Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T Çevrimiçi

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
592

ghostkiller1' Alıntı:
dogank' Alıntı:
Kaç tane klimacıyla görüştüysem 9 yetmez 12 dediler hocam satış politikası mı bu kendilerini korumak için mi öyle diyorlar acaba çünkü öyleyse ve gerçekten beni üzmeden hem fatura hem ısı anlamında yeterli gelecekse alım maliyetini düşürüp 9luk alayım o zaman

değerli kardeşim herzaman söylerim klima piyasası sırtlan ların cirit attığı ,yalanların havada taklalar attığı ...bir piyasa.adam gibi gerçekten bu işi hakkıyla yapan dürüstü çok zor bulursunuz.böyle bir şey olabilirmi.16 m2 12 lik klima yuh walla.sanki bu klimayı son katta sıfır yalıtımlı bir evde ve çok soğuk iklimde kullanacaksınız.

inanma kardeşim bunların hepsi satış oyunları.sana 9 luk paşa paşa yata yata o klima yeterli gelir.onu söyleyen salağada söyleyin acaba sattığı klimanın özelliklerinden bihabermi saftirik.sakın ola kanmayın düşürün maliyeti alın 9 luğu yatın aşşa bakın keyfinize.

sota kerdeşiminde dediği gibi halt etmiş o klimacılar.ayrıca mission kullanıcısı kendiside.kaldıki çok aşırı bir dış etkenler olmadığı sürece her 9 lukta yer yani.mission ise öttürür.

s.a hocam izmir de evde 13 m2 odada ara kat ta beko 7605 d modeli var 13,000 btu soğutma ne kadar gereksiz fazla btu almış babamlar zamanında 2009 da 

13 m2  9,000 bile çok fazla gelir artarmış

N Çevrimdışı

Nnick

Yeni Üye
13 Mar 2017
25

Sota' Alıntı:
O Klimacıların Taaaaa ....   :hayır: :deli:

Neyse Olaya Dönelim
Midea Mission 9luk 16m2
Hamama Cevirmezse Hicbirsey Bilmiyorum

Midea Mission 12lik
27m2 Yalitimli Yerde
Fazla Bile Geliyor
Icerisi 26.5 Derece Stabil Sekilde Aylardir Calisiyor :cigara:

ghostkiller1' Alıntı:
dogank' Alıntı:
Kaç tane klimacıyla görüştüysem 9 yetmez 12 dediler hocam satış politikası mı bu kendilerini korumak için mi öyle diyorlar acaba çünkü öyleyse ve gerçekten beni üzmeden hem fatura hem ısı anlamında yeterli gelecekse alım maliyetini düşürüp 9luk alayım o zaman

değerli kardeşim herzaman söylerim klima piyasası sırtlan ların cirit attığı ,yalanların havada taklalar attığı ...bir piyasa.adam gibi gerçekten bu işi hakkıyla yapan dürüstü çok zor bulursunuz.böyle bir şey olabilirmi.16 m2 12 lik klima yuh walla.sanki bu klimayı son katta sıfır yalıtımlı bir evde ve çok soğuk iklimde kullanacaksınız.

inanma kardeşim bunların hepsi satış oyunları.sana 9 luk paşa paşa yata yata o klima yeterli gelir.onu söyleyen salağada söyleyin acaba sattığı klimanın özelliklerinden bihabermi saftirik.sakın ola kanmayın düşürün maliyeti alın 9 luğu yatın aşşa bakın keyfinize.

sota kerdeşiminde dediği gibi halt etmiş o klimacılar.ayrıca mission kullanıcısı kendiside.kaldıki çok aşırı bir dış etkenler olmadığı sürece her 9 lukta yer yani.mission ise öttürür.

Aynen benim dandik telmaşa klimam bile çok soğuklarda tüm Eve yetti. Ki Mission daha iyidir. Evin içi 25 derece oldu rahat. Çok soğuk dediğim -7 derece. Hem de kar yağıyordu.

N Çevrimdışı

Nnick

Yeni Üye
13 Mar 2017
25

Turbo k.arza78' Alıntı:
ghostkiller1' Alıntı:

s.a hocam izmir de evde 13 m2 odada ara kat ta beko 7605 d modeli var 13,000 btu soğutma ne kadar gereksiz fazla btu almış babamlar zamanında 2009 da 

13 m2  9,000 bile çok fazla gelir artarmış
Boşverin daha fazla durur tasarruf edersiniz.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941
Cvp: Klima Tavsiyesi 2017

dogank' Alıntı:
http://www.ege-ticaret.com/MIDEA-MISSION-MSMBBU-09-INV-SPLIT-KLIMA,PR-88.html
Fiyat nasıldır ve yukarıda bahsettiğiniz gelmesi sorun olan bu hediye wi Fi kiti mi ? Alsak biz de bekleriz yani?
Çok soru soruyorum kusura bakmayın huyum bu alana kadar çok didiklerim bana en uygun f/p ürününü bulmak tek derdim.

Fiyatları normal iyi yani.ama ellerinde varmı.birde bu wifi kitini bekleme olayına kıl oldum gerçekten.yoksa satmasınlar klimayı arkadaş.güzelce bilgi alın burdan alacaksanız.wifi bekleyen iki arkadaşımız varşuan.ne demeye parasını verdiğiniz ürünü bekleyesiniz.tabi karar sizin ama şahsen ben rahatsız oluyorum olurum.soru sor kardeşim hiç kafana takma başım gözümüz üstüne.yeterki içinizde bir sıkıntı kalmasın.kolay değil para veriyorsunuz oda yoldan toplanmıyor.rahat olun forum sizin sizlerin forumu elimizden geldiğince yardımcı herdaim oluruz olacağızda.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

Nnick' Alıntı:
ghostkiller1' Alıntı:
Sota nnickin moderasyon işlemini hallediver sıkıntı var.kaldırıldı normalde ama gene onaya düşmüş

Hocam boşver onu da. Horon tepelim seninle.

Şuan pil bitik ayaklar gitmiyor nnick.çok isterdim ama sabah çok erken kalkmam lağzım.bize hergün bayram  biliyorsun yani horonu herzaman çekeriz :yerlerde:

N Çevrimdışı

Nnick

Yeni Üye
13 Mar 2017
25

ghostkiller1' Alıntı:
Nnick' Alıntı:
Hocam boşver onu da. Horon tepelim seninle.

Şuan pil bitik ayaklar gitmiyor nnick.çok isterdim ama sabah çok erken kalkmam lağzım.bize hergün bayram  biliyorsun yani horonu herzaman çekeriz :yerlerde:

Tamam hocam sende fazla yorulma buralarda. İyi geceler hepinizi seviyorum hiç bir şeye üzülmeyin.  :ok:

A Çevrimdışı

ayhangunay

Aktif Üye
20 Ocak 2017
75
Cvp: Klima Tavsiyesi 2017

ghostkiller1' Alıntı:
dogank' Alıntı:
http://www.ege-ticaret.com/MIDEA-MISSION-MSMBBU-09-INV-SPLIT-KLIMA,PR-88.html
Fiyat nasıldır ve yukarıda bahsettiğiniz gelmesi sorun olan bu hediye wi Fi kiti mi ? Alsak biz de bekleriz yani?
Çok soru soruyorum kusura bakmayın huyum bu alana kadar çok didiklerim bana en uygun f/p ürününü bulmak tek derdim.

Fiyatları normal iyi yani.ama ellerinde varmı.birde bu wifi kitini bekleme olayına kıl oldum gerçekten.yoksa satmasınlar klimayı arkadaş.güzelce bilgi alın burdan alacaksanız.wifi bekleyen iki arkadaşımız varşuan.ne demeye parasını verdiğiniz ürünü bekleyesiniz.tabi karar sizin ama şahsen ben rahatsız oluyorum olurum.soru sor kardeşim hiç kafana takma başım gözümüz üstüne.yeterki içinizde bir sıkıntı kalmasın.kolay değil para veriyorsunuz oda yoldan toplanmıyor.rahat olun forum sizin sizlerin forumu elimizden geldiğince yardımcı herdaim oluruz olacağızda.

Perşembe günü tekrar aradım salı günü göndercegim dedi bekliyorum yarın gödecekmi diye .. Klimayı sorarsanız klimadan oldukça memnunum 25m2 odada sauna etkısı yapıyor :) mission 12000 btu demek hava sıcak demek :)

E Çevrimdışı

esungu80

Yeni Üye
26 Mar 2017
1

Hocam 23 m2 oda en üst kat çatılı doğu güney cephe manisada 4 m2 cam 3 kişi 2 led ampul (sanırım etki etmez) soğutma amaçlı klima düşünüyorum. 2500 tl bütçem var. Önerilerinizi bekliyorum.

Bir de midea fairwind, modernstar, mission, oasis ve blanc arasında hangilerini eleyeyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt