teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Aşağıda fotoğrafı görünen kablosuz kulaklık hakkında bilgi rica ediyorum ,hatta kullanım kitapçığı olursa da memnun olurum.Ben google da bir şey bulamadım.
MAGİCTURK MT-9904

WhatsApp-Image-2023-03-31-at-17.21.45.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bt kulaklık Emmi çin işi açma tuşu ile açıp telefonla eleştir kullan. Ses açma kısma tuşu vardır belki radyoludur.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
MAGICTURK MT-9904 Kafalık Oyun KonsoluHiçbir harici ürün gerekmeksizin bağımsız çalışan ve genelde tüm araçlarla uyumlu olan MT-9904 Kafalık Oyun Konsolu ile sizde aracınızı VIP'ye çevirin ... Bayilikler ve Distribütörlük verilecektirSizde ürünlerimizle ticari faaliyetlerinizi zenginleştirmek veya Türkiye Distribütörümüz olmak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz...

marka farkli ama ürün görseli ayni

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İçini açıp şase koduna bak ya da fotoğrafı çekip google ile arat.
MAGICTURK MT-9904 Kafalık Oyun KonsoluHiçbir harici ürün gerekmeksizin bağımsız çalışan ve genelde tüm araçlarla uyumlu olan MT-9904 Kafalık Oyun Konsolu ile sizde aracınızı VIP'ye çevirin ... Bayilikler ve Distribütörlük verilecektirSizde ürünlerimizle ticari faaliyetlerinizi zenginleştirmek veya Türkiye Distribütörümüz olmak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz...

Dalgınsın bu ara cevap verilmiş aramaya gerek kalmadı :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Emmi firma hakkında internette nerdeyse hiçbirşey yok.

Bu kulaklık eline nasil geçti.!

Magicturk Teknoloji Hizmetleri A.Ş
0216 504 15 38

Dün komşunun hafif işlerini ağır ağır yaptım :) ,o da bana "bunu atacağım sana lazım olur mu" diyerek vermişti,ben de ;

:cal Pilleri taktım ,
şıkı şıkı yaptım,
kulağıma taktım,
ses gelmedi bilmem nedendir ;

diye şarkı söyleyerek kullanmaya başlayacaktım ki ne ses var ne görüntü :kiskis

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Dün komşunun hafif işlerini ağır ağır yaptım :) ,o da bana "bunu atacağım sana lazım olur mu" diyerek vermişti,ben de ;

:cal Pilleri taktım ,
şıkı şıkı yaptım,
kulağıma taktım,
ses gelmedi bilmem nedendir ;

diye şarkı söyleyerek kullanmaya başlayacaktım ki ne ses var ne görüntü :kiskis
Edit :ır alıcısı lazım Emmi önce Sarj etmelisin sarjı yoktur

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64

Çok faydası oldu çünkü IR alıcı olduğunu öğrenmiş oldum :ok

Geri
Üst Alt