Klima Elektrik Tüketimi

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221
Cvp: Klima Elektrik Tüketimi

Kapılar açık kullanıyorsunuz sanırım siz.18 mi 24 mü karar veremedim ben..Klimacının biri 18 diyor diğeri 24..18 lfca 6.3kw uyması lazım kağıt üzerinde degilse..

18 lfca cool 5.2, heat 6.3
24 lfca cool 7.1 heat 8.0

T Çevrimdışı

t.taha

Yeni Üye
30 Haz 2017
141

ruzgar' Alıntı:
Kapılar açık kullanıyorsunuz sanırım siz.18 mi 24 mü karar veremedim ben..Klimacının biri 18 diyor diğeri 24..18 lfca 6.3kw uyması lazım kağıt üzerinde degilse..

Kardeşim ikisi kapasite arasında ciddi tüketim farkı olacaktır, 6kw orayı paklar fazlası cebe zarar, bir de ortam sıcaklığını kaç derecelerde olmasını istiyorsunuz bunun da önemi var.

istediğiniz 18 model bu sanırım

18lfcat.jpg

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

t.taha' Alıntı:
ruzgar' Alıntı:

Kardeşim ikisi kapasite arasında ciddi tüketim farkı olacaktır, 6kw orayı paklar fazlası cebe zarar, bir de ortam sıcaklığını kaç derecelerde olmasını istiyorsunuz bunun da önemi var.

18lfcat.jpg

Evet bu klima.Ortam 25 derece olsa yeterli..

E Çevrimdışı

erkut303

Aktif Üye
23 Kas 2016
300
54

Evet kapılar açık kullanıyorum yaz kış aynı bizim evde gayet memnunum izmirde bu sene karda bile beni hiç üzmedi maşallah bana sorarsan alderim fijutsu yu

T Çevrimdışı

t.taha

Yeni Üye
30 Haz 2017
141

ruzgar' Alıntı:
t.taha' Alıntı:

18lfcat.jpg

18'lik kaliteli klima üzmez sizi, en son alacağınız modeli buradaki üstadlarla kararlaştırın, sf50 yine de değerlendirin derim.

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

t.taha' Alıntı:
ruzgar' Alıntı:

18'lik kaliteli klima üzmez sizi, en son alacağınız modeli buradaki üstadlarla kararlaştırın, sf50 yine de değerlendirin derim.

Tesekkürler.Dün sipariş verdim..Bu sf50den daha performanslıdır bence..18 lik ama soğutmada, ısıtmada 24 ayarında..
Sf50 için bayiye gittim ama adam satmak istemedi.Sf50 yi 35 m2 ye kadar veriyorlarmiş.. Benim salon 39 m2 imiş..Keşfe gelin dedim ona da gelmedi.Hj60 al dedi.Daha öncede hj71 tavsiye ettiydi.Fethiye Me bayisi hj leri elden cıkarmaya calişiyor sanırım.

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

erkut303' Alıntı:
Evet kapılar açık kullanıyorum yaz kış aynı bizim evde gayet memnunum izmirde bu sene karda bile beni hiç üzmedi maşallah bana sorarsan alderim fijutsu yu

Dün verdim siparişi.Fiyatta burdaki bayiden 650 tl daha uyguna geldi..Aynısı general 18 lfca dan da 1100 tl daha uyguna geldi..

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258

ruzgar' Alıntı:
t.taha' Alıntı:

Tesekkürler.Dün sipariş verdim..Bu sf50den daha performanslıdır bence..18 lik ama soğutmada, ısıtmada 24 ayarında..
Sf50 için bayiye gittim ama adam satmak istemedi.Sf50 yi 35 m2 ye kadar veriyorlarmiş.. Benim salon 39 m2 imiş..Keşfe gelin dedim ona da gelmedi.Hj60 al dedi.Daha öncede hj71 tavsiye ettiydi.Fethiye Me bayisi hj leri elden cıkarmaya calişiyor sanırım.

Tam Dayaklık Arayın Sıkayet Edın Merkezlerıne

30m2 12lık Kullanıyorum Fazla Bıle Gelıyor... :hayır:

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

Sota' Alıntı:
ruzgar' Alıntı:

Tam Dayaklık Arayın Sıkayet Edın Merkezlerıne

30m2 12lık Kullanıyorum Fazla Bıle Gelıyor... :hayır:

Klima bayisi öyle derse ben ne yapayım.Evi görmeden m2 üzerinden sallıyor..Gf60 alacaktım.Onda da 5 kuruş inmedi.Aynen bayramdan sonra 8 bin kusur bu klima ben de 7800 rahat satarım dedi.Ayni gun sikayet ettim.Bayramdan sonra arar ME ama ben fujitsu aldim artık.

E Çevrimdışı

erkut303

Aktif Üye
23 Kas 2016
300
54

Hayırlısı olsun gülegüle kullanın klimanızı takılınca bir foto atarsanız sevinirim gerçekten çok güzel birklima ben kullanıyorumdiye söylemiyorum bunu kullanınca anlayacaksın kalitesini hayırlısı olsun tekrar

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258

Ev Arakatsa , Altkatın Bos Degılse Onlarda O Odada Isınıyorlarsa

Senın Oraya SF35 Yeter

Benım 12lık Samsung 30m2 Fazla Gelıyor Kısın  :ok: Termostat Yapa Yapa Calısıyor

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

erkut303' Alıntı:
Hayırlısı olsun gülegüle kullanın klimanızı takılınca bir foto atarsanız sevinirim gerçekten çok güzel birklima ben kullanıyorumdiye söylemiyorum bunu kullanınca anlayacaksın kalitesini hayırlısı olsun tekrar

Sağolun.1 aydan fazladır araştırıyorum.Belki alabileceğim en iyi değil ama f/p olarak bu klimada karar kıldım.Umarım memnun kalırım.Montajdan sonra resim atacağım insaallah.

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

Sota' Alıntı:
Ev Arakatsa , Altkatın Bos Degılse Onlarda O Odada Isınıyorlarsa

Senın Oraya SF35 Yeter

Benım 12lık Samsung 30m2 Fazla Gelıyor Kısın  :ok: Termostat Yapa Yapa Calısıyor

Fazla gelirse kapıyı açarım.Üst katta iki klima var.Birini sürekli açarsam iki kat ısınır belki.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri