Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Adayı Olması.

Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı Olabilir Mi?

• Evet, Olur

Oy: 18 60.0%
  • Hayır, Olamaz

Oy: 11 36.7%
  • Kararsız

Oy: 1 3.3%

• Kullanılan toplam oy
    30
Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
Sakın kredi vs çekmeyin zarar edersiniz şakasına takılıyoruz :kiskis
IMG_20230310_222729.jpg
Evet 2 yıllık enflasyon böyle gitmeye devam ederse bu gün 100k olan herhangi bir şey iki yıl sonra 170k falan olacak. Kredi çekip 133k ödeyin diyen düşmanınızdır 😂😂😂

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
Forumdan 100 kişiyi içeri alsalar batarsın Başkan. yazın gayri Sota Sota Başkan arkamızda daha ne olsun :kiskis

Ben hep 50 liralık alıyorum misali benim için hiç kimse farketmez.

Gelen ağam giden paşam. :haha

Evet 2 yıllık enflasyon böyle gitmeye devam ederse bu gün 100k olan herhangi bir şey iki yıl sonra 170k falan olacak. Kredi çekip 133k ödeyin diyen düşmanınızdır 😂😂😂

Arkadaş ciddi ciddi sen çok tehlikelisin. :kas

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
O Çevrimdışı

Ocico 

Aktif Üye
24 Ağu 2021
158
Benim cücük kadar işçi maaşım burayı ayakta tutar :hih1
Ben, Silivri 'de bana verilecek olan haftalığımdan size katkıda bulunurum, siz hiç merak etmeyin ( senetleri hazırlayın faiz oranını da konuşalım)
Mesajın baş kısmını okuyunca, canım benim diyenler, parantezin içindekini okuyunca ne düşünüyor, kimse yazmasın ona göre ...:fiskos

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,221
"TCMB verileri üzerinden yapılan hesaplamaya göre, 24 Şubat haftasında swap hariç net rezervler eksi 44 milyar dolar oldu. Bir önceki hafta bu veri eksi 44,8 milyar dolar olarak gerçekleşmişti."
işte hesap budur!
bunu saklıyamıyorlar,ben de böyle olduğunu biliyorum,hani olur da şimdi bir AKP yalakası
damlar da şöyle-böyle cart-curt ederse demiştim...

ülen "eksi" ne demek kardeşim,sen batmışsın da,arada yine senin ödediğin FAİZ den dolayı
birileri,sırtından para kazanacak nasılsa! onun için ses etmiyorlar

sonra "NAS" demiştin bir zamanlar,yaw git işine be,milletin aklıya alay etmek de neyin nesi?
yaw yokmu şu forum da bir AKP li,alooo AKP li aranıyor:hihi
biz bir bok bilmiyoruzigelsin anlatsın bize,memleket nasıl güllük-gülistanlıkmış!

++
sabah hanım radyo dinliyor,ben de orada kahvaltı yapıyorum,açmış TRT radyosunu
o sorada Haber ler var;o çıkmış,bu böyle farklı olarak artıya geçmiş,yok ihracat da böyle olmuş
anasını satayım sayıyor valla,ülen hangi ülkeden bahsediyor acaba?? lan kapa şunu dedim hanıma:haha

TRT TV/Radyoları ve AKP yalakası tüm medya işte "hala" böyle devam ediyor!

var ya,bence muhalefet ve avanesi kazanmasın zira bu enkazın altına girecek bir babayiğit yok bu alemde
Reis işini biliyor nasılsa o çıkarır bizi düzlüğe:mutlu

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
ve böylece kredinin gerçek amacına hizmet edip zenginler kervanına katılmış olursun üstad 😂

Ben şirket sahibi olarak senin maaşın kadar ciro yapmıyorum abi ama olsun 😂😂😂
Para para ile kazanılıyor bu ortamda yatırım çok riskli kredi ile yatırım yapmak daha riskli.

O Çevrimdışı

Ocico 

Aktif Üye
24 Ağu 2021
158
işte hesap budur!
bunu saklıyamıyorlar,ben de böyle olduğunu biliyorum,hani olur da şimdi bir AKP yalakası
damlar da şöyle-böyle cart-curt ederse demiştim...

ülen "eksi" ne demek kardeşim,sen batmışsın da,arada yine senin ödediğin FAİZ den dolayı
birileri,sırtından para kazanacak nasılsa! onun için ses etmiyorlar

sonra "NAS" demiştin bir zamanlar,yaw git işine be,milletin aklıya alay etmek de neyin nesi?
yaw yokmu şu forum da bir AKP li,alooo AKP li aranıyor:hihi
biz bir bok bilmiyoruzigelsin anlatsın bize,memleket nasıl güllük-gülistanlıkmış!

++
sabah hanım radyo dinliyor,ben de orada kahvaltı yapıyorum,açmış TRT radyosunu
o sorada Haber ler var;o çıkmış,bu böyle farklı olarak artıya geçmiş,yok ihracat da böyle olmuş
anasını satayım sayıyor valla,ülen hangi ülkeden bahsediyor acaba?? lan kapa şunu dedim hanıma:haha

TRT TV/Radyoları ve AKP yalakası tüm medya işte "hala" böyle devam ediyor!

var ya,bence muhalefet ve avanesi kazanmasın zira bu enkazın altına girecek bir babayiğit yok bu alemde
Reis işini biliyor nasılsa o çıkarır bizi düzlüğe:mutlu
Yanlış düşünüyorsunuz çok yanlış hiç kusura bakmayın, neden ? Çünkü "Dünya bizi kıskanıyor"😅

Bakınız, Almanya 'da İngiltere 'de raflar bomboş, enflasyon almış başını gitmiş, millet ayın sonunu zor getiriyor, oysa bir de bize bakın, çok şükür, hamd olsun...😉

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt