifi simgesi çıkıyor, önemli olan nokta o.

S Çevrimdışı

sdk3342

Yeni Üye
19 Ocak 2021
16
27
Elektrik gidip gelince yanıyor wifi işareti

Eski seri dediniz kötü birşey mi bu daha 5 10 saattir kullanıyorum memnunum şuanlık gibi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875

Eski seri dediniz kötü birşey mi bu daha 5 10 saattir kullanıyorum memnunum şuanlık gibi
2-3 sene önce üretilmiş makina
R410 gazlı makinalarin artik uretimi yok
bunun yerine R32 gazli makinalar üretiliyor.

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Cihazında wifi yok, ama takılabiliyor anlaşılan.

Eski seri derken sota usta bu işin içinde olduğundan, teknik ve detaylı olarak değerlendiriyor klimaları.

Yani sen bak keyfine püfür püfür serinlemene bak hocam.

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
567
satın alınmış bir ürüne sadece hayırlı olsun demek kalıyor. Arkadaşın dediği gibi sota usta bize teknik detaylı bilgiler verip yardımcı oluyor sağolsun. Güle güle güzel günlerde kullanın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt