Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

aliveli78

Aktif Üye
26 Haz 2016
53

ghostkiller1' Alıntı:
aliveli78' Alıntı:
evet çatı katı üzeri kremit ama yanlarda bina var köşe değil yazlık en fazla 3 ay kalacağım ve sadece soğutma amacı ile kullanacağım 

onlar 12,000 btu  yeterli dedi 

ben 16,000 btu alacağım 

16,000 btu  rahat rahat yeter heralde soğutma amacı ile

tabiki yeterli olur.

soğutmada 16,000 btu klima hangi marka olursa olsun yeterli olursa sorun değil benim için bütçem sınırlı alırım arçelik vestel beko birisinden 16,000 lik ten geçerim

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45

Tavsiyeniz üzerine midea mission 12lik almak için antalyada 5 bayi aradım telefonla beşinde de midea mission yok...ve de birbirlerinden çok farklı fiyat verdiler...3000 diyende oldu,2700 diyende,telefonda fiyat söyleyemeyiz diyende.yazı yarıladık ben daha klima alamadım :(

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875

Suan kadar olumsuz bir duyum bize ulasmadi
Sonuc kredi kartıyla yapacaksin alisverisi
Yasalar senin lehine

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45

Bu modelle ilgili kafamda bi soru işareti var yanlız...yine bu forumda 12.000 lik mission modelinin hava debisinin düşük olduğuyla ilgili yorumunuzu okudum...

Bunun ne gibi bi sıkıntısı olur...bu klimayı alırsak 25 metrekareyi sıkıntısız soğutur ve ısıtırmı...yazı 42-55 derece arası sıcaklığı ve % 80-90 gibi nemli olan bi şehirdeyim onun için soğutması çok çok önemli benim için...kışı ise 5-15 derece arası geçiyor genelde,nadiren 0'ın altına düşer...antalyada bahsediyorum...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875

Aynı Soru Isaretı Benım Kafamda Donup Duruyor

ModernKlımayı Arayıp Katalog Uzerındekı Bılgılerı Dogrutayım En Kısa Zamanda

R Çevrimdışı

rahimbjk

Yeni Üye
14 Tem 2016
6
Herkese iyi günler. Ben izmirde oturuyorum 35 m2 salonum var güney batı cephesi. Ne markalar önerirsiniz ayrıca yaz kış kullanacağım.

R Çevrimdışı

rahimbjk

Yeni Üye
14 Tem 2016
6
5bine kadar çıkabilirim. Memur olduğum için tayin olursa doğu illerindede kullanabileceğim sorun çıkarmayan klima bakıyorum

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875

Pazarlıgı Sıkı Tutarak
Mitsubishi SF50 Alabilirsiniz
Duyumlarima Gore Bu Ay Sonu Kampanyasi Bitecek
Eski Fiyatlara Geri Donulecek

Panasonic Etherea 18lik Listenizde Bulunsun

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45
Maksimum 2500 tl ye alınabilecek en iyi inverter klima hangisidir arkadaşlar? Midea missionu düşük hava debisinden dolayı eledim...midea vertunun çok övüldüğünü gördüm burda ve bazı forumlarda ama onuda bulamadım eski model sanırım satışta değil artık

C Çevrimdışı

Cagri

Yeni Üye
17 May 2016
36

merhaba arkadaşlar geçen hafta me msz sf 50 modelinin montajı olmuştu pek anlamam klima işinden ama şimdiden çok memnunum evim en üst katta ve çatı yok normalde evde sıcaktan duramazken şimdi bütün odalarım buz gibi klimanın bulunduğu odada oturmuyoruz çocuk hasta olmasın die :) 24 dereceye ayarlı fan 3. kademe de gayet başarılı ama benim asıl amacım kışın ısıtması klima odaya zaten bi kaç beden büyük soğutmada o yüzden bi sıkıntı yaşamıyorum şuana kadar gayet başarılı paraya kıydık zorladık kendimizi ama olsun umarım pişman olmazyız kışın :) montaj sırasında evde yoktum iş nedeniyle video cektiremedim ama bi kaç foto çekmiş bizimkiler onları ekledim bu arada duvarda altta görülen delikler tvye aitti klimayla ilgisi yok :)

9LPlz8.jpg
goJRMZ.jpg
NERJ0Q.jpg
L3W0Wa.jpg
bbdRdG.jpg
Yb7R7A.jpg
PMZzb6.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt