Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
****_G_Ü_N_A_Y_D_I_N_**** Cümleten Hayırlı günler arkadaşlar

d686b65eb1d05db3471ec9940c14a4c3.jpg

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

erkut303' Alıntı:
Hasan can kardeşim senin durum ne oldu aradılarmı

Dün görüştük yakması normalmiş bana verdikleri örneğe bakarmısın bir elektirikli ısıtıcı bile 1.5 KW yakıyormuş klimanın ayda 200  250 yakması doğalmış diyorumki miletin 300 wat yakıyor hikaye diyor bilseydim dedim ME alırdım dedim onlarda aynısını filan yakıyor demeye başladı yani işin açıkçası biraz kızıdım bağırdım gelip bakmaya ikna ettik bunları söyliyen aldığım bayi olsa anlarımda modern klima merkezin bunları söylemesi açıkçası midemi bulandırdı işin kötü tarafı örnek suncağım hiç bir şey yok kanıtlı Sota hocam 300 wat ortalama yakıyor ama kanıt yok elimde tek bir fotoyada bahane uydururlar eğer sorunu çözmezlerse 2 seçeneğim var 1. seçeneğim balyozla kameralar önünde aldığım yerde bunu parçalayacağım 2. seçenek ise Tüm forumlarda sosyal medyada her yerde fotolu kanıtlı bu malın çok yaktığını üstelik firmanında çok yaktığını kabul etmesini her alanda paylaşacağım ama önceliğim 1. seçenek

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,918

Cümleten Merhaba KlimaForumu

Hasancan Tum Yazilarini Okudum

Ama Video Seyredemedim

Bendeki Midea Mission Tuketim bilgileri

Kabaca Sizinle Paylasacagim

Birazdan Video Hazirlar Yuklerim

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sota' Alıntı:
Cümleten Merhaba KlimaForumu

Hasancan Tum Yazilarini Okudum

Ama Video Seyredemedim

Bendeki Midea Mission Tuketim bilgileri

Kabaca Sizinle Paylasacagim

Birazdan Video Hazirlar Yuklerim

Hocam paylaşırsan sevinirim detaylı bir paylaşım yaparsanız örnek sunabilirim en azından

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,918

Hasancanda detayli bir video
Cekmesi lazim

Emis sicakligi , agiz sicakligi
Dis ortam sıcakligini
Anlik Tuketimi Gosteren

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sota' Alıntı:
Midea Mission Tüketim

https://youtu.be/XdSqRxsFjyI

Hocam eline sağlık teşekürler paylaşım için bende en kısa sürede video çekeceğim
sizin klima çalışması gerektiği gibi çalışıyor makine kul yapısı arızalı olabilir ben buna kesinlikle kızmıyorum
ama kalkıp modern klima yetklilileri bakın aldığım şube demiyorum modern klima merkezden arayan şahıs bana ayda 200 250 tl 12 lik bir klimanın yaklaşık 20 yada 22 metre kare oda için harcadığı elektiriğin normal demesi ben bazı örnekler vermeme rahmen bana hayır olamaz gibilerinden hiç bir klima 300  yada 400 wat harcamaz saate 1 kw normal demesi beni çıldırttı resmen.. Sözde bugün geleceklerdi gelmediler ben aradım hemen arayacağız dediler aradılar şimdi yılbaşından sonra geleceklerini bildirdiler şimdi gelmelerini bekliyorum geldikten sonra nasıl bir yol haritası çizeceğime karar vereceğim

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Videoyu çektim videoda dış sıcaklığı atlamış yaklaşık 5.6 derece

https://www.youtube.com/watch?v=WQhpFwOrtZo

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Sota' Alıntı:
Hasancanda detayli bir video
Cekmesi lazim

Emis sicakligi , agiz sicakligi
Dis ortam sıcakligini
Anlik Tuketimi Gosteren
@hasancan kardeşim videoyu çekerken klimanın emiş sıcaklığı , ağız sıcaklığı ve dış hava sıcaklığı için 3 tane ayrı proplu termometre ile yaparsan iyi olur kanısındayım, Şöyleki tek bir proplu termometre ile emiş ,ağız ve dış ortam sıcaklığı hem uzun sürer hemde seni uğaştırır. Ve izleyen yetkililer kulp takmaya çalışırlar. Ama 3 ayrı proplu termometre ile dış, emiş ve ağız sıcaklığı için ayrı olursa mahana bulup kulp takamazlar gag diye baka kalırlar. Zaten Pirizli what metren var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt