JVC 55 İNÇ SMART TV

S Çevrimdışı

sebo25

Yeni Üye
18 Ara 2019
16
35
kurulum yapıldı ilk izlenimim görüntü kalitesini ben beğendim

Hayırlı olsun. Bim de şuanda 3000 TL ye satılan 55 inç JVC yimi satın aldınız? TV nin model numarasını paylaşabilir misiniz? Kanal geçişleri ve görüntü nasıl? TRT 4k açılıyor mu? Birde usb den mkv bir flimi açmayı deneme şansınız oldu mu? Bende bugün sipariş vermek istiyorum ama baya terettüt içerisindeyim...

C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
[Gizli İçerik]

IMG-20191217-WA0016.jpg
tv niz geldimi.eklediğiniz foto aldığınız ürün mü.
bende bugün aldım JVC 55 smart mesaj geldi sipariş geçildi diye .
tv niz bu mesajdan kaç gün sonra geldi.

Y Çevrimdışı

yalcinkaya040 

Aktif Üye
10 Ara 2019
74
44
tv niz geldimi.eklediğiniz foto aldığınız ürün mü.
bende bugün aldım JVC 55 smart mesaj geldi sipariş geçildi diye .
tv niz bu mesajdan kaç gün sonra geldi.
evet resimdeki urun kuruldu mesajdan 2 3 gun sonra servis getirdi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hayırlı olsun. Bim de şuanda 3000 TL ye satılan 55 inç JVC yimi satın aldınız? TV nin model numarasını paylaşabilir misiniz? Kanal geçişleri ve görüntü nasıl? TRT 4k açılıyor mu? Birde usb den mkv bir flimi açmayı deneme şansınız oldu mu? Bende bugün sipariş vermek istiyorum ama baya terettüt içerisindeyim...
tesekkurler . öncesi cevap yaziyordum site bakima girdi 55VU6905T ilk kanal trt 4 k ve gosteriyor smart ozelligini begendim kanal gecisleri normal goruntu kalitesi bence iyi usb takma fırsatım olmadi youtub dan 4 k video actim sanki goruntuyu ben cekiyormuşum gibi hissettim.

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

Berkovich

Yeni Üye
23 Ara 2019
32
35
Merhabalar ben de dün siparişi geçtim kasiyer arkadaş 7 gün içinde önce arayıp daha sonra kurulum için randevu oluşturacaklarını söyledi, bim de 13 aralıkta satılan tv ‘yialıp kullanan yorum yapan sadece bu başlıkta gördüm o da oldukça memnun kalmış, ben de standart bir kullanıcıyım genelde belgesel kanalları futbol maçları izler ve ps 4 oynarım , benim işimi görür diye tahmin ediyorum varsa alıp kullanan arkadaşlardan tavsiyelerini bekliyorum . Teşekkürler .

evet resimdeki urun kuruldu mesajdan 2 3 gun sonra servis getirdi

tesekkurler . öncesi cevap yaziyordum site bakima girdi 55VU6905T ilk kanal trt 4 k ve gosteriyor smart ozelligini begendim kanal gecisleri normal goruntu kalitesi bence iyi usb takma fırsatım olmadi youtub dan 4 k video actim sanki goruntuyu ben cekiyormuşum gibi hissettim.
Hocam mümkünse tv ye ait küçük bir tanıtıcı video niteliğinde video çekme şansınız ya da detatlı foto atma şansınız var mı? Hayırlı olsun

S Çevrimdışı

Stargate0404

Aktif Üye
26 Ara 2017
91
Arkadaşlar ben de high level 49UHL650 almadım. Bunu alarak daha mantıklı dedim. TV genel olarak nasıl. Memnun musunuz

O Çevrimdışı

Osaka

Yeni Üye
16 Şub 2020
10
32
Ve bugün jvc ye kavuştum herturlu riski alarak şehir dışından bir arkadaş sıfır olarak satıp kargoladi A Adem Helvacı abimin tavsiyesini bir türlü duymazdan gelemedim kendisine çok teşekkür ediyorum iyiki sabredip almışım ilk günden tatmin etti beni VA panel kullanmış birisi olarak 55'' IPS panel isteyene kesinlikle tavsiye ediyorum ilerleyen zamanda umarım bir problem çıkarmaz olursa yine bilginlendiririm..

IMG-20200217-WA0014.jpg

IMG_20200218_171943.jpg
IMG_20200218_143230.jpg

Y Çevrimdışı

yalcinkaya040 

Aktif Üye
10 Ara 2019
74
44
Ve bugün jvc ye kavuştum herturlu riski alarak şehir dışından bir arkadaş sıfır olarak satıp kargoladi A Adem Helvacı abimin tavsiyesini bir türlü duymazdan gelemedim kendisine çok teşekkür ediyorum iyiki sabredip almışım ilk günden tatmin etti beni VA panel kullanmış birisi olarak 55'' IPS panel isteyene kesinlikle tavsiye ediyorum ilerleyen zamanda umarım bir problem çıkarmaz olursa yine bilginlendiririm..

IMG-20200217-WA0014.jpg

IMG_20200218_171943.jpg
IMG_20200218_143230.jpg
hayırlı olsun güle güle kullanın, fiyatı nedir nekadara aldınız?

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,241
62
Arkadaşlar televizyonlarınız hayırlı olsun,güle güle kullanın.Kullandıkça gözlemlerinizi buraya yazarsanız aynı televizyonu almak isteyenlere yardımcı olacaktır.İyi günler.

O Çevrimdışı

Osaka

Yeni Üye
16 Şub 2020
10
32
hocam ben de geçen ay aldım aynı ürünü, normalde 2999 TL idi ama İstanbul'da bir bim şubesi kampanya yapmıştı, 2399 TL den aldım.
sizin fiyat da iyi bence.
Bana satan arkadaşta sizin gibi indirimli fiyata bimden almış kapalı kutu gönderdi sağolsun gerçekten memnun kaldım

Hayırlısı olsun güzel televizyon.
Teşekkür ederim siz bilgilendirdiniz biz aldık saolun?

Arkadaşlar televizyonlarınız hayırlı olsun,güle güle kullanın.Kullandıkça gözlemlerinizi buraya yazarsanız aynı televizyonu almak isteyenlere yardımcı olacaktır.İyi günler.
Tessekur ederim saolasin tabii kullandıkça bilgilendiririm

L Çevrimdışı

LynXMaSTeR 

Aktif Üye
16 Ocak 2020
144
Bana satan arkadaşta sizin gibi indirimli fiyata bimden almış kapalı kutu gönderdi sağolsun gerçekten memnun kaldım

351 lira tertemiz kar etmiş :)
ben 2999 dan alacaktım, hatta ayırtmıştım bulunduğum bölgedeki bir bim şubesinde, kredi kartı ekstresi kesilsin, 2 gün sonra gelip alıcam olur mu dedim, ayırdılar saolsunlar. aynı gün akşam istanbuldaki bim şubesinden biri fotoğraf paylaşmış, hemen orada bulunan kardeşi gönderip aldırtmıştım, aynı gün içerisinde 8 tane ürün de satılmış zaten.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt