Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T Çevrimdışı

tosunpasha26

Yeni Üye
27 Tem 2016
16
Cvp: Klima Tavsiyesi 2016

ghostkiller1' Alıntı:
tosunpasha26' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar. Aranızda yeniyim. 35 yaşımdayım ve ögretmenim. Yeni bir ev aldım ve bütçem dahilinde alabileceğim en iyi klimayı almak istiyorum. Konuyu biraz okudum ve genel olarak Mitsubishi ve Midea klimalar üzerinde durulmuş. Benim koşullarım şu şekilde;

16 metrekare salon
Doğu cepheli
Yeni tip ısı yalıtım üzerine giydirme bina
Toplamda 90 metrekare daire 1.kat

Max 2500 TL civarında bana önerebileceğiniz bir cihaz var mıdır? Teşekkürler

hocam hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.eviniz hayırlı olsun sağlıcakla uzun yıllar ailenizle güle güle oturursunuz inşallah.m2 niz için 9000 btu klima yeterli olur kesinlikle.sota kardeşimin önerdiği midea mission u değerlendirebilirsiniz.

size bir öneri daha sunayım hocam me hj serisi.kalite bazındada iklimlendirme bazındada hertürlü güvenebileceğimiz bir marka.

MSZ-HJ25VA  liste fiyatı olarak:2630 tl gibi gözüküyor.güzel bir pazarlıkla 2500 e de bitirebilirsiniz bana göre.

Eksik olmayın. Bu ürüne de bakacağım hemen. Midea'nın sitesine bakıyorum şu an. Birkaç tane model var Blanc , Fairwind vs.Bunlara bakmalı mıyım yoksa Misson benim kriterlerime uygun olan mıdır? Modelleri görünce kafam karıştı biraz.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,882

Faırwınd Serısı Zaten Eskı Onun Yerını Blanc Aldı

Mıssıon Kalıte Olarak , Blanc ve ModernStar Cok Ustunde

Hem Malzeme Kalıtesı Hemde Verımlılık Anlamında.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

tosunpasha26' Alıntı:
ghostkiller1' Alıntı:
hocam hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.eviniz hayırlı olsun sağlıcakla uzun yıllar ailenizle güle güle oturursunuz inşallah.m2 niz için 9000 btu klima yeterli olur kesinlikle.sota kardeşimin önerdiği midea mission u değerlendirebilirsiniz.

size bir öneri daha sunayım hocam me hj serisi.kalite bazındada iklimlendirme bazındada hertürlü güvenebileceğimiz bir marka.

MSZ-HJ25VA  liste fiyatı olarak:2630 tl gibi gözüküyor.güzel bir pazarlıkla 2500 e de bitirebilirsiniz bana göre.

Eksik olmayın. Bu ürüne de bakacağım hemen. Midea'nın sitesine bakıyorum şu an. Birkaç tane model var Blanc , Fairwind vs.Bunlara bakmalı mıyım yoksa Misson benim kriterlerime uygun olan mıdır? Modelleri görünce kafam karıştı biraz.
hocam kesinlikle mission diğerleriyle kafanızı karıştırmayın.fairwind modeli üretimden kaltı şu an var olan cihazlar satılıyor.ne blanc modeli bede fairwind modeli mission olamaz bu konuda rahat olun.bakınız şu sitede:

http://www.ege-ticaret.com/MIDEA-MISSION-MSMBBU-09-INV-SPLIT-KLIMA,PR-88.html

missionun fiyatı güzel.tercih öncelikli olrak bayi olursa iyi olur.ama fiyat farkları çok olduğu zaman netden almak karlı.

T Çevrimdışı

tosunpasha26

Yeni Üye
27 Tem 2016
16

Sota' Alıntı:

O zaman diyecek bir şey yok.Nokta atışı oldu teşekkür ederim gerçekten. Aklımı karıştıran kısım Midea'nın sitesinde özellikler kısmına bakınca oldu. Premiere serisinde sanki daha çok görünce amatör bakışla daha iyi sandım doğal olarak. Ama bakmaya gerek yok sanırım sizin dediğinizde karar kılacağım.

T Çevrimdışı

tosunpasha26

Yeni Üye
27 Tem 2016
16

ghostkiller1' Alıntı:
tosunpasha26' Alıntı:
hocam kesinlikle mission diğerleriyle kafanızı karıştırmayın.fairwind modeli üretimden kaltı şu an var olan cihazlar satılıyor.ne blanc modeli bede fairwind modeli mission olamaz bu konuda rahat olun.bakınız şu sitede:

http://www.ege-ticaret.com/MIDEA-MISSION-MSMBBU-09-INV-SPLIT-KLIMA,PR-88.html

missionun fiyatı güzel.tercih öncelikli olrak bayi olursa iyi olur.ama fiyat farkları çok olduğu zaman netden almak karlı.

Gönderdiğiniz linkteki fiyat çok daha uygun. Ayrıca WİFİ kiti hediye diyor. Fiyat oldukça uygunç

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

tosunpasha26' Alıntı:
Sota' Alıntı:

O zaman diyecek bir şey yok.Nokta atışı oldu teşekkür ederim gerçekten. Aklımı karıştıran kısım Midea'nın sitesinde özellikler kısmına bakınca oldu. Premiere serisinde sanki daha çok görünce amatör bakışla daha iyi sandım doğal olarak. Ama bakmaya gerek yok sanırım sizin dediğinizde karar kılacağım.

hocam premier serisi en üst serisi .fiyat olarak 3000 lerde.ona o parayı vereceğinize gider me sf alırsınız.değmez yani.mission modeli tam orta karar.size verdiğim site evt fiyatları çok uygun.genede bayilerden fiyat alın.olmadı bu sitenin fiyatlarını örnek gösterinki belki düşerler aşşa fiyatları.

T Çevrimdışı

tosunpasha26

Yeni Üye
27 Tem 2016
16

ghostkiller1' Alıntı:
tosunpasha26' Alıntı:

hocam premier serisi en üst serisi .fiyat olarak 3000 lerde.ona o parayı vereceğinize gider me sf alırsınız.değmez yani.mission modeli tam orta karar.size verdiğim site evt fiyatları çok uygun.genede bayilerden fiyat alın.olmadı bu sitenin fiyatlarını örnek gösterinki belki düşerler aşşa fiyatları.

İstanbul Esenler'de ikamet ediyorum. Bu bölgede bayii var mıdır acaba?

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

tosunpasha26' Alıntı:
ghostkiller1' Alıntı:

İstanbul Esenler'de ikamet ediyorum. Bu bölgede bayii var mıdır acaba?

http://www.modernklima.com.tr/satici-detayi/%C4%B0STANBUL/s

hocam resmi sitesindeki ist bayi listesi

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

afatmutlu' Alıntı:
üstadlar merhaba,

mitsubishi electric msz-dm35va hakkında ne düşünceleriniz nasıldır

bilgi rica ediyorum
dm serisi bu sene yeni çıktı.hj nin üstü sf nin yakını diyebiliriz.kalite bazında tabiki sıkıntı yok me lerde.güzel cihaz sıkıntı yok.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

tosunpasha26' Alıntı:
Ben bu Mitsubishi klimadan bulamadım arkadaşlar.HJ25VA olanından. Koçtaş sitesinde var ama hiçbir yerde stokta yok?

hocam normalde me nin internet satışı yok firma politikası gereği.bir ara koçtaşta hj serisi satılıyordu ama şu an yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt