Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S Çevrimdışı

setcom_2000

Yeni Üye
12 Haz 2017
7

setcom_2000' Alıntı:
ghostkiller1' Alıntı:
@setcom_2000 kardeşim kombi konusunda bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim.güzel bir kombidir.şayet ileride kombi alacak olursam seçenekler arasında olanlardan birisidir şu anlık.kendimde vıesman var.gerçi kombi kullanmıyorum sofben görevini yapıyor bizim evde yaz kış klima kullanılıyor.

me ile doğru bir karar verdiğinize emin olabilirsiniz.koridor da dahil ederseniz 12 lik almanız tabiki iyi olacaktır.balkona konulmasında bir sıkıntı yoktur.duvarla arasında azda olsa boşluk bırakılsın hava sirkülasyonu açısından.yani duvara birebir yapıştırtmayın.alttanda mutlaka dubelletin ve lastik takozlarını koydurun vibrasyonu önlemesi için.tabikide hakkınız olan klima ayaklarınıda alın koyun bir kenara.bu tip durumlarda ayakları alıp götürebiliyorlar servisler vermeyin.

vede en önemli can alıcı nokta olan vakum meselesini ısrarla hatırlatın ve yapmalarını söyleyin.gerçi me servisleri yapmaya mecburlar yapmazsalar genel merkeze bildirir değişim ister ve değiştirirler.faturayıda bayiye keserler.me bu konularda kesinlikle çok ciddi ve kuralcıdır.olması gerekende budur ama gelin görünki böyle hizmeti veren bir firma daha zor bulursunuz.inşallah hakkınızda hayırlısı olan olur.ilerleyen günlerde deneyimlerinizde bizimle paylaşabilirseniz seviniriz.

İlginiz için teşekkür ederim. Yarın siparişi veriyorum. İyi günler.

Merhaba, 1 ay önce sizden bilgi alarak Mitsubishi Electric MSZ-SF35VE klimayı tercih etmiştim. Her bayiden fiyat alın tavsiyeniz doğrultusunda Bursa'da ki 3 satıcıdan da fiyat istedim ve World Karta 9 taksit olarak ₺2.300,- ye satın aldım. 1 aydır kullanıyorum. Yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim.
İyi günler.

lWq3mp.jpg

VM9PmR.jpg

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289

Merhaba, 1 ay önce sizden bilgi alarak Mitsubishi Electric MSZ-SF35VE klimayı tercih etmiştim. Her bayiden fiyat alın tavsiyeniz doğrultusunda Bursa'da ki 3 satıcıdan da fiyat istedim ve World Karta 9 taksit olarak ₺2.300,- ye satın aldım. 1 aydır kullanıyorum. Yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim.
İyi günler.

lWq3mp.jpg

VM9PmR.jpg

[/quote]
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Yalnız fiyat 2300 TL yazmışsınız 4300 TL mi olacaktı acaba?

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

setcom_2000' Alıntı:
setcom_2000' Alıntı:

İyi günler.

lWq3mp.jpg

VM9PmR.jpg
Hayırlı olsun. Doğru tercih yapmışsınız. Güzel günlerde kullanınFiyat 4.300 olmasin[emoji1] Kullanım hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmanızı bekleriz.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

setcom_2000' Alıntı:
setcom_2000' Alıntı:

İyi günler.

lWq3mp.jpg

VM9PmR.jpg

hayırlı olsun güle güle kullanın memnuniyetinize sevindik.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

KarabeY' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar.
Bir süredir foruma giremiyordum. Hem yoğunluğumdan, hem aldığım klimayı biraz kullanıp izlenimlerimi aktarmak için. En kısa sürede fotoğraf ve videolarla bir tanıtım yapacağım. Aldığım klima
MİDEA BLANC 9000 BTU. Antalya merkezdeyim. 1945TL ye bayiden aldım. Aldığım yeri gerçekten iyi ve pişman olmadım. Detaylarıyla, montajından ve kullanımına kadar detaylı bir konu açacağım.

hayırlı olsun iyi günlerde kullanınız.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,961

Midea Fason Uretimde Yapan Bir Firmadir
Airfel , Bosch , Ugura Urettigi Klimalar gibii

Midea, Turkiye Distribütöru icinde
Fason Uretim Yapmis
Modern Klima Tarfindan Verilen Isimlendirme
Marka ModernStar Serisi Elegance tir

Midea Kendi Markasi Altinda Satilan Bir Urun Degildir
Bu Seri

Midea En Ust Serisi Premier Dir
Artik Uretilmiyor
Stokta Bulunabiliyor ama

Suan ki Ust Seri Mission dur

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
592

Sota' Alıntı:
Midea Fason Uretimde Yapan Bir Firmadir
Airfel , Bosch , Ugura Urettigi Klimalar gibii

Midea, Turkiye Distribütöru icinde
Fason Uretim Yapmis
Modern Klima Tarfindan Verilen Isimlendirme
Marka ModernStar Serisi Elegance tir

Midea Kendi Markasi Altinda Satilan Bir Urun Degildir
Bu Seri

Midea En Ust Serisi Premier Dir
Artik Uretilmiyor
Stokta Bulunabiliyor ama

Suan ki Ust Seri Mission dur

izmir de 13 m2 odaya ara kat sadece soğutma amaçlı klima almayı düşünüyorum ya me yada midea almayı düşünüyorum 
ama me çok pahalı geldi 

artık beko arçelik  almayacağım klima için değişime gideceğim başka model olacak 

mission 9,000 btu yeter mi  13 m2 odaya izmirde soğutmada sadece

D Çevrimdışı

dogank

Yeni Üye
22 Mar 2017
13

Üstadlarım merhaba, daha önce burada yazılanların ve sizlerin yardımıyla midea mission 9 aldım her ne kadar ege ışıl ticaretten 4 aydır wifi kiti gelmemiş olsa da klimadan çok memnunum, maşallah diyelim.
Gelelim şimdiki konumuza, 35 m2 civarı çay ocağı olarak kullanılan 3 yanı tamamen kapalı tek cephesi sokak içine bakan fazla rüzgar almayan bursadaki bir dükkan için özellikle ısıtma ve tabi soğutmada kullanılmak üzere klima tavsiyelerinizi aciliyetle bekliyorum. Bütçe 3000 gibi diyebiliriz üç aşağı beş yukarı da olabilir tabi. 18000 midea blanc düşündük sizce nasıldır bunu da değerlendirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

dogank' Alıntı:
Üstadlarım merhaba, daha önce burada yazılanların ve sizlerin yardımıyla midea mission 9 aldım her ne kadar ege ışıl ticaretten 4 aydır wifi kiti gelmemiş olsa da klimadan çok memnunum, maşallah diyelim.
Gelelim şimdiki konumuza, 35 m2 civarı çay ocağı olarak kullanılan 3 yanı tamamen kapalı tek cephesi sokak içine bakan fazla rüzgar almayan bursadaki bir dükkan için özellikle ısıtma ve tabi soğutmada kullanılmak üzere klima tavsiyelerinizi aciliyetle bekliyorum. Bütçe 3000 gibi diyebiliriz üç aşağı beş yukarı da olabilir tabi. 18000 midea blanc düşündük sizce nasıldır bunu da değerlendirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

Merhaba doğank kardeşim.nasılsınız afiyettedirsiniz inşallah.missiondan memnun olmanıza sevindim.wifi kiti içinde sürekli baskı yapın firmaya üstüne yatmaya kalkmasınlar

Btu olarakta marka olarakta doğru düşünmüşsünüz.birde bu seçeneğe uğur klimayı ekleyin.hangisi ucuz olursa onu alın.yalnız uğurda kurulum boruları aliminyum.bakıriçin aytıyetten metrajınıza göre ücret ödersiniz.200-250 gibi rakam çıkarabilirler.bunuda göz önünde bulundurarak fiyat araştırın.

Bursadaysanız alarko bayi servisi olan necdet gürçocuk bayisine mutlaka uğrayın alarko dan da fiyat alın.mideayı bayiden alacaksanız biraz fazla bayilerde o yüzden değerlendirin alarkoyuda.

S Çevrimdışı

selim87

Yeni Üye
19 Tem 2017
10

Arkadaşlar merhaba,

İstanbul'da oturuyorum, çatı katı için klima bakıyorum, cephe kuzey batı ya bakıyor ve öğleden sonra full güneş alıyor. 1 salon ve yanında 1 yatak odası var. Salon 30m2(ufak bir mutfak ve banyo var) yatak odası da 29m2. Çatı eğimli, yalıtımı yok ve yazın çok sıcak oluyor. Sizce salon ve yatak odasına ayrı ayrı iki adet klima mı almalıyım yoksa salona 18 - 24 btu arasında tek bir klima mı almalıyım? Bu konuda tavsiye edeceğiniz klima var mıdır? Fiyatından çok kalitesi ve sorun çıkarmaması benim için daha önemli bir kriter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt