Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

değişim' Alıntı:
sn ghostkiller
1 hafta kadar önce buradan yazılmıltık ancak ağır grip geçirdim bu arada size tekrar yazamadım kusura bakmayın.ben iki klima almaya karar verdim ancak son bir karar için yardım ederseniz sevinirim.
izmir özdere triblex yeni villa ful izalosyon salon 27 m2 ye 18 btu beko inverter fiatı 2700 tl
çatı için 12 m2  9 bin btu inverter fiatı 1700 tl
YADA
salon için 27 m2 mitsubishi electric 18 btu MSZ-HJ50VA  4590 TL
çatı için 12 m2 mitsubishi elektric 9 btu MSZ-HJ25VA  2630 TL
BEKO TOPLAMDA 4400TL MİTSUBİSHİ İSE 7250 CİVARI TUTUYOR.
sizden ricam fiat fayda ilişkisini vede klimaları değerlendirirseniz hangi kombinasyonu almalıyım.bu arada klimalar soğutma amaçlı kullanılacaktır.not bütçe sorunu yoktur.değerli bilgilerinizi aktarırsanız sevinirim. şimdilik hoşçakalın.yokarı yanlış mesajı kopyaladım kusura bakmayın lütfen acemiyim biraz.hoşçakalın.

@değişim kardeşim sizden çok çok özür diliyorum.mesajınızı görmemişim nasıl olduysa gözümden kaçmış.işlerim çok yoğun bu ara dikkat edememişim kardeşim.bir iki saate yazacağım size detaylı olarak.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

değişim' Alıntı:
sn ghostkiller
1 hafta kadar önce buradan yazılmıltık ancak ağır grip geçirdim bu arada size tekrar yazamadım kusura bakmayın.ben iki klima almaya karar verdim ancak son bir karar için yardım ederseniz sevinirim.
izmir özdere triblex yeni villa ful izalosyon salon 27 m2 ye 18 btu beko inverter fiatı 2700 tl
YADA
sizden ricam fiat fayda ilişkisini vede klimaları değerlendirirseniz hangi kombinasyonu almalıyım.bu arada klimalar soğutma amaçlı kullanılacaktır.not bütçe sorunu yoktur.değerli bilgilerinizi aktarırsanız sevinirim. şimdilik hoşçakalın.yokarı yanlış mesajı kopyaladım kusura bakmayın lütfen acemiyim biraz.hoşçakalın.

öncelikle çok geçmiş olsun değerli kardeşim.Allah acil şifalar versin.

sorunuza gelirsek soğutma amaçlı alacağınız için çok aşırı fiyatlara gerek yok.ama ev kendinizin ve bütçe durumunuzda az elverişli ise bana göre azda olsa kalitesi olmalı.

beko klima şahsi fikrime göre o parayı haketmiyor.neden çünki kalitesi yok yerlerde geziyor.resmen kumar işi arçelik beko.şansına iyi çıkıp uzun yıllar kullanalarda var ,şansına gene sıkıntı çekenlerde çok.bizim insanımız klima işine beyaz eşya mantığı ile yaklaştığı için ve birçoğuda bu işten anlamadığı için malesef çok üzücü durumlarla sık karşılaşıyoruz.
alınmazmı alınır ama nasıl alınır o kaliteye o para çok fazla be kardeşim.ederince satın önerelim.en azından  yarın erken bozulursada içimiz yanmaz o kadar.mitsubishi elektiriğin yani me nin ölüsü bekoyu ona katlar atar kenara.hizmeti derseniz on numara hizmet var.aradaki farka değermi derseniz bana göre değer.ama maddi durumlar sıkıntılı değilse.çokta zorlamanın bir anlamı yok bana göre.hj yerinde karar olur.keşif yaptırdınızmı bilmiyorum me bayilerine ücretsiz.şahsen yaptırmadıysanız yaptırın öyle alın.çünki yarın olası bir durumda siz değil direk bayi suçlu olur.gerçi hertürlü firma sizi asla üzmez sorununuzu giderir.ama genede işi baştan sağlama bağlayın.

bakın bekoya o parayı verene kadar adam gibi içi dışı bakır :

midea modernstar serisi var aynı paraya.muadili var iken neden gidip aliminyum klimaya para veresiniz.

gene aynı bütçeye uğur klima var midea üretimi içi dışı bakır.

muadili olmaz fiyatıda uygun olur o zaman bende onaylarım.ama bu durumda inanın bana bekoya o para verilmez kardeşim.

D Çevrimdışı

değişim

Yeni Üye
19 Şub 2017
6

ghostkiller1' Alıntı:
değişim' Alıntı:
sn ghostkiller
YADA

öncelikle çok geçmiş olsun değerli kardeşim.Allah acil şifalar versin.

sorunuza gelirsek soğutma amaçlı alacağınız için çok aşırı fiyatlara gerek yok.ama ev kendinizin ve bütçe durumunuzda az elverişli ise bana göre azda olsa kalitesi olmalı.

beko klima şahsi fikrime göre o parayı haketmiyor.neden çünki kalitesi yok yerlerde geziyor.resmen kumar işi arçelik beko.şansına iyi çıkıp uzun yıllar kullanalarda var ,şansına gene sıkıntı çekenlerde çok.bizim insanımız klima işine beyaz eşya mantığı ile yaklaştığı için ve birçoğuda bu işten anlamadığı için malesef çok üzücü durumlarla sık karşılaşıyoruz.
alınmazmı alınır ama nasıl alınır o kaliteye o para çok fazla be kardeşim.ederince satın önerelim.en azından  yarın erken bozulursada içimiz yanmaz o kadar.mitsubishi elektiriğin yani me nin ölüsü bekoyu ona katlar atar kenara.hizmeti derseniz on numara hizmet var.aradaki farka değermi derseniz bana göre değer.ama maddi durumlar sıkıntılı değilse.çokta zorlamanın bir anlamı yok bana göre.hj yerinde karar olur.keşif yaptırdınızmı bilmiyorum me bayilerine ücretsiz.şahsen yaptırmadıysanız yaptırın öyle alın.çünki yarın olası bir durumda siz değil direk bayi suçlu olur.gerçi hertürlü firma sizi asla üzmez sorununuzu giderir.ama genede işi baştan sağlama bağlayın.

bakın bekoya o parayı verene kadar adam gibi içi dışı bakır :

midea modernstar serisi var aynı paraya.muadili var iken neden gidip aliminyum klimaya para veresiniz.

gene aynı bütçeye uğur klima var midea üretimi içi dışı bakır.

muadili olmaz fiyatıda uygun olur o zaman bende onaylarım.ama bu durumda inanın bana bekoya o para verilmez kardeşim.
yardımlarınız için tşkl ancak ankaradayım ben burada dediğiniz midea marka ürün satan yok.en azından bulamadım bir daha bakayım.biz izmire referandum sonrası geleceğiz oradan klimaları satın alabileceğimiz ve akabinde taktırabileceğimiz bir bayi önerebilirmiziniz.tşkl

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,930

değişim' Alıntı:
yardımlarınız için tşkl ancak ankaradayım ben burada dediğiniz midea marka ürün satan yok.en azından bulamadım bir daha bakayım.biz izmire referandum sonrası geleceğiz oradan klimaları satın alabileceğimiz ve akabinde taktırabileceğimiz bir bayi önerebilirmiziniz.tşkl

ERGÜN ISITMA SOĞUTMA
ys_ikon1.png

Telefon : 03124405952
İlçe : .ÇANKAYA

GÜVEN SOĞUTMA/ANKARA
satis_ikon.png

Telefon : 03122848456
İlçe : BALGAT

AHMET CEYHAN UĞUR ZÜCCACIYE VE KLIMA
ys_ikon1.png
ys_ikon2.png

Telefon : 03122500234
İlçe : BATIKENT

POLARIS SOĞUTMA
ys_ikon1.png
ys_ikon2.png

Telefon : 03124383782
İlçe : ÇANKAYA

MAST MEKANIK IKL. MÜH. INŞ. TAAH. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.
ys_ikon2.png
satis_ikon.png

Telefon : 03122211717

KS KLİMA SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK TAAHHUT TİC.LTD.STİ
ys_ikon1.png

Telefon : 03124808021

ARDA KLIMA(ANKARA ŞUBE)
ys_ikon1.png
ys_ikon2.png

Telefon : 03124919296

BORMIS KLIMA
ys_ikon1.png

Telefon : 03124832931
İlçe : DİKMEN

MT KLIMA
ys_ikon2.png
vrf.png

Telefon : 03124812195
İlçe : DİKMEN

YILDIRIM ELEKTRONİK
ys_ikon2.png
satis_ikon.png

Telefon : 03124841153
İlçe : GÖLBAŞI

ARSIM KLIMA ISITMA VE SOĞUTMA SISTEMLERI
ys_ikon2.png

Telefon : 03123554345
İlçe : KEÇİÖREN

İKLİM TEKNİK
ys_ikon2.png
vrf.png

Telefon : 03123657541
İlçe : MAMAK

BETAŞ A.Ş.
satis_ikon.png

Telefon : 03122154557
İlçe : TANDOĞAN

ANKA TEKNİK KLİMA
ys_ikon1.png
ys_ikon2.png
vrf.png

Telefon : 03123431325
İlçe : YENİMAHALLE

T Çevrimdışı

Tu-Kiu

Yeni Üye
27 Şub 2017
5

uis_18000_8de19.png

http://www.ugurklima.com.tr/urun/uis-18000
uis_18_10ffc.png

http://www.ugurklima.com.tr/urun/uis-18

Hocam bu iki klimanın farkı nedir anlıyamadım özellikleri aynı gibi 2. resimdeki daha ucuz (şuan gg'de 2583TL) alıp almamakta tereddütteyim

C Çevrimdışı

ccrazyy

Yeni Üye
3 Mar 2017
7

20 metrekare güney cephe oturma odası için klima marka modeli önerebilir misiniz? 2500 TL civarında bir bütçem var. Sadece yazın soğutma amacıyla kullanacağım için çok fazla da para vermek istemiyorum. Çok fazla sıkıntı arıza çıkartıp beni uğraştırmasın, birazda sessiz bişey olsun yeterli aslında. Sigma plus, airfel ve daylux tavsiye ettiler ama sizinde görüşünüzü almak istedim.Sizde genelde midea diyorsunuz. Bunlarla kıyaslayıp bana bir tavsiyede bulunursanız sevinirim. (Bu arada yetkili servis açısından da değerlendirirseniz konuyu memnun olurum.)

O Çevrimdışı

ozay07

Yeni Üye
17 Ocak 2017
21

ayhangunay' Alıntı:
Günaydın beyler. Sabah modern klimayı tekrar aradım wifi kiti için martın ikinci haftası gelecek wifi kitleri elimize geldiğinde bayilere çıkış yapacağız dediler. Bakın kit içinde sattığınız ürünler için bekletip araya kaynatma olmasın zaten bu şekilde satışla mağdur ediyorsunuz bir anlamda dedim notlarımız arasına yazıyorum sizi de diyor dönüş yapılacak.
@ozay07 sende ara bildir sonra kaynama araya telefonunu il ilçe istiyorlar.
Ayhan hocam, bugün ege ticareti aradım. Önümüzdeki hafta wifi kitleri gelecek dediler. Notu zaten almıştık, gelince gonderecez dediler. Gelmezse, 10 gün sonra tekrar arayacağım.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

Tu-Kiu' Alıntı:
uis_18000_8de19.png

uis_18_10ffc.png

Hocam bu iki klimanın farkı nedir anlıyamadım özellikleri aynı gibi 2. resimdeki daha ucuz (şuan gg'de 2583TL) alıp almamakta tereddütteyim

ürtteki klima gree üretimi sorunlu klima eski seri yani.alttakide yeni seri midea üretimi.gree üretiminden şikayetler çoktu.olmamasının zaten ihtimali yok greenin kendi klimaları dahil fason yaptığı bütün klimalar sorun çıkardı.gree sezonsal üretim işini beceremedi.bütün üretimleri sorunlu.zaten adam gibi klima üretemiyordu ama en eskileri idare ediyordu azda olsa şimdikiler ise tamamen vasat durumda.

e normaldir yani kendini birşey sandı firma.sezonsal verimlilik işini eline yüzüne bulaştırdı.zaten sen klima yapmayı zar zor beceriyorsun birde tutup kıçı kırık teneke parçalarından çalmaya kalktı sezonsal işine dönerken ve altına kaçırdı.işin içine etti kısacası.siz siz olun ve diğer okuyanlar gree üretimi denen hiçbir klimayı almayın aldırtmayın.şuanda gree üretimi kadar sorunlu marka yok.uzak durun başınız ağrımasın.ha macera isteyene zaten yolu açık olsun bunları okuyupta alıyorsa hala herşeyi hakediyor demektir hiç üzülmem tersine çok sevinirim.ve nitekim çok uyarı yapmış olduğum ve ağlayanlar oldu hiçte üzülmedim sadece Allah daha beter etsin sizi dedim içimden o kadar.

biz burda zaman harcıyoruz emek veriyoruz yaşantımızdan çalıyoruz neden acaba.bir kişide olsa mağdur olmasın çakalların elinde yontulmasın sırtlanlar sırtına atlamasın.parasını en azından hakeden klimaya varsin vs.biz bu işin ticaretini yapanlar değiliz.ekmeğimizi çok farklı ve bu işle alakası olmayan alanlardan kazanıyoruz.satıcı değiliz.o yüzden para kazanma kaygımız kaybetme kaybımız yok.bir o kadarda hiçbir markaya bağlı olmayıp hiçbir firmanın

KÖPEĞİ DEĞİLİZ DİĞER FORUMDAKİLER GİBİ.

dolayısıyla bu işin bildiğimiz doğrularını rahatça yazabiliyor rahatça eleştirebiliyor bildiğimiz herşeyi açıkca yazabiliyoruz.ama diğerleri öyle olamaz onlar PARA KAZANIMI İÇİN KURULMUŞ VE BU AMACA HİZMET EDEN FORUMLARDIR.BUNU KİMSE İNKAR EDEMEZ DE ZATEN.

KARDEŞİM ŞUNU ÇOK İYİ BİLİN PARA KAZANMA ODAKLI BİR FORUM,KURUM,KURULUŞ,KİŞİ,KİŞİLER .........ASLA VE ASLA SİZE GERÇEĞİ SÖYLEMEZ.KENDİ MALINI SATABİLMEK İÇİN YADA SENİ İSTEDİĞİ YÖNE YÖNLENDİRMEK İÇİN AYAKÜSTÜ KIRKTAKLA ATTIRIR YALANLARA.BU SEKTÖR ÖYLE ÇAKALLARLA DOLUKİ ŞAŞAR KALIRSINIZ.BU PİYASA YANLA BAŞLAR YALANLA BİTER.ALDIKLARI NEFES YALAN HARAM.İÇLERİNDE BİNDE BİR BULURSUNUZ DÜRÜSTÜNÜ.YILLARDIR BUNU ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM YAZDIĞIM FORUMLARDA.AMA MALESEF ANLAMAYAN KAZMALARIN BİRÇOĞU AĞLIYOR MAĞDUR OLUYOR.

lütfen sizde yanlış anlamayın beni.sizin konunuza bahaneyle birkaç birşey yazmış oldum.size gelirsek kardeşim dediğim gibi midea üretimi bakır boru montaj şartı ile alınır.iyide bir servise denk gelirseniz inşallah sorunsuz kullanırsınız.

T Çevrimdışı

Tu-Kiu

Yeni Üye
27 Şub 2017
5

ghostkiller1' Alıntı:
Tu-Kiu' Alıntı:
uis_18000_8de19.png

uis_18_10ffc.png

ürtteki klima gree üretimi sorunlu klima eski seri yani.alttakide yeni seri midea üretimi.gree üretiminden şikayetler çoktu.olmamasının zaten ihtimali yok greenin kendi klimaları dahil fason yaptığı bütün klimalar sorun çıkardı.gree sezonsal üretim işini beceremedi.bütün üretimleri sorunlu.zaten adam gibi klima üretemiyordu ama en eskileri idare ediyordu azda olsa şimdikiler ise tamamen vasat durumda.

e normaldir yani kendini birşey sandı firma.sezonsal verimlilik işini eline yüzüne bulaştırdı.zaten sen klima yapmayı zar zor beceriyorsun birde tutup kıçı kırık teneke parçalarından çalmaya kalktı sezonsal işine dönerken ve altına kaçırdı.işin içine etti kısacası.siz siz olun ve diğer okuyanlar gree üretimi denen hiçbir klimayı almayın aldırtmayın.şuanda gree üretimi kadar sorunlu marka yok.uzak durun başınız ağrımasın.ha macera isteyene zaten yolu açık olsun bunları okuyupta alıyorsa hala herşeyi hakediyor demektir hiç üzülmem tersine çok sevinirim.ve nitekim çok uyarı yapmış olduğum ve ağlayanlar oldu hiçte üzülmedim sadece Allah daha beter etsin sizi dedim içimden o kadar.

biz burda zaman harcıyoruz emek veriyoruz yaşantımızdan çalıyoruz neden acaba.bir kişide olsa mağdur olmasın çakalların elinde yontulmasın sırtlanlar sırtına atlamasın.parasını en azından hakeden klimaya varsin vs.biz bu işin ticaretini yapanlar değiliz.ekmeğimizi çok farklı ve bu işle alakası olmayan alanlardan kazanıyoruz.satıcı değiliz.o yüzden para kazanma kaygımız kaybetme kaybımız yok.bir o kadarda hiçbir markaya bağlı olmayıp hiçbir firmanın

KÖPEĞİ DEĞİLİZ DİĞER FORUMDAKİLER GİBİ.

dolayısıyla bu işin bildiğimiz doğrularını rahatça yazabiliyor rahatça eleştirebiliyor bildiğimiz herşeyi açıkca yazabiliyoruz.ama diğerleri öyle olamaz onlar PARA KAZANIMI İÇİN KURULMUŞ VE BU AMACA HİZMET EDEN FORUMLARDIR.BUNU KİMSE İNKAR EDEMEZ DE ZATEN.

KARDEŞİM ŞUNU ÇOK İYİ BİLİN PARA KAZANMA ODAKLI BİR FORUM,KURUM,KURULUŞ,KİŞİ,KİŞİLER .........ASLA VE ASLA SİZE GERÇEĞİ SÖYLEMEZ.KENDİ MALINI SATABİLMEK İÇİN YADA SENİ İSTEDİĞİ YÖNE YÖNLENDİRMEK İÇİN AYAKÜSTÜ KIRKTAKLA ATTIRIR YALANLARA.BU SEKTÖR ÖYLE ÇAKALLARLA DOLUKİ ŞAŞAR KALIRSINIZ.BU PİYASA YANLA BAŞLAR YALANLA BİTER.ALDIKLARI NEFES YALAN HARAM.İÇLERİNDE BİNDE BİR BULURSUNUZ DÜRÜSTÜNÜ.YILLARDIR BUNU ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM YAZDIĞIM FORUMLARDA.AMA MALESEF ANLAMAYAN KAZMALARIN BİRÇOĞU AĞLIYOR MAĞDUR OLUYOR.

lütfen sizde yanlış anlamayın beni.sizin konunuza bahaneyle birkaç birşey yazmış oldum.size gelirsek kardeşim dediğim gibi midea üretimi bakır boru montaj şartı ile alınır.iyide bir servise denk gelirseniz inşallah sorunsuz kullanırsınız.
Yazdıklarınıza katılıyorum. Maalesef paranın döndüğü bütün sektörlerde durum aynı 

uis_18_10ffc.png

Yanlış anlamadıysam midea üretimi olan bu klimayı almaya karar verdim ilgilendiğiniz için Teşekkür ederim

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

ccrazyy' Alıntı:
20 metrekare güney cephe oturma odası için klima marka modeli önerebilir misiniz? 2500 TL civarında bir bütçem var. Sadece yazın soğutma amacıyla kullanacağım için çok fazla da para vermek istemiyorum. Çok fazla sıkıntı arıza çıkartıp beni uğraştırmasın, birazda sessiz bişey olsun yeterli aslında. Sigma plus, airfel ve daylux tavsiye ettiler ama sizinde görüşünüzü almak istedim.Sizde genelde midea diyorsunuz. Bunlarla kıyaslayıp bana bir tavsiyede bulunursanız sevinirim. (Bu arada yetkili servis açısından da değerlendirirseniz konuyu memnun olurum.)

öncelikle hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.20 m2 ve orta kat ise size 9000 btu klima yeterli gelir.soğutma işine bende söylerim hep elimden geldiğince çok abartılı rakamlar ödemeye gerek yok.ne var bütçe sıkıntısı yoktur almışken iyisini alıyım birdaha kafam ağrımasın beni üzmesin gibi durumlar başka tabi.

kardeşim biz işin açıkcası düşük bütçelerde kötülerin içinden iyileri seçmeye çalışıyoruz elimizden geldiğince.hepimizinde durumları belli yaşam şartları belli.gelelim işin çarpıcı yönüne:

bakınız bir mesaj üstte yazdım.ve size önerilen klimalar gree üretimi ve öneren kişide bizimde tanıdığımız  bir numaralı şerefsiz karaktersiz insan sınıfına girmiş satıcıdır.forumumuzda konuları bolca vardır o kişinin.hatta gree üretimi klimalar ilede vardır sorunları kanıtlanmış olarak.fazla uzatmadan ve asla yorum yapmadan yukarıdaki klimaları almayın tek kelime ile

gree denen firma artık klima değil sorun üreten bir firmadır bunu herkes çok iyi bilsin.ha adam klimadan anlamaz alır kullanır.e anlamayan adamda zaten klimanın işe yarayıp yaramadığını bilemez klima varmı evimde var olur .tabi birde hiç anlamadan sağa sola yazan gerizekalılar yokmu işte bunlar asıl vurulacak karaktersizlerdir.neden mi birkere klima işinden anlamıyorsan sağda solda milyonlarca insanların bunları okuyupta etkilenmesine izin verme.yeri gelir bir mesaj insanın fikrini değiştirir ve böyleliklede o mesaj ve yazan kişi o insanların günahına girmiş olur.mağdur olmasına neden olur.sorunlar yaşamasına sebeb olur.

bakınız herkesin bütçesi bir değil.memleketimizde çok zor şartlarda yaşamının sağlamaya çalışan insanımız çok.garibanımız çok.tutunki bu garibanın biri dişinden tırnandan aşından kestiği üç kuruşla azda olsa rahat edebilmek için evine klima alacak ve bu artniyetli ,işten anlamayan asalaklar yüzünden hata yaptı.hadi buyrun burdan yakın ve cevabını herkişi kendine versin ben yazmayım.

size gelirsek kardeşim şunu açıkca yazmak gerekiyor düşük bütçeli hiçbir klimada sessizlik aramayın.bütün klimalar içinde geçerli yani alt katagoriler için.ama ses der iken demek istediğim dış ünite özellikle.iç ünite aşşa yukarı bütün klimalarda aynıdır.bazılarında bariz çok bellidir birde buna plastik kalitesizliğinden dolayı çatırtı çuturtu sesleri eklenir hep beraber ahenkle sesler kulağınızda dans eder.

kataloğlarda yazılan bazı düşük değerler  büyük markalarda evt var.var ama o çalışma şeklinde size o klima hizmet edemiyor.edebilmesi için klimanın kutu içerisinde çalışması lağzım.kısacası görevini tam olarak ifşa edemez.buna bütün markalarda dahil.çünki düşük db de fan hızı aşırı yavaşlar havayı sirkülasyonu yok denecek kadar azalır.sadece kendine yetecek kadar ve azda olsa belki sizin hissedebileceğiniz kadar işer yarayabilir oda tamamen kullanılan mekana bağlı tabiki .

ha ne var düşük sesde hava sirkilasyonu yapan klima da yokmu var ama parasıda var.şimdik bir me fh serisinin hava debisiyle kıçı kırık teneke parçası sigmanın ,yorkun,greenin .....debileri bir olabilirmi asla olamaz.vermeden almak Allaha mahsus kardeşim.onun için beklentinizi aşırı yüksek tutmayın klima ilk defa kullanacaksanız.ama ne var yazın yakıcı sıcaklığında o soğuk havayı gördümü o rahatlığı gördümü çokta birşey aramazsınız kolay kolay.

düşük bütçelerde evt biz midea ve üretimlerini öneriyoruz.neden satıcısımıyız asla değiliz.sadece ve sadece bu bütçelere kaliteli ve verdiğiniz paranın hakkını veren klimalar olduğu için.mideacı değiliz sadece bize yazılan bütçeler doğrultusunda sizinde yazmış olduğunuz gibi seçeneklerimizi ona göre yapıyoruz.sizin için önerebileceğim:

Midea MSMBBU-09 Duvar Tipi İnverter Klima  (kesinlikle sessizlik yönünden bütün muadillerinden iyidir.zaten bizimde önerdiğimiz düşük bütçeli kardeşlerimiz için gözbebeğimiz bir modeldir.)  ve  sizin bütçenize kesinlikle alınır.

biraz daha sessizliği gözardı edip parayıda az verip gene aynı işi gören tabiki yukarıdaki mission olamazla ama işlerini layıkıyla yaparlar:

Midea Blanc MSMAAU-09HRDN1 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

azdaha bütçeyi aşşa çekeyim derseniz bakır boru montaj şartıyla(bakır boru farkı verirsiniz metrajınıza göre 100-150 tl arası değişebilir):

Uğur Usmart Plus 9 A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

bütçeyi tekrardan soğutma için daha aşşa çekebilirsiniz.sonuçta soğutma işini yapar.çok kişide aldı geçen yaz mağdur olanı duymadım.ne varki görünüş biraz iç ünitenin iyi değil göze hitaben.

Midea ModernStar Elegance MSEW-09 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

gene aynı şekilde bitçeyi azdaha çıkarım derseniz müşteri hizmetlerinde biraz daha iyi olan.

Carrier XPower Gold Duvar Tipi Inverter Split Klima

bir konu daha eklemeyi es geçmeyelim.yeni arifeller midea üretimi fason klimalar.ne kadar para veriseniz firma ona göre size üretim sağlar.ve görünen oki airfel cimriliğinden vazgeçmemiş.yeni model oldukları için tam anlamıyla kendini ıspatlamak biryana birkaç sorun yaşayanlar oldu.o yüzden halen midea üretimide olsa önermemek taraftarıyım.

sizleri yani insanları keklmenin en güzel yolunu bulmuşlar daıkın güvencesinde vs.bıraksınlar bu traşları.biz neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruz.

size önerilen sigma klima bir sokak ilerimde var kıçında halen bu güzel havalarda bir karış karla çalışıyor.onuda geçytm yerel bir market iki sefer ikişer klimayı değiştirtti ve randıman alamadı gitti me aldı kurtuldu.örnekler yazmakla bitmez.sonuçları kendiniz değerlendirin ve seçiminizi ona göre istekleriniz doğrultusunda yapın.bizlerin amacı bildiğimiz doğruları yazmak geriside sizin takdirine kalır.

E Çevrimdışı

erkut303

Aktif Üye
23 Kas 2016
300
54

Hayırlı akşamlar arkadaşlar nasılsınız bu klima işi de çok karışık hayırlısı herkesin gönlüne göreversin allahım

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,930

Hayırlı aksamlar klimaforumu

Aslında karisik bir durum yok teneke mal alip kulanma
Gerisi kendi kendine gelir
Çarçakalın lafına bakma yani  :naughty:

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

erkut303' Alıntı:
Hayırlı akşamlar arkadaşlar nasılsınız bu klima işi de çok karışık hayırlısı herkesin gönlüne göreversin allahım
Hayırlı akşamlar @erkut kardeşim. Nasılsın sıhhattesin inşallah.

C Çevrimdışı

ccrazyy

Yeni Üye
3 Mar 2017
7

Tavsiyeniz icin tsk ederim. Ben 12000 btu olur diye dusunmustum ama. Bu arada benim evde klima tesisati yapilmis borular odaya dosenmis klimanin motoru apartmanin arka tarafinda olacak o yuzden benim icin onemli olan ic unitenin sessizligiydi. Peki 9000 btu 20 metrekare icin yeterli mi? Surekli calisma durumunda kalmaz mi? Ben 12000 btu olur diye dusunmustum ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt