Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,880
Cvp: Klima Tavsiyesi 2016

spartacus07' Alıntı:
Maksimum 2500 tl ye alınabilecek en iyi inverter klima hangisidir arkadaşlar?  Midea missionu düşük hava debisinden dolayı eledim...midea vertunun çok övüldüğünü gördüm burda ve bazı forumlarda ama onuda bulamadım eski model sanırım satışta değil artık

Panasonic UE 12RKE

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,880

@Cagri Tekrardan Hayirli Olsun
Memnun Olmana Sevdim
24 Biraz Soguk Olur ( Hemde Tuketimi Arttirir )
26 Ideal Olur

Faturada Nekadar Artis Olacak Ilerleyen Gunlerde
Bize Yazmayi Unutma...

C Çevrimdışı

Cagri

Yeni Üye
17 May 2016
36

Sota' Alıntı:
@Cagri Tekrardan Hayirli Olsun
Memnun Olmana Sevdim
24 Biraz Soguk Olur ( Hemde Tuketimi Arttirir )
26 Ideal Olur

Faturada Nekadar Artis Olacak Ilerleyen Gunlerde
Bize Yazmayi Unutma...

tekrardan teşekkürler gün içersinde 26 ya çıkartıyorum zaten özellikle akşamları 24 23 düşüyorum öyle faturayı önümüzdeki ay yazarım umarım üzmez bizi  :)  şimdi keyfini çıkartıyoruz bakalım nolucak

M Çevrimdışı

metinmetin

Yeni Üye
1 Tem 2016
9

Mitsubishi-Electric MSZ-FH35VE Kirigamine Duvar Tipi Split Klima adım gelmesini bekliyorum. İzlenimlerimi buraya aktarırım.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,880

@metinmetin Hayirli Olsun

Montaji Fotograflarsan Guzel Olur ve Urun Hakkinda Izlenimlerinde Onemli Tabi

Diğer Alacak Arkadaslar icin Referans Oluyor

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45
www.ege-ticaret.com
bu siteden hiç alışveriş yapan var mı aranızda arkadaşlar ,klimalar piyasa fiyatının altında,şüphesiz ki en ucuz site,midea mission 12.000 bu 2.400 mesela...bütün klimalar piyasa değerinin 250 ile 500 tl altında...var mı bu site hakkında fikir sahibi olan,daha önce alışveriş yapan...güvenemedim bi türlü

O Çevrimdışı

O D A

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Cagri' Alıntı:
rahimbjk' Alıntı:
Cagri arkadaşım sf50yi na kadar almıştın

4900 tl 12 ay taksitle aldım ben biraz torpilli fiyat oldu  :cool:

Keşke aynı paraya 3 tane vestel alsaydınız kazık yemişsiniz. Hem ya gelecek sene teknoloji değişirse. Geçmiş olsun.

O Çevrimdışı

O D A

Kayıtsız / Doğrulanmamış

metinmetin' Alıntı:
Mitsubishi-Electric MSZ-FH35VE Kirigamine Duvar Tipi Split Klima adım gelmesini bekliyorum. İzlenimlerimi buraya aktarırım.

Sizede geçmiş olsun sizide kandırp ME aldırmışlar.

A Çevrimdışı

aliveli78

Aktif Üye
26 Haz 2016
53

O D A' Alıntı:
Cagri' Alıntı:
4900 tl 12 ay taksitle aldım ben biraz torpilli fiyat oldu  :cool:

Keşke aynı paraya 3 tane vestel alsaydınız kazık yemişsiniz. Hem ya gelecek sene teknoloji değişirse. Geçmiş olsun.

s.a hocam 4900 pahalımı yani neden 3 tane klima alsaydınız dediniz vestel klima güzel ise düşünebilirim

bende klima almayı düşünüyorum ama ben beko arçelik 16,000 btu düşünüyorum 2300 tl 7 yıl garanti mantıklımdıır yazlık için 2,5 / 3 ay çalıştıracağım kışın değil çatı karı üzeirnde kriemit 27,40 m2 oda için açık mutfak

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

arkadaşlar aldırış etmeyin zararsızdır. :) 

oda hadi sen git forumunda adam kandır hadi gözüm ikile kışş. burada kandıracağın adam yok. yok günde iki saat kullnmakmış vs sıyırtma. biz zaten klimayı inverterin hakkını vererek  kullanacaklara adam gibi klima öneriyoruz. ısıtma ve soğutma sordumu adam gibi çalıştıracak aç kapa yapmayacak. öyle iki saatt ısıtan klimanın içine sıçarım ozaman gitsin arçelik vestel 24 lük alsın adam zaten sizlerinde önerdiği o ısıtamadığınız için 2 boy yüksek btu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt