Klima D.Ünite Montajında Alt Vidaların Takılmaması Sorun Yaratırmı

S Çevrimdışı

Sayanora

Yeni Üye
29 Tem 2021
18
34
Bakır boru çatlarmıymış ,ilk defa duyuyorum doğrusu :alala
Belki havşadan veya rekordan gevşemiştir,kesilip yeni havşa açılabilir ama çatlama yapması (veya yapar olması) tuhafıma gitti :)
A Adem Helvacı , Sota Sota ne dersiniz ,bende öğreneyim bu sayede :)
A Adem Helvacı teraspy teraspy

Bugün geldiler, boruda sorun yokmuş. Aşağıdaki resimdeki aleti takıp gitmişler. Bu alet arızayı tespit ediyormuş. Çarşambaya kadar üzerinde kalacakmış. Ona göre işlem yapacaklarmış. Meali nedir bunun.

20210802_194415.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
A Adem Helvacı teraspy teraspy

Bugün geldiler, boruda sorun yokmuş. Aşağıdaki resimdeki aleti takıp gitmişler. Bu alet arızayı tespit ediyormuş. Çarşambaya kadar üzerinde kalacakmış. Ona göre işlem yapacaklarmış. Meali nedir bunun.

20210802_194415.jpg
Bunu en iyi sevgili adem bilir A Adem Helvacı ,ben pek bilmiyorum açıkçası ,ama Ömer Çolak omercolak ın da dediği olabilir :ok . Bu arada demekki bakır boru çatlamamış :) ,çünkü köyde rahmetli annemin kullandığı buzdolap vardı(mobilgaz),ben de onu malzeme dolabı olarak kullanıyordum ,bir ara arkasındaki serpantini çıkarıp sıcak su elde etmek için kullanmıştım,sapasağlam duruyordu ki benim çocukluğum ile bir dolap :)

S Çevrimdışı

Sayanora

Yeni Üye
29 Tem 2021
18
34
Bugün baktığımda bu ölçü cihazında ibrenin baya azaldığını gördüm, muhtemelen yarın sıfır olur.

S Çevrimdışı

Sayanora

Yeni Üye
29 Tem 2021
18
34
Dün diye geldiler, komple cihazı servise götüreceklerini arızayı orada bulacaklarını söylediler. Babamda izin vermemiş, boruda sıkıntı varsa boruyu değiştirin demiş. Nerdeyse 8 gündür bununla uğraşıyoruz. Anormal gelmeye başladı bu durum. Arıza tespit vs. bu kadar uzun iş mi.

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
Dün diye geldiler, komple cihazı servise götüreceklerini arızayı orada bulacaklarını söylediler. Babamda izin vermemiş, boruda sıkıntı varsa boruyu değiştirin demiş. Nerdeyse 8 gündür bununla uğraşıyoruz. Anormal gelmeye başladı bu durum. Arıza tespit vs. bu kadar uzun iş mi.
Basıncın kompressörden mi iç üniteden mi borudan mı kaçtığını tespit edebilirler bağlıyken.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Çok anladığım bir konu değil ,ama iş yoğunluğundan dolayı söylenmiş de olabilir ,bir de komple derken iç-dış komple mi :alala

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt