Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

adems

Yeni Üye
22 Haz 2016
2

teşekkür ederim tavsiyeniz üzerine midea mission, Panasonic ultra efficieny yada etherea modellerinden birini almaya karar verdim. midea mission 18000 bt u modelini 3000-3100 e kadar bulabilenler olmuş, bulabilirsem bende değerlendireceğim (wi-fi olayı extra secim sebebi oluyor). Panasoniclerin fiyatlarını da bakıp karar vereceğim

S Çevrimdışı

sayinbal

Yeni Üye
23 Haz 2016
8

[size=large]BAYMAK ELEGANT PLUS 12.000 BTU A++ YENİ NESİL İNVERTER KLİMA

bu ikisinden hangisini tercih etmeliyim vatanbilgisayardan almak zorundayım uzaktan ödeme olacak cünkü online olarak. sessiz çalışırmı bunlar birde

D Çevrimdışı

durbre

Yeni Üye
22 Haz 2016
14

sayinbal' Alıntı:

bu ikisinden hangisini tercih etmeliyim vatanbilgisayardan almak zorundayım uzaktan ödeme olacak cünkü online olarak. sessiz çalışırmı bunlar birde

bu markaları burda hiç kimse önermez. özellikle samsungu

S Çevrimdışı

sayinbal

Yeni Üye
23 Haz 2016
8

durbre' Alıntı:
sayinbal' Alıntı:

bu markaları burda hiç kimse önermez. özellikle samsungu

önerilen bir markayı acaba n11 veya hepsiburadadan online alsam servisi yaparlar mı burada ücretsiz

M Çevrimdışı

MehmetMeks

Yeni Üye
21 Haz 2016
4

Çok teşekkür ederim yorumu göremedim ama gidip az önce midea blanc 18 btu yu 2600 aldım. Fiyatı nasıl bilmiyorum ama artık aldım.

9köy alıntı yapamadım yorumun için. Ayrıca teşekkür ediyorum.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

durbre' Alıntı:
9köy' Alıntı:
3 markadanda kaçın.   midealara bakınız uygun rakamlı arıyorsanız.

hocam airfel daikin üretimi yalnız. kötü olabilir mi?

airfel daikin üretimi falan değil hocam bu sahtekarlığıda dh de mbirol yaptı. ozamanlar airfel gree ye klima ürett,ryordu. daha daikin Türkiye airfeli felanda satın almamıştı..

daikininde geri kalmış ülkeler için ve bir miktarda japonya için gree ile çok basit bir anlaşmayla geçci olarak klima ürettiryordu.

kendii sattığı zibro klimalarda gree üretimi olduğu için dh de bu klimanın markası nedir diye konu açtı olayı kendi çıkarına göre kullanmaya çalıştı.

bir çok kişi bunu yuttu o devirde hatta manyaklar bile türedi oratlıkta. yani mümkünü yok sn arkadaşım.

daikinde öyle eövülecek bir servise sahip değildir ortalık karışıtırıp isim kullananlara akrşı uyanık olun.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

MehmetMeks' Alıntı:
Çok  teşekkür ederim yorumu göremedim ama gidip az önce midea blanc 18 btu yu 2600 aldım. Fiyatı nasıl bilmiyorum ama artık aldım.

9köy alıntı yapamadım yorumun için. Ayrıca teşekkür ediyorum.

hayırlı olsun arkadaşım vakum olayını atlamasınlar aman.

S Çevrimdışı

sayinbal

Yeni Üye
23 Haz 2016
8

@9köy hocam acaba bu klima nasıldır 12.000 btu 1.600 TL e anlaştım almadım henüz

nrQpMR.jpg

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

drakyuz' Alıntı:
klimacıyla konuştum. bakır boru, vakum falan epey bilgili bi arkadaş. adanadan 24 binlik önerdi...

hocam 1+1 demişsiniz yeter aslında oraya 18li,k çok bile bence. sizin eviniz taş ev derken örme taşmı. öyleyse baya bir kalınlık vardır sadece ısı olayı tavandandır. eğerki tavana içten 4 cm strafor kaplattırma imkanınız olursa çok süper olur ısıyı kesersiniz.

klimacı garantide kalmak için öyle diyor kendine göre haklıı.  ama orada devamlı çalışsa 12lik bile yeter emin olun. bu arada gözüm gen egörmemiş 2600 tl ye almış arkadaş klimayı :)

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

sayinbal' Alıntı:
@9köy hocam acaba bu klima nasıldır 12.000 btu 1.600 TL e anlaştım almadım henüz

nrQpMR.jpg

buda midea ama dış ünite sesi nasıldır bilemem yeni bir model ama oldukça basit duruyor. iş görürmü görür ama ses olayını kullanan birisi olsada ona sorulsa. mission ve blanc hakkında sessis onayı aldım ama bunu bilemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt