Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Cvp:

warrior33' Alıntı:
Sota' Alıntı:
Hasancanda detayli bir video
Cekmesi lazim

Emis sicakligi , agiz sicakligi
Dis ortam sıcakligini
Anlik Tuketimi Gosteren
@hasancan kardeşim videoyu çekerken klimanın emiş sıcaklığı , ağız sıcaklığı ve dış hava sıcaklığı için 3 tane ayrı proplu termometre ile yaparsan iyi olur kanısındayım, Şöyleki tek bir proplu termometre ile emiş ,ağız ve dış ortam sıcaklığı hem uzun sürer hemde seni uğaştırır. Ve izleyen yetkililer kulp takmaya çalışırlar. Ama 3 ayrı proplu termometre ile dış, emiş ve ağız sıcaklığı için ayrı olursa mahana bulup kulp takamazlar gag diye baka kalırlar. Zaten Pirizli what metren var.

Hocam kulp bulacak adam her türlü bulur ne yaparsan yap baş edemezsin burda önemli olan nokta iç oda sıcaklığı 2 tane ternometre biri yukarıda 26 derece gösteriyor diğer ternometre klimaya en uzak noltada 25 gösteriyor set ise 22 derece 800 wat şimdi 10 yaşındaki çacuğa bile göstersek bu sonuçları çocuk derki 22 derece yapıldıktan sonra klima kendini kısar hadi 23 de kıssın bilemedin 24 arkadaş 26 derece olmuş oda artık biraz acıda kıs elektiriği video çekimi bitti paylaştım watmetreye bir baktım 1028 çıkmış şaka gibi ben kısmasını beklerken yükselmiş hadi benim ternometreler yanlış arkadaş klimanın wifi programında yani klimanın hisettiği sıcaklık 25.5 daha nasıl bir kanıt olsun ayıplı mal olduğuna

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

hasancan' Alıntı:
Sota' Alıntı:
Midea Mission Tüketim

https://youtu.be/XdSqRxsFjyI

Hocam eline sağlık teşekürler paylaşım için bende en kısa sürede video çekeceğim
sizin klima çalışması gerektiği gibi çalışıyor makine kul yapısı arızalı olabilir ben buna kesinlikle kızmıyorum
ama kalkıp modern klima yetklilileri bakın aldığım şube demiyorum modern klima merkezden arayan şahıs bana ayda 200 250 tl 12 lik bir klimanın yaklaşık 20 yada 22 metre kare oda için harcadığı elektiriğin normal demesi ben bazı örnekler vermeme rahmen bana hayır olamaz gibilerinden hiç bir klima 300  yada 400 wat harcamaz saate 1 kw normal demesi beni çıldırttı resmen.. Sözde bugün geleceklerdi gelmediler ben aradım hemen arayacağız dediler aradılar şimdi yılbaşından sonra geleceklerini bildirdiler şimdi gelmelerini bekliyorum geldikten sonra nasıl bir yol haritası çizeceğime karar vereceğim
Hasancan kardeşim, genel merkezde Cumhur bey var, daha önce 2 kere görüştüm ben. düzgün olgun bir insan ve müşteri memnuniyetine önem veren bir mühendis ilgileneceği kanaatindeyim sana yardımcı olur diye düşünüyorum. Ama ne yap ne et Cumhur beye bir şekilde ulaşmalısın. İsmini hatırlayamadığım bir mühendis vardı oda iyiydi. Her ikisi ile 45 er dakika görüşmüştüm bu yıl her ikiside anlayışlı ve müşteri memnuniyetine önem veren düzgün kişilerdi. Cep telefon numaralarını alırsan güzel bir video çek Cumhur beyin WhatsApp numarasına ve genel merkezin emaillerine açıklamalarla beraber videoyu gönderirsen sana yardımcı olurlar. Ama mutlaka oradaki sorumlu mühendislere ulaşmalısın, bilhassa Cumhur beye ulaş kardeşim senin sorununu çözecek tır. Kalben inanıyorum. Genel merkezdeki bayanlarla düzgün naif konuş Mühendis Cumhur beyle görüşmek istiyorum de. genel sabit numarasını verirler. Ordan irtibat kurabilirsin. Katolog değerlerindeki nominal, minimum değerlerin üstünde tüketim yaptığını what metre ve proplu termometre ler ile aynı anda dış hava sıcaklığı, emiş sıcaklığı ve ağız sıcaklığı ölçümleriyle beraber tüketim değerleri ni videosunu gönderebileceğini söylersen sana yardımcı olurlar kardeşim eminim buna. [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2]

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,918

Musteri Hizmetleri Anlamaz Kardesim
Cihazin Fazla Tuketiminde
Bakar Katologa
Nominal watt Gorur Seninkide Ona Yakinsa
Sorun Yoktur Der

Teknik Kadroyla Gorusmek Iste
Muhendisler yada Servis Mudurleriyle
Gorusme Talep Et

Bak Ben 26.5m2 Kullaniyorum
Ustkat 3 Cephem Açik
Icten Yalitim Beni Kurtariyor

Yoksa bu Klima Bana Yetmezdi

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sota' Alıntı:
Musteri Hizmetleri Anlamaz Kardesim
Cihazin Fazla Tuketiminde
Bakar Katologa
Nominal watt Gorur Seninkide Ona Yakinsa
Sorun Yoktur Der

Teknik Kadroyla Gorusmek Iste
Muhendisler yada Servis Mudurleriyle
Gorusme Talep Et

Bak Ben 26.5m2 Kullaniyorum
Ustkat 3 Cephem Açik
Icten Yalitim Beni Kurtariyor

Yoksa bu Klima Bana Yetmezdi

Aynen müşteri hizmetleride bunu dedi nominal değerlere göre normal dedi ne yapacağımı şaşırmış durumdayım bu lanete nerden bulaştım çok pişmanım çok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,918

Bu Kronik Bir Sikinti Olsa
Bizdede Benzer Durumlar Olur

Ben 12lik
Arkadasim 18
Forumumuzda Birkac Arkadas Daha Kullaniuor Oldukca Memnunuz

Kendi Gozlerinle Gormen Icin Video Bile
Ekledim ki
Kronik Bir Sikinti Olmadigi Gormeni Istedim

19 yada 20 Set Ettiginde Durum Nedir

Oda 26 Derede Yuksek Sicaklik

Odayi 23-24 Dusurene Kadar
Klimani Kadame Kademe
Kisarak Tuketimi Takip Edermisin

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Cvp:

hasancan' Alıntı:
warrior33' Alıntı:
@hasancan kardeşim videoyu çekerken klimanın emiş sıcaklığı , ağız sıcaklığı ve dış hava sıcaklığı için 3 tane ayrı proplu termometre ile yaparsan iyi olur kanısındayım, Şöyleki tek bir proplu termometre ile emiş ,ağız ve dış ortam sıcaklığı hem uzun sürer hemde seni uğaştırır. Ve izleyen yetkililer kulp takmaya çalışırlar. Ama 3 ayrı proplu termometre ile dış, emiş ve ağız sıcaklığı için ayrı olursa mahana bulup kulp takamazlar gag diye baka kalırlar. Zaten Pirizli what metren var.

Hocam kulp bulacak adam her türlü bulur ne yaparsan yap baş edemezsin burda önemli olan nokta iç oda sıcaklığı 2 tane ternometre biri yukarıda 26 derece gösteriyor diğer ternometre klimaya en uzak noltada 25 gösteriyor set ise 22 derece 800 wat şimdi 10 yaşındaki çacuğa bile göstersek bu sonuçları çocuk derki 22 derece yapıldıktan sonra klima kendini kısar hadi 23 de kıssın bilemedin 24 arkadaş 26 derece olmuş oda artık biraz acıda kıs elektiriği video çekimi bitti paylaştım watmetreye bir baktım 1028 çıkmış şaka gibi ben kısmasını beklerken yükselmiş hadi benim ternometreler yanlış arkadaş klimanın wifi programında yani klimanın hisettiği sıcaklık 25.5 daha nasıl bir kanıt olsun ayıplı mal olduğuna
@hasancan kardeşim; ben mesaj yazarken sen videoyu atmışsın 10 dakika önce gördüm herşey ortada . Dediğin gibi kulp takacak olduktan sonra burda sizin yaptığınız ölçümlerle rin dış ortam sıcaklığı ile mideanın test odasındaki ortam sıcaklığı , test koşulları farklı der yine işin içinden sıyrılırlar kardeşim. Sen dediğim gibi mühendis Cumhur beye ne yap ne et ulaşıp görüş. O sana yardımcı olur kardeşim Allah'ın izniyle emin ol. Adamla kaç kere konuştum her birinde 1 saate yakın müşteri geri bildirimi ve memnuniyetine önem veriyor. Senin sıkıntını çözer bu adam. Satıcıya 2016 2. Seri wifi kiti içinde olanıyla pazarlık yapmana rağmen sana 2015 1. Seri ürün verdiğinide söyle. Satıcıların modern klimayı iyi temsil etmediğini madur edildiğini de belirt. O satıcının ağızına sıçarlar kardeşim. Bu iş çözülecek Allah'ın izniyle biraz sabır mücadele. [emoji106] [emoji106] [emoji106] zafer bizim olacak hayırlısıyla. [emoji111] [emoji111] [emoji111] [emoji111] [emoji111] [emoji111] [emoji111] [emoji111]

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Cvp: Cvp:

warrior33' Alıntı:
hasancan' Alıntı:
@hasancan kardeşim; ben mesaj yazarken sen videoyu atmışsın 10 dakika önce gördüm herşey ortada . Dediğin gibi kulp takacak olduktan sonra burda sizin yaptığınız ölçümlerle rin dış ortam sıcaklığı ile  mideanın test odasındaki ortam sıcaklığı , test koşulları farklı der yine işin içinden sıyrılırlar kardeşim. Sen dediğim gibi mühendis Cumhur beye ne yap ne et ulaşıp görüş. O sana yardımcı olur kardeşim Allah'ın izniyle emin ol.  Adamla kaç kere konuştum her birinde 1 saate yakın müşteri geri bildirimi ve memnuniyetine önem veriyor. Senin sıkıntını çözer bu adam. Satıcıya 2016 2. Seri wifi kiti içinde olanıyla pazarlık yapmana rağmen sana 2015 1. Seri ürün verdiğinide söyle. Satıcıların modern klimayı iyi temsil etmediğini madur edildiğini de belirt. O satıcının ağızına sıçarlar kardeşim. Bu iş çözülecek Allah'ın izniyle biraz sabır mücadele. [emoji106] [emoji106] [emoji106] zafer bizim olacak hayırlısıyla. [emoji111]

Benimde konuştuğum kişi cumhur olması lazımdı gayet yardım sever görünüyor ama aynı zamanda resmen işin şeytanı gibiler adamlara yaktığı watı söylüyorum adam bana Sota arkadaşın dediği gibi katolok değerlerine göre normal diyor nominal değerlere bakıyorlarmış yani anlayacağın malı kakalayıncaya kadar kakaladıktan sonra babasının oğlunu bile tanımıyorlar ben adamlara 1 hafta boyunca 2016  ile 2015 arasındaki farkı bile anlatamadım hesap et yani aslında anlıyorlar anlamamazlığa veriyorlar bu zamanda 3 kağıtçı olmadığın sürece büyük şirketlerde ekmek vermiyorlar çalışanlarına resmen bunlara yasaları ezberletip yasalar çerçevesinde 3 kağıtçılığı öğretiyorlar ağzı laf yapacak saçma sapanda olsa  sorulara alakasızda olsa cevap verecekler aksi taktirde kapıyı gösteriyorlar birde bunların ses tonları konuşma şekilleri bile aynı sanki aynı fabrikadan çıkmışlar yani kısacası özel kurs ile yasalara uygun tokatçılık eğitimi almışlar malı almaya giderkende aman efendim çok az yakar bunlar yok 3DC inverter toknolojisi yok bilmem şusu busu
mallı sattıktan sonra herşeye kılıfları hazır

ŞİMDİ BU KLİMANIN ON OFF KLİMADAN FARKI NE ?
BEN SÖYLİYEYİM FARKINI ON OFF KLİMADA  1000 KUSUR WAT İLE ÇALIŞIYOR BUDA TEK FARK ON OFF KLİMA SET ETTİĞİN DEĞERE ULAŞTIĞI ZAMAN KENDİNİ KAPATIYOR 10 DK ÇALIŞIYORSA 5 DK KAPIYOR EN AZINDAN ENERJİ TASARUFU SAĞLIYOR BU YOLLA

BU LANET MAKİNA ONU BİLE YAPMIYOR ELEKTİRİĞİ EMİYOR RESMEN BENİM PARAM HELAL TEK KURUŞU HARAM DEĞİL DİŞİMİZDEN TIRNAĞIMIZDAN BİRİKTİRDİĞİMİZİ BU YAMYAMLARA YEDİRMEYECEĞİM!

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Kardeşim senin ve ailenin hakkında hayırlısı olsun inşallah dua etmekten başka birşey gelmiyor elimden. Cümleten hayırlı geceler,. Allah rahatlık versin. Allah'a emanet olun.

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

warrior33' Alıntı:
Kardeşim senin ve ailenin  hakkında hayırlısı olsun inşallah dua etmekten başka birşey gelmiyor elimden. Cümleten hayırlı geceler,. Allah rahatlık versin. Allah'a emanet olun.

İyi dileklerin için Teşekkür ederim Allaha emanet hayırlı geceler

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Herkese selamlar arkadaşlar, Güzelim Mersin yağışlara teslim oldu son 4 saatlik resimlerle Mersin... Ana arterler E5 karayolu kullanılamıyor. Ana arterlere bağlı bütün kavşakların tamamı bu halde . Müftü deresi taşmış denizle cadde birleşmiş vs.vs. Mersin Büyükşehir şehir Yüzer ve havuzlu otobüs olarak hizmet vermektedir .

994d1fca09925811b9f2bef27460a9a0.jpg
b11d3c5013c654c15e1c8622dd035190.jpg
56336bd7b07c0e3ae71c59d03d774833.jpg
2eb0df3abc88eaa68ef3c4b2fac2d28d.jpg
ba33c84cfcd12318c4e2ca7fdf039ac4.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt