Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
abi ilk izlenim sessiz.bir kac kişi korkuttu traktör dedi ses duymadım ben hele tv falan izlerken ımkansız.hatta dış unitede 2 samsung 2 demirdokum 1 beko vardı. dıgerleriyle lg nın ses sevıyesı arasssında dag var baya sessiz dış unitede.
servis calıstırdı 2 dk da sıcacık oldu içerisi eski samsung 10 dk kendını ısıtıyordu soguk hava veriyordu.
saatlik tüketim 0,5 kwh gosterıyor. 26 ya ayarladım.

uzun kullanıım elektrık faturasını gorunce anlıcaz almakta iyi ettik mi diye :)

ama urun gercekten beklentimi karşıladı sen vesile oldun Sota abi. sana da teşekkkür ederim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,578
abi ilk izlenim sessiz.bir kac kişi korkuttu traktör dedi ses duymadım ben hele tv falan izlerken ımkansız.hatta dış unitede 2 samsung 2 demirdokum 1 beko vardı. dıgerleriyle lg nın ses sevıyesı arasssında dag var baya sessiz dış unitede.
servis calıstırdı 2 dk da sıcacık oldu içerisi eski samsung 10 dk kendını ısıtıyordu soguk hava veriyordu.
saatlik tüketim 0,5 kwh gosterıyor. 26 ya ayarladım.

uzun kullanıım elektrık faturasını gorunce anlıcaz almakta iyi ettik mi diye :)

ama urun gercekten beklentimi karşıladı sen vesile oldun Sota abi. sana da teşekkkür ederim.

Bır karar verın, Bu cıhaz sessız mı, traktor gıbımı :haha

Cıhazı bırazdaha kullan Yenı konu acmanı rıca edecem kullanım tecrubelerını bızlere mutlaka aktar.

Ikılemde kalan cok fazla arkadas oluyor.

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
Bır karar verın, Bu cıhaz sessız mı, traktor gıbımı :haha

Cıhazı bırazdaha kullan Yenı konu acmanı rıca edecem kullanım tecrubelerını bızlere mutlaka aktar.

Ikılemde kalan cok fazla arkadas oluyor.
tamam abi havalar bir sogusunda. ben otomatik fan 26 derecede ses duymadım :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,578
neden abi meraktan soruyorum :)
Otomatık fanda genellık fan kademesını pek yukseltmez. Dusuk fanda calısması nedenıyle surkulasyon azalır.
azalan surkolasyon sonucu ortam sensorune ısınan/soguyan havayı tam dogru olcemez. yanlıs olcum sonucu dıs unıte genellıkle gazlama yoluna gıder.

buda tuketımı arttır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt