Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O Çevrimdışı

ozay07

Yeni Üye
17 Ocak 2017
21

ghostkiller1' Alıntı:
erkut303' Alıntı:
Nerelerdesiniz hickimse foruma girmiyor eskisigibi ne oldu herkes uzaklaştı

merhaba erkut kardeşim nasılsın.bu ara hatta bayadır foruma gereken ilgiyi gösteremiyoruz.çünki sotanında benimde ciddi sağlık problemleri olan hastalarımız var.malum konu sağlık olunca hiçbirşeyi gözde görmüyor kafada düşünemiyor.o yüzden bizleri anlayacağınızı umuyorum.forum sizin forumunuz bunu biliyorsun kardeşim.biz olmazsak bile giremesek bile hertürlü yardımcıda olabilirsin kardeşlerimize paylaşımlarınıda yapabilirsin.
Geçmiş olsun hocam.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

ghostkiller1' Alıntı:
erkut303' Alıntı:
Nerelerdesiniz hickimse foruma girmiyor eskisigibi ne oldu herkes uzaklaştı

merhaba erkut kardeşim nasılsın.bu ara hatta bayadır foruma gereken ilgiyi gösteremiyoruz.çünki sotanında benimde ciddi sağlık problemleri olan hastalarımız var.malum konu sağlık olunca hiçbirşeyi gözde görmüyor kafada düşünemiyor.o yüzden bizleri anlayacağınızı umuyorum.forum sizin forumunuz bunu biliyorsun kardeşim.biz olmazsak bile giremesek bile hertürlü yardımcıda olabilirsin kardeşlerimize paylaşımlarınıda yapabilirsin.

çok çok geçmiş olsun Allah şifalar ihsan eylesin senin hastana ve @sotanın hastasına.
bizimde hastaneden çıkalı 3-5 gün olmadı henüz. hala tv lerde sağlık sistemi düzeldi deniyor ya uyuz oluyorum.. bu forumdaki Orhan abiye söyleyeim bir şiirde sağlık sistemi için yazsın bari. ama bizleri daha doğrusu kendi adıma konuşayım beni dinlesin öyle yazsın.
şahsen bende bu hükümete sırf pkk meclise giremesin diye oy versemde bu sağlık işlerini taktir edeceğim anlamına gelmez. Hamd olsun biz yaptığımızı bilen insanlarız din düşmanlığı etmek için dh deki it köpek gibi tutup ülkenin yöneticilerine küfür edecek insanlarda değiliz. onların çoğu sn cumhur başkanımızla alakası bile yok tamamen islama düşman oldukları için başka bir isim bile olsa ederler. e tabi dhde buradan güzel para götürüyor. ben sevgili ado üstada kerhane forumu deyince kızıyordu ama diyebileceğim başka birşeyde maalesef yok okuyorsa görür burayı selam olsun :) biz şahsen haksızılığıda eleştiriyoruz. ama devlet büyükelrine sövdürerek geçim sağlama gibi bir yolumuz olamaz.
mbirola sövsekte o başka bir mesele o pislik hak ediyor :)
hala göndermeler yapmış oradan karaktersiz.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,918

S.a KlımaForumu Hayırlı Geceler
Kusura Bakmayın Bır Hastalandık Pır Haslandık Col Cocuk Perisan Olduk Vessalam Oda Yetmedı
Amelıyat Olan Arkadasa Refekatcı Olduk Derken
Forumumuzu Ihmal Ettık
Kendımızı ve Islerımızı Toparlayıp Tekrardan Geldık Cok Sukur...

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

Sota' Alıntı:
Kusura Bakmayın Bır Hastalandık Pır Haslandık Col Cocuk Perisan Olduk Vessalam Oda Yetmedı
Forumumuzu Ihmal Ettık

Aleyküm selam.

yırttığını sanma hastalığna dua et oyarım adamı foruma bak.  götveren mbirol fake nickler oluşturuyor zavallı ulan göt herif  benden kaçarmı şehir dışına çıkıyorsun üye gelmiyor dönüyorsun işsiz klimacı otur uydur artsın amcık beyinli. dh ne kadar ölsede önce orası sonra burası sonra sen. ddos attırsanda aramalrada burası üstte. bana dua et o mahkeme işinide ben engelledim sotanın yakınının mehkemede görevli olduğunu duymusşundur mutlaka. engellmesem sana sövemiycem napim iş ciddye binecek hasan ustanın forumunamı gitseydim puşt :biggrin:

o atasözlerini senin gözüne sokarım it. yara

S Çevrimdışı

sawash35

Aktif Üye
29 Tem 2016
82

Hj25 9luk hergece yaklasik 10 saat sf42 15likte haftaici 6 saat haftasonu 24 saat acik isitmada fatura bu ay 225. Gelmis

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941
Cvp:

ozay07' Alıntı:
ghostkiller1' Alıntı:
Geçmiş olsun hocam.
ozay07 kardeşim Allah rağzı olsun.kusura bakma yoğunluktan görmemişim kardeşim.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

sawash35' Alıntı:
Hj25 9luk hergece yaklasik 10 saat sf42 15likte haftaici 6 saat haftasonu 24 saat acik isitmada fatura bu ay 225. Gelmis

evin elektiriğide dahil buna sanırım.en soğuk kışaylarından geçiyoruz normal fatura bana göre.tabi önemli olan size göre nasıl.

O Çevrimdışı

ozay07

Yeni Üye
17 Ocak 2017
21

Sota' Alıntı:
Forumumuzu Ihmal Ettık
Sota hocam, ailecek Allah şifa versin. Geçmiş olsun.

F Çevrimdışı

fenomen61

Yeni Üye
26 Ocak 2017
3

Kullanılacak Yerin Alan (m2):17
Kullanılacak Yerin Yüksekliği:2.50
Bölge/Şehir/İlçe:izmir
Kullanılacak yer Kuzey/Güney /Doğu/Batı:)oğu
Zemin/Ara kat/Çatı kat:müstakil ev
Ev /İş yeri:Ev
Kişi Sayısı:1

Babam 65 yaşında.evde tek başına kalıyor.mahallede doğalgaz yok. soba sıkıntı oluyor.evde ısı yalıtımı yok. kaliteli, elektrik az tüketen ve ısıtacak klima tavsiyesi istiyorum. Teşekkürler.

O Çevrimdışı

ozay07

Yeni Üye
17 Ocak 2017
21

antalya merkezde hesaplı midea klima satışı yapan bir yer var mı? internet mi daha uygun olur yoksa bayi mi? bir de internetten alınan klimayı servis takamam diyebilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt