Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O Çevrimdışı

ozay07

Yeni Üye
17 Ocak 2017
21

ayhangunay' Alıntı:
Evet arkadaşlar midea mission siparişimi geçmiş bulunuyorum ege ticarete bugun kargolanıyor hadi hayırlısı artık:) uygun fiyata geldi gibi ;)

ayhan hocam merhaba,
ege ticaret güvenli mi? bende ordan midea mission almayı düşünüyorum. 2 adet alıcam. pazarlık etme şansı var mı?

A Çevrimdışı

ayhangunay

Aktif Üye
20 Ocak 2017
75

ozay07' Alıntı:
ayhangunay' Alıntı:
Evet arkadaşlar midea mission siparişimi geçmiş bulunuyorum ege ticarete bugun kargolanıyor hadi hayırlısı artık:) uygun fiyata geldi gibi ;)

ayhan hocam merhaba,
ege ticaret güvenli mi? bende ordan midea mission almayı düşünüyorum. 2 adet alıcam. pazarlık etme şansı var mı?

valla piyasanın en düşük fiyatı onda ben çekimi yaptım cihaz kargoya verilecek dedi bu akşam bende ilk defa alıyorum ama sanal sitelerde sikayet yok gördügüm. pazarlık dersen şöyle sanal satış sitelerinde fiyatlar kk vade farkı fln vardı 2460 fiyat 2570 fln geliyordu ben direk tlf ettim bir bin tl havale edeyim dedim gerisini karttan ceksek olur dedi ozaman kart komisyonuda almam hatta ozaman düz yap sen dedim 2400 tl bitirdik. Direk görüş şansın olur bence..

O Çevrimdışı

ozay07

Yeni Üye
17 Ocak 2017
21

Ooo iyiymiş o zaman. Pesin para 2 klima ne kadar diye pazartesi sorayım. Servislerle ilgili bir sorun olmaz umarım.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

ayhangunay' Alıntı:
ozay07' Alıntı:
ayhan hocam merhaba,

valla piyasanın en düşük fiyatı onda ben çekimi yaptım cihaz kargoya verilecek dedi bu akşam bende ilk defa alıyorum ama sanal sitelerde sikayet yok gördügüm. pazarlık dersen şöyle sanal satış sitelerinde fiyatlar kk vade farkı fln vardı 2460 fiyat 2570 fln geliyordu ben direk tlf ettim bir bin tl havale edeyim dedim gerisini karttan ceksek olur dedi ozaman kart komisyonuda almam hatta ozaman düz yap sen dedim 2400 tl bitirdik. Direk görüş şansın olur bence..

hayırlı olsun kardeşim.fiyat güzel gerçekten.servisle vs ilgili problem yok orda olmuyor.kurulum sonrası foto ve bilgileri paylaşabilirseniz seviniriz.en önemli nokta ise vakum konusunu kesinlikle unutmayın servis yapar ama siz genede en başından uyarın.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

cero' Alıntı:
Merhaba
Klima almak istiyorum.   klimasını almaya karar vermiştim. İş arkadaşlarım Daikın al dediler. Ama fiyatları çok yüksek. Forumunuzu gördüm ve LG sirius 'la ilgilisi yazışmaları okudum. Kafam iyiden karıştı. Klima alacağım yerin özellikleri;  29 m2, arakat, 2-4 kişi yaşayacak ve genellikle soğutma amaçlı kullanılacak, yaşadığım yer İzmir,  Cephe Kuzey, batı yani çift cepheli.  Tavsiyeniz nedir? Fiyat olarak da 3500 TL'yi çok geçmese iyi olur. Çok sorun çıkarmayacak, verimli bir klima almak istiyorum. Teşekkür ederim.

merhaba hoşgeldiniz.lg den uzak durun.size ara btu klima yeterli gelir ama her markada olmadığından mecburen 18 lik almanız gerekiyor.

midea blanc 18 lik işinizi fazlasıyla görecektir.birde ara btu olan hitachi var.izmirdesiniz servisi bayisi fazlasıyla var.bunuda değerlendirebilirsiniz.

HITACHI RAS14QHA İNVERTER SPLİT KLİMA

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

shrapci' Alıntı:
Sota' Alıntı:
kullanılcak alan ev mı dukkan mı, yalıtım durumu ,cephe durumu, hangı sehır

ısıtma , sogutma yogun kullanım hangısı ol
evde kullanacagım güneye bakıyor camlar çift cam antalyadayım yaz kış kullanacağım genellikle klima 8-9 saat çalışacak
bir diğer sorum mıtsubıshı electiric ile havy arasında ne fark vardır

merhaba kardşeim.seçiminiz me olsun.ücretsiz keşif ekibinide çağırabilirsiniz.mr slim on numara klima.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

renac14' Alıntı:
Merhaba yeni üye oldum. Size sormk istediğim var.
Evime duvar tipi klima almayı düşünüyorum.
Mekan: 30-32 m2 salonda(Güney Cephede) taktırmayı düşünüyorum.
Ankaradayım.
Hangi klima tavsiye edersiniz? Beyaz değil siyah renkli olacak.
Düşündüğüm modeli: Vestel Minimalisik İnterter 12A+ 
Tavsiye eder misiniz? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler..

merhaba hoşgeldiniz.öncelikle sizin m2 nize vestelin 12 liği asla yeterli gelmez.diğer rekn hususuna gelirsek malesef bizim tavsiye edebileceğimiz düşük bütçede siyah renkli klima yok.mitsubishi elektirik krigamine zen serisi var.on numara beş yıldız bir klima.vesteli tavsiye etmiyoruz malesef dolayısıyla yorumda yapmıyoruz.

A Çevrimdışı

ayhangunay

Aktif Üye
20 Ocak 2017
75

Eyvallah aga valla burda sizlerle tanistiktan sonra midea karar kildim aldik bakalim suan yolda ptesi teslim.olsa anca ctesi montaj olur vakum icin ege ticaretlede konustum her servis yapiyor ama siz basinda durun dedi onlarda bakacagiz hele bi gelsin heyacanla bekliyorum ;)

A Çevrimdışı

antikus

Yeni Üye
13 Şub 2017
2

Merhaba,
İstanbul'da kullanmak üzere 12000 BTU bir klima almak istiyorum. 
Dizayna da önem verdiğim için Samsung almaya yeltendim ancak önermediğinizi farkettim.
2000-2500TL arası bilemediniz 3000TL önerinizi rica ederim. 

Teşekkürler.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

antikus' Alıntı:
Merhaba,
İstanbul'da kullanmak üzere 12000 BTU bir klima almak istiyorum. 
Dizayna da önem verdiğim için Samsung almaya yeltendim ancak önermediğinizi farkettim.
2000-2500TL arası bilemediniz 3000TL önerinizi rica ederim. 

Teşekkürler.

hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.sizinde anlamış olduğunuz gibi samsung önermiyoruz.aslında biz değil samsung kendisi çöp ürettiği için önerttirmiyor.adam gibi yapsalar öneririz ama nerde uyanıklar maliyeti düşürmek için içi boş teneke parçaları üretiyor.uyanıklar dışı sizi yakar içi beni yakar misali enayi yerine koyuyorlar insanları.tabi mahkeme garantiside cabası.bakın hiçbir zaman dizayn iş yapmaz.görsellik klima işinde hiçbirşeydir.işlevsellik önemlidir.size dışı güzel klimamı lağzım içi güzel klimamı lağzım.

dışı güzel klima lağzımsa birçok alt gurup markada var ama ben öneremiyorum malesef.siz içlerinden dilediğinizi seçin birbirini çok aratmazlar al aşşa vur yukarı aynılar.

sizin bütçenizde adam gibi klima ve nokta atışı yapılacak olursa

http://www.ege-ticaret.com/MIDEA-MISSION-MSMBBU-12-INVSPLIT-KLIMA,PR-89.html

bu klimayı alın yaz kış bakın rahatınıza.muadilleri yokmu başka tabiki var ama bütçenize uygun olanı bu.keşke bu fiyatlara klima adına yakışır başka klimalarda olsada önerebilsem.fiyatı az yüksek olsada alarko seçeneği var birde:

http://www.ege-ticaret.com/CARRIER-X-POWER-GOLD-DUVAR-TIPI-53UQV035H-INVSPLIT-KLIMA,PR-99.html

biz piyasada mal satmak için gaz veren bu işten para kazanan bir forum olmadığımız için malesef çeşitlendirerek teneke parçalarını öneremiyoruz.yoksa çeşit çok.gel gelelim içi boş.önüne gelen klima ürettiriyor artık.hermarka kendi adına klima ürettirmeye başladı.bunların birçoğuda mideaya ürettiriyor.ama hiçbirzaman hiçbir üretici kendi markasını öldürmez ve aynısını sana yapmaz.mutlak biryerlerde birşeyler başka türlü olur.bu işlerde ne kadar para o kadar köfte.

A Çevrimdışı

ayhangunay

Aktif Üye
20 Ocak 2017
75

klimamiz geldi montaj olmasi icin randevu alalimda diger resimleri sonra eklerim

0lvM7Z.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt