Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

warrior33' Alıntı:
Valla ne diyeyim bilemedim @hasancan arkadaşım kendimi suçlu hisseder oldum üzüldüm :(

Sizinde suçunuz yokki ayıplı mal bu belli bırak inverteri  ufo yakmaz bunu aradım bugün adamlarda inanamadı geri dönüş yapacağız dedi bende şu an  klimayı balkondan atma noktasındayım çabuk dönün dedim ok dediler

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

hasancan' Alıntı:
warrior33' Alıntı:
Valla ne diyeyim bilemedim @hasancan arkadaşım kendimi suçlu hisseder oldum üzüldüm :(

Sizinde suçunuz yokki ayıplı mal bu belli bırak inverteri ufo yakmaz bunu aradım bugün adamlarda inanamadı geri dönüş yapacağız dedi bende şu an klimayı balkondan atma noktasındayım çabuk dönün dedim ok dediler

Set 22

d8795Q.jpg
X9EZqo.jpg

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Kardeşim, bir an önce gelirler de nerde ne sıkıntı varsa bir an çözülür mağduriyetin giderilir inşallah. :(

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

warrior33' Alıntı:
Kardeşim, bir an önce gelirler de  nerde ne sıkıntı varsa bir an çözülür mağduriyetin giderilir  inşallah.  :(

İnşallah üzmezler  sıradan bahanelerle suçu bize yıkmazlar öyle olursa inan sökerim bunu giderim aldığım yere kameraya çeker balyozla parçalar fırlatırım dükkanlarına o videoyuda ibreti alem için her platformda paylaşırım gerekirse tv lere kadar gönderirim

A Çevrimdışı

ahmet77

Yeni Üye
25 Ara 2016
1

http://karsanklima.com/sigma-sgm24invdme-24000-btu-h-inverter-duvar-tipi-klima
Merhaba arkadaşlar ısınma amaçlı 35 Metrekare salon için bu klima alınabilir mi? 
veya http://www.ege-ticaret.com/MIDEA-MISSION-MSMBBU-24-INV-SPLIT-KLIMA,PR-91.html daha mı iyi ?

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Cümleten hayırlı akşamlar arkadaşlar. Başım ve boynum çok kötü ağrıyor hiç iyi değilim arkadaşlar. @hasancan kardeşim hayırlısı olsun cümlemiz hakkında

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

warrior33' Alıntı:
Cümleten hayırlı akşamlar arkadaşlar. Başım ve boynum çok kötü ağrıyor hiç iyi değilim arkadaşlar. @hasancan kardeşim hayırlısı olsun cümlemiz hakkında

Geçmiş olsun Allah şifa versin  dediğin gibi hayırlısı ne ise o olsun inşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt