Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
38
hepsiburada 300/3000 indirim kampanyasında
resim_2021-07-09_123911.png

resim_2021-07-09_124003.png

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Dün yol üzerinde bir Panasonic klima bayisi vardı, hadi şu etherea nın fiyatını soralım dedik.

12 lik etherea 14 bin küsur fiyat çekti adam.

Üstelik 2021 kasa da değildi cihaz, eski kasa etherea yani.

Burası Türkiye dostlar ne lazımsa beklemeden almak lazım.

H Çevrimdışı

hardcrss

Aktif Üye
26 May 2021
136
33
Dün yol üzerinde bir Panasonic klima bayisi vardı, hadi şu etherea nın fiyatını soralım dedik.

12 lik etherea 14 bin küsur fiyat çekti adam.

Üstelik 2021 kasa da değildi cihaz, eski kasa etherea yani.

Burası Türkiye dostlar ne lazımsa beklemeden almak lazım.
valla ne kadar kaliteli olursa olsun 12 binlik klimaya 14 bin lira verilmez.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,267
62
valla ne kadar kaliteli olursa olsun 12 binlik klimaya 14 bin lira verilmez.

Diğer 12 000 lik klimalardan ekstra fazladan ne özelliği varmış da 12 000lik klimaya 14 bin lira fiyat çekiyorlar,hayret doğrusu.Tamam şu anda piyasada her şeye zam geldi ama bu kadar da değil.Millet bu krizde parayı ne şartlarda kazanıyor bilmiyorlar herhalde.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Diğer 12 000 lik klimalardan ekstra fazladan ne özelliği varmış da 12 000lik klimaya 14 bin lira fiyat çekiyorlar,hayret doğrusu.Tamam şu anda piyasada her şeye zam geldi ama bu kadar da değil.Millet bu krizde parayı ne şartlarda kazanıyor bilmiyorlar herhalde.
türkiyede herşeyin fiyatı uçtu geçen hafta 350 tl aldığım eca lavobo bataryası 700 tl olmuş(aynı sitede).yani türkiye şahlandı uçuyoruz .
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

param olsa ısıtma performansı için bende m.e veya panasoniği tercih ederim ama artık bu fiyatlara almak benim için bir hayal.

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
567
Piyasadaki mevcut klimaları giriş orta ve yüksek seviye diye sınıflandırılsa keşke burda. Hepimiz imkanımıza göre makine bakıyoruz ama markalar havalarda uçuşuyor kıyaslamalar belki de dengesiz yapılıyor.

Mesela hangi klima hangi klimaya denktir merak ediyorum. Mesela o bahsettiğiniz panasonic klimalar hangi seviyedeler. Midea Prime Lg Artcoola mı denk Dual Ecoya mı?

böyle güncel bir liste yapmak zahmetli olurdu di mi? ??

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Piyasadaki mevcut klimaları giriş orta ve yüksek seviye diye sınıflandırılsa keşke burda. Hepimiz imkanımıza göre makine bakıyoruz ama markalar havalarda uçuşuyor kıyaslamalar belki de dengesiz yapılıyor.

Mesela hangi klima hangi klimaya denktir merak ediyorum. Mesela o bahsettiğiniz panasonic klimalar hangi seviyedeler. Midea Prime Lg Artcoola mı denk Dual Ecoya mı?

Panasonic etherea kimilerine göre iyi bir orta seviye klima kimilerine göreyse üst seviye bir klimadır.

Bana göre üst seviye bir klimadır.

Orta seviye olarak LG titan örnek gösterilebilir.

Giriş seviyesi olarak da midea prime, LG dual ve LG artcool örnek gösterilebilir.

Klimaların sınıfına göre tablo yapılması zor ve uğraş gerektiren bir iştir, ayrıca her yıl birsürü model çıkıyor ve birsürü modelin üretimden kalkıyor.

Zaten bu enflasyon ve ülkemizin var olan ekonomik durumuyla gidersek giriş sınıfı klimalara bile ağzımız açık bakacağız.

H Çevrimdışı

hardcrss

Aktif Üye
26 May 2021
136
33

Panasonic bu isin mercedesi belkide porsche'si.

T Çevrimdışı

tonat 

Aktif Üye
30 Eyl 2018
104
62
Merhaba arkadaşlar,
İzmir karareiste bulunan yazlık ev için klima arayışındayım. Ev dublex 45+45 metre kare. Alt taraf açık mutfak, dahili iç merdiven yukarıda 3 oda. Bugün a101 de 24000 btu seg klima gördüm. 6000 tl. R32 gaz A++ servis sorunu da yok. Ne dersiniz tek kalem komple evi soğutabilir miyim? Non stop çalışırsa belki diyorum ama sürekli y0ksek performandlı çalışırsa da gürültü seviyesi çok olacak. Yada 12000 alt tarafa, 12000 üst merdiven başına koysam (çift kompresör) nasıl olur. Gündüz aşağı çalışır, gece yukarısı, yada ikisi orta kademe non stop. İzmire midea prime aldık ama burada servis sorunu çekermiyim diye düşünmüyor değilim. Önerileriniz lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt