Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

sawash35' Alıntı:
Tesekkurler ghostkiller bende servisle gorusucem bilgilendirme yaoarim yine

Sizin ilk once agzindan cikani kulaginiz duysun. Hadi forumu takip etmiyorsunuz size ghost yazmis su linki okuyun demis.

Linki okumussunuz yaziyi yazan benim ne diyecekseniz bana deyin. Ne okudugunuzu anlamissiniz nede yazdiginizda hayir var.

Kim kime paranoyak demis terbiyesiz adam kim sana kotu birsey demis. Sende akil beyinmi yok.

Espriyi anlayamayacak kadar yobazmisin yoksa.

Paranoyak dupeduz sensin. Orada paranoyak diyorsan gulucugu gore gore.. ilk paranoyak ghostkillerdir.

Hic kusura bakmayin boyle laf edersen bu sekilde cevap alirsin.. okuymayi bileceksin bilmiyorsanda hatani bileceksin ozur dileme erdemi gostereceksin.

Kendin okudugunu anlamiyorsun sonra tutup paranoyak lafi ediyorsun..

Ghost tatli dille ikaz etmis gene hatani gormemissin.

Herkes anlasinki insanlara iyilik yaramiyor. Ben o yaziyiyi sana 2 iki saat aradim buldum ornek olsun diye.

Hem okuma hemde okudugunu anlama birde ders vermeye calis insanlara. Birde yanlis isim sec.

S Çevrimdışı

seali

Yeni Üye
3 Şub 2017
10

ghostkiller1' Alıntı:
seali' Alıntı:
ilginiz için teşekkürler 
kışları çok soğuk değil ama zaman zaman eksi değerlere düşüyor o nedenle ısıtma değerleri benim için önemli
mitsubishi ye gücüm yetmez 12000btu sıkıntı olur mu?

mission sizin için nokta atışı olur kardeşim.bütçenize de çok uygun.normal şartlarda size 9 luk klima yeterli gelir.35 liğe gerek yok.ama 35 lik almak istiyorum diyorsanız öncelikle tabiki iklimlenmesi çabuk olur.olur olmaz durumlarda etkilenmez.daha rahat ortamı iklimlendirir.

35 liğin eksisi size normal havalarda çok sık dur kalk olarak geri döner.yakıtta çok az bir fark ettirebilir ama öyle kayda değer bir fark yaratmaz.en büyük etkisi soğuk üfleme olacaktır.çünki 15 m2 ye 12 lik klima fazla gelir.o yüzden klima kendini çabuk kısar ve serin üfleme derdi başlar.aslında çok serinde üflemez ama ortam sıcaklığına göre size ve bize serin gibi gelir.buda rahatsız eder.klimanın karşısında oturma durumunuz olmaz.gerçi herhalükarda klima karşısında oturmak zararlı.sonuçta 9 lukta olsa gene kendini kısacak ve serin havayı verecektir.sadece bu durum 35 likte daha çok olur.
büyük ihtimal 9 luk klima alacam olmadı ücretsiz keşif yaptırırım
Bir de Mission ile Oasis arasındaki farklar nelerdir. 800 tl fark var buna değer mi?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,929

ghostkiller1' Alıntı:
sawash35' Alıntı:
Warior arkadasim birincisi paranoyak bi sekilde sizde mbirol diye yaklasimda bulunmaniz hos deil ikincisi me sonucta insan yapisi hatasi kusuruda olabilir ben 0sadece normalmi diye sordum ayrica sota ve ghost tavsiyesi ile me aldim evime ve montaj fotolaroni attim kendilerine oyuzden once bi onlara sor emin ol birolmuyuum deilmiyim

sawash kardeşim olayı anlayamadım warrior nerden çıktı nerde laf etti.ama böyle birşey olamaz zaten.sawash kardeşim uzun zamandır bizim forumda.böyle bir benzetme yapılmışsa yanlış yapılmıştır.bizim içinb değerli olan arkadaşlardan birisidir sawash35 kardeşimizde.o yüzden yanlış anlaşılmalara müsade etmeyelim lütfen değerli kardeşlerim.

kardeşim sen 9köyün yazdıklarına bir kulak ver olmadı servise durumu bildir.çünki böyle bir şikayet duymamıştık.olmazmı olur tabi plastik sonuçta bu .ama me de  olması ve bizimde böyle bir durumla karşılaşmadığımız için yetkililere durumu iletin.şayet ters giden bir durum olursa bize bildirin lütfen.

Ghostkiller1 Adminim Burada Cok Buyuk Bir Yanlis Anlama Var.

Mesajlari Senin Verdiğin Linki  Okuyunca Anladim Kimse Kimseye mbirol Dememis.

Gecen Günkü Olay Üzerine Espri Yapilmis.

@sawash35 Arkadasimiz Cok Yanliş Degerlendirmis Sormuş Olsa Bu Cevabı Vermezdi Herhalde.

Dikkatli Okumamiz Lazım Cok Guzel Bilgi Verilmiş Linkte Fakat Sawash35 Arkadas Uç Noktalara Çekerek Çok Gereksiz Alakasiz Cevap Vermiş 9köy Abimizede Haksızlık Olmus Doğrusu.

@warrior33 lada Alakasız Duzgun Okunmamıs Her Sekilde Cevap Çok Yanlış Olmuş.

S Çevrimdışı

sawash35

Aktif Üye
29 Tem 2016
82
Arkadaslar oncelikle warior olmak uzere herkezden ozur dilerim telden bakinca foruma surekli bi yanlislik olmus mesaji yazan 9 koymus ben warior olarak gormusum telde zaman zaman mesajlari okurken sayfa yenilenmesi falan sorunlar oluyor bu arada klimalardan suan hicbir sikayetim yok sadece yatak odasindaki hj25 soguk havalarda malum yatak odasi gece sessiz cok yuksek olmasada cit cit sesler geliyor normalmi diye sordum 9koyde aciklamis ama mbirol deilsiniz kismini ciddiye aldigim icin bide yazan wariormus gibi algilayinca bole bi durum oldu ...

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

@warrior hocamın kulakları iyi çınlamıştır  :smile:   şaka biryana yok oldu zaten ortadan.klimamı zehirlediki acep :biggrin:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,929

Günaydin KlimaForumu
Hayırlı Günler, Keyifli Pazarlar
Formumuz içinde Kimsenin Birbirine
Art Niyet Güdemez
Burası Saygı,  Sevgi, Hoşgörü Cercevesinde
Kisitlama Olmaksizin Yazabilecegi
Bir Forum
Forum Sizlere Ait
O Yuzden Cizgisini Koruyun ki
Devam Ettirebilelim....

D Çevrimdışı

deepstroke

Yeni Üye
10 Eki 2016
11

Merhabalar tavsiyelerini uzerine almis oldugum sf 25 kurulumum gerceklestirildi. Ilk gunden beri aldigim için içim rahatti iyiki mitsubishi tercih etmisim. Model gercekten harika odama tam oturdu. Kesif de yaptilar kesifde ayni modelin btu yeterli geldi.vakumlama isleminide yaptilar tabiki. Kurumum icin gelen firma mitsubishinin kendi elemanlari degil bayinin anlasmis oldugu bir klima firmasi ama adamlar bile odu kopuyor. Bazi degerlere baktilar. Bunlari yapmazsak bizi inim inim inletirler diye kendisi söyledi. Paranizin karsiligini veriyolar.oyle soyleyeyim. Size kurulumdan sonraki resmini paylasmak istedim basta ghostkiller ve sotaya tavsiyelerinden dolayi tesekkurler. Iyiki varsiniz forum sayesinde bilgilerimize bilgiler kattik.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,929

deepstroke' Alıntı:
Merhabalar tavsiyelerini uzerine almis oldugum sf 25 kurulumum gerceklestirildi. Ilk gunden beri aldigim için içim rahatti iyiki mitsubishi tercih etmisim. Model gercekten harika odama tam oturdu. Kesif de yaptilar kesifde ayni modelin btu yeterli geldi.vakumlama isleminide yaptilar tabiki. Kurumum icin gelen firma mitsubishinin kendi elemanlari degil bayinin anlasmis oldugu bir klima firmasi ama adamlar bile odu kopuyor. Bazi degerlere baktilar. Bunlari yapmazsak bizi inim inim inletirler diye kendisi söyledi. Paranizin karsiligini veriyolar.oyle soyleyeyim. Size kurulumdan sonraki  resmini paylasmak istedim basta ghostkiller ve sotaya tavsiyelerinden dolayi tesekkurler. Iyiki varsiniz forum sayesinde bilgilerimize bilgiler kattik.

@deepstroke Gülegüle Kullan Verdıgın Her Kurusun Hakkını Rahatlıkla Alabılecegın Bır Makına

Sorunsuz Uzun Yıllar Kullanman Dılegıyle

Tuketım ve Performans gıbı  Bılgılerı Bızımle Zaman Zaman Paylas kı

Tavsıye Bekleyen Dıger Arkadaslar Icın Klavuz Olustursun Yazdıkların...

E Çevrimdışı

erkut303

Aktif Üye
23 Kas 2016
300
54

Arkadaşlar hayırlı akşamlar nasılsınız arkadaşım kliman hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın

B Çevrimdışı

burakdumlupinar

Yeni Üye
6 Şub 2017
2
54
Selamın Aleyküm, yıllardır LG'nin çöp bir klimasını kullanıyorduk,artık tamamen bozuldu. Malum indirim de olunca klima alalım diye düşündüm. İzmir'de oturuyoruz. Hem ısıtma hem soğutma amaçlı alıyoruz. Evde tek ısıtıcı klima olacak. Arakat,Apartman Dairesi. Evde 4 kişi yaşıyoruz.Salona alacağız,salon 27 m2. Başka bilgiye gerek yok galiba olursa sorarsınız yine [emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,929

burakdumlupinar' Alıntı:
Selamın Aleyküm, yıllardır LG'nin çöp bir klimasını kullanıyorduk,artık tamamen bozuldu. Malum indirim de olunca klima alalım diye düşündüm. İzmir'de oturuyoruz. Hem ısıtma hem soğutma amaçlı alıyoruz. Evde tek ısıtıcı klima olacak. Arakat,Apartman Dairesi. Evde 4 kişi yaşıyoruz.Salona alacağız,salon 27 m2. Başka bilgiye gerek yok galiba olursa sorarsınız yine [emoji3]

Aleykum Selam.

Foruma Hoşgeldiniz. Öncelikle Linkleri Okuyunuz Bir Oraya Bir Buraya Sorma Durumlarini Hos Karsilamiyoruz.

Diger Forum Sahibide Hos karsilamiyor Kendi Yazisi 2. Linkte Var.

https://tavsiyeforumu.com/konu-ozlu-soz-komedi-degil-kanibozukluk.html?pid=4383#pid4383

https://tavsiyeforumu.com/konu-ahlaki-olmayan-bir-durum-lutfen-okuyunuz.html?pid=1384#pid1384

https://tavsiyeforumu.com/konu-diger-forumlar-arasi-dolasmak-ban-sebebidir.html?pid=3947#pid3947

https://tavsiyeforumu.com/konu-mbirolun-forumuna-gideni-namussuzlar-iyi-bakin.html

Size Izmirde 27m2 12000 Btu Kaliteli Klima Yeter Bu Sayfada Me Alanların Ne Kadar Duaci Olduğunu Görüyorsunuz.

Me sf modelini Gonul rahatlığyla Tavsiye ederim.

Gücünüz yoksa daha UyguN Fiyatlara Midea Mission 18000 Btu Alabilrisiniz.

Alarko Carrier Xpowergold 18000 Btu Alabilirsiniz.

Ben Lg Sirus 12000 Btu Kullaniyorum Lg lerin 12 likleri Diş Ünite Sesli Aynı modelin 18000 Btulari Daha Sessiz.

Sizn Eski Çöp Lgler Gibi Çıkarmı Onu Simdilik Bilemiyoruz.

Ben Garantide Olması Için Diğer Markalari 18000 Lik yazdım.

B Çevrimdışı

burakdumlupinar

Yeni Üye
6 Şub 2017
2
54
Sota' Alıntı:
burakdumlupinar' Alıntı:

Aleykum Selam.

Foruma Hoşgeldiniz. Öncelikle Linkleri Okuyunuz Bir Oraya Bir Buraya Sorma Durumlarini Hos Karsilamiyoruz.

Diger Forum Sahibide Hos karsilamiyor Kendi Yazisi 2. Linkte Var.

https://tavsiyeforumu.com/konu-ozlu-soz-komedi-degil-kanibozukluk.html?pid=4383#pid4383

https://tavsiyeforumu.com/konu-ahlaki-olmayan-bir-durum-lutfen-okuyunuz.html?pid=1384#pid1384

https://tavsiyeforumu.com/konu-diger-forumlar-arasi-dolasmak-ban-sebebidir.html?pid=3947#pid3947

https://tavsiyeforumu.com/konu-mbirolun-forumuna-gideni-namussuzlar-iyi-bakin.html

Size Izmirde 27m2 12000 Btu Kaliteli Klima Yeter Bu Sayfada Me Alanların Ne Kadar Duaci Olduğunu Görüyorsunuz.

Me sf modelini Gonul rahatlığyla Tavsiye ederim.

Gücünüz yoksa daha UyguN Fiyatlara Midea Mission 18000 Btu Alabilrisiniz.

Alarko Carrier Xpowergold 18000 Btu Alabilirsiniz.

Ben Lg Sirus 12000 Btu Kullaniyorum Lg lerin 12 likleri Diş Ünite Sesli Aynı modelin 18000 Btulari Daha Sessiz.

Sizn Eski Çöp Lgler Gibi Çıkarmı Onu Simdilik Bilemiyoruz.

Ben Garantide Olması Için Diğer Markalari 18000 Lik yazdım.

Öncelikle kusura bakmayın,Yen'i olduğum için bilmiyordum. Evet uzun süre okudum burada yazanları ancak (komik olabilir özür dilerim şimdiden) me sf dediklerimiz mitsubishi değil mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt