Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

ayhangunay

Aktif Üye
20 Ocak 2017
75

Servis diyor ki wifi kiti suan saginda disardan takiliyor yeni seride kapagin icinde olacak gozukmeyecek diye soyledi. Dis goruntu disinda teknik olarak degisiklik varmi yok dedi standart devam.dedi. Dis unite sesini sordum 45db sesi dedi. Yuksek seviye icin degildir sanirim...

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

ayhangunay' Alıntı:
Servis diyor ki wifi kiti suan saginda disardan takiliyor  yeni seride kapagin icinde olacak gozukmeyecek diye soyledi. Dis goruntu disinda teknik olarak degisiklik varmi yok dedi standart devam.dedi. Dis unite sesini sordum   45db sesi dedi. Yuksek seviye icin degildir sanirim...

o servise benim selamımı söyle önce adam gibi bilgi versin,işini adam gibi yapsın.burdan kaydırmasın kendisine.çok aklı varsa bizim forumuda gösterde gelsin bize bilgi versin gagasına ettimin hıyarı.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,930

ayhangunay' Alıntı:
Sota' Alıntı:
Dogruyu Soylemek Gerekirse

Fiyatlarda Bir Indirim Olacagini Pek Sanmiyorum
Kur Yukseldigi Halde Fiyatlari Degistirmediler

Insallah Duserde
1 Mission Daha Patlatırım 

Aradım servisi 2016 ile 2017 arasında ne olacak dedim bilginiz var mı 2017 lerde wifi kit kapagın içinde olacak dedi 2016 larde dışında tek fark bu olacak Sota usta bak gaza getirdin dedim tamam cuma günü bi aksilik olmazsa sipariş edeyim tlf yapsak olurmu bir kısmını nakit ödesek hepsini karta taksitler fazla olmasın olur dedi o zaman kredi kartı komisyonuda almam dedi hayırlısı cuma gunu belkide söyleriz pazartesi gelir makina :)

O Servıse Selam Soyle  :s10:

2016 Modellerınde Wıfı Kıtı Kapak Icınde Alındı Bendekı Kapak İçinde  :kop:

A Çevrimdışı

ayhangunay

Aktif Üye
20 Ocak 2017
75
Ozaman ege ticarettre yasin beye beye selam olsun :) @sota @ghostkiller1 hatta bu sorulari size sormam dogrumu falan dedim bilgi icin ben yetkili servisim dedi dis unite icinde disarsi 72 db dir dedi iyide gece yari yariya duser dedim ses makina dis unitesi dis sesten az.olamaz yok diyor cok az :) yahuu gece nofrost buzdolabi brnim.arcelik 44 db sesi var mutfakta sesini duyup.kalkiyorum kapisini kapiyorum mutfagin :)) o yuzden ilk basta sessiz makina diye soyledim arayis gun ici yada tv varken bisi hissetmiyorsun gece ses seviyesi dusunce hersey duyuluyor arkadas ..

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,930
Cvp: Klima Tavsiyesi 2017

ayhangunay' Alıntı:
Ozaman ege ticarettre yasin beye beye selam olsun :) @sota @ghostkiller1 hatta bu sorulari size sormam dogrumu falan dedim bilgi icin ben yetkili servisim dedi dis unite icinde disarsi 72 db dir dedi iyide gece yari yariya duser dedim ses makina dis unitesi dis sesten az.olamaz yok diyor cok az :) yahuu gece nofrost buzdolabi brnim.arcelik 44 db sesi var mutfakta sesini duyup.kalkiyorum kapisini kapiyorum mutfagin :))  o yuzden ilk basta sessiz makina diye soyledim arayis gun ici yada tv varken bisi hissetmiyorsun gece ses seviyesi dusunce hersey duyuluyor arkadas ..

İç Unite Çok Çok Sessiz

Dış Unitede Yeteri Kadar Sessiz

Dış Uniteyi İcerden Duyabılecegını Pek Sanmıyorum

Eger Duvar Ytongsa Vıbrasyon Sesı Icerı Gelebılır

Boyle Durumlarda Dıs Unıteyı Balkon Icıne Koyarak Cozebılırsın....

A Çevrimdışı

ayhangunay

Aktif Üye
20 Ocak 2017
75
Duvarlar ytong degil dis cephe izalosyonlu zaten ara kattayim.alt ust sag sol daire :)sessiz diyorsan sessizdir usta :) onemli olan ic unitedir oda sessiz diyorsan oda tamamdir. Iceriyi sogutsun yaz zamani keyifli sekilde hayata devam.edelim :) ben film modunu oldukca seven biriyim yazin serin olsun hayat bizim olsun :) 24m2 salonu sogutacak. Mis gibi oturalim :)

razzbery Çevrimdışı

razzbery

Yeni Üye
8 Şub 2017
6

Merhaba herkese;

ilk defa bu kadar deniz derya bi konu içinde buldum kendimi hatta kaybettim :) inanılmaz güzel yaklaşım ve anlatım görüyorum . ilginize şimdiden teşekkürler..

Kullanılacak Yerin Alan (m2):18

Kullanılacak Yerin Yüksekliği:2.50

Bölge/Şehir/İlçe:ege /izmir/menderes

Kullanılacak yer Kuzey/Güney /Doğu/Batı:güneydoğu

Zemin/Ara kat/Çatı kat:Ara kat

Ev /İş yeri:Ev

Kişi Sayısı:2
Sadece sogutma amacli klima icin ne onerirsiniz.butcem 1500-2500   TL arasinda

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,930

FORUMA HOSGELDINIZ @RAZZBERY ARKADASIM. GUZEL GORUSLERINIZ ICIN TESEKKUR EDERIZ.

KUSURA BAKMAYIN @9KOY DEN KORKUMA KLAVYE AYARLARIMI DUZELTMEK ISTERKEN BOZDUM :) TEKRAR DUZELTEMEDIM BUYUK HARF YAZIYORUM :)

BUTCENIZE GORE MIDEA MODERNSTAR MIDEA BLANCH VE KENDI KULLANDIGIM MIDEA MISSION MODELINI ONEREBILIRIM HIC BIRI SIZI UZMEZ.

BENIM ONCELIKLI ONERIM MISSION OLUR.

IZMIRDE EGE TICARETIN SITESINDE FIYATLARI GOREBILIRSINIZ BASKA SITE VE MIDEA BAYILERINDENDE FIYAT ALABILIRSINIZ.

FAZLA YAZAMIYORUM KLAVYEMDE PROBLEM VAR.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,930

ozay07' Alıntı:
KDV indirimi klimalarda uygulandı mı acaba? İnternet veya bayilerden. Midea missoon için soruyorum.

ozay bey kurdakı artıs klıma fıyatlarına pek yansıltımadı

buyuk ıhtımalde kdv ındırımı pek yansıtacaklarını sanmıyorum kı bu benım kısısel fıkrım

keske fıyatlar asagı cekılse 1 tane daha mıssıon alırım :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,930

razzbery' Alıntı:
Merhaba herkese;

ilk defa bu kadar deniz derya bi konu içinde buldum kendimi hatta kaybettim :) inanılmaz güzel yaklaşım ve anlatım görüyorum . ilginize şimdiden teşekkürler..

Kullanılacak Yerin Alan (m2):18

Kullanılacak Yerin Yüksekliği:2.50

Bölge/Şehir/İlçe:ege /izmir/menderes

Kullanılacak yer Kuzey/Güney /Doğu/Batı:güneydoğu

Zemin/Ara kat/Çatı kat:Ara kat

Ev /İş yeri:Ev

Kişi Sayısı:2
Sadece sogutma amacli klima icin ne onerirsiniz.butcem 1500-2500   TL arasinda

sureklı 7/24 seklınde kullanım yaparsanız 

9luk mıdea blanc ısını rahatlıkla gorur....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt