JVC 55 İNÇ SMART TV

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

B börü1905 , F fikoloji , A Adem Helvacı
Bim kendi sayfasına yüklemiş belki siz ustalarım detaylandırırsınız

İlginize teşekkür ederim.

Mümkün olan ilk fırsatta, Tavsiyeforumu gözü ile görüp kendi görüşlerimizi mutlaka aktarırız zira biliyorsunuz bizim için tv incelemek demek, mağazada görüp ''Aaaa renkleri çok güzelmiş'' demekten ibaret değil, şöyle elimizle dokunup gözümüzle görelim, sökelim parçalayalım ve kullanılan materyalleri inceleyelim sonra bakalım bu tv de diğerlerine nazaran bir fark yaratabilmişler mi :ok

Buna paralel, yayınlanan diğer inceleme videosunda gördüğüm tv ile bu tv arasında fark olduğu konusu bir tek benim mi dikkatimi çekti acaba? :alala

Yani ya BİM videosundaki ürün başka, ya da forumda yayınlanan videoda, eğer bir aldatmaca var ise konuyu sileriz direkt :ok

E Çevrimdışı

evkedisi

Yeni Üye
9 Kas 2019
4
43
dostlar bu gün kurulum yapıldı bana göre çok güzel alın derim. öğrenmek istediğiniz varsa söyleyin bakayım fakat nasıl yapacağımıda anlatın mesela anakart ve özelliklerine nereden nasıl bakılır bende yardımcı olayım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG_20191109_171058.jpg

IMG_20191109_175041.jpg

IMG_20191109_175144.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,241
62
Hayırlı olsun,iyi günlerde güle güle kullanın tvnizi.Kullandıkça deneyimlerinizi buraya yazarsanız alacak olanlar bilgi sahibi olur.

E Çevrimdışı

evkedisi

Yeni Üye
9 Kas 2019
4
43
daha ben bakamadım çocuklar internet video film izleyip oyun oynuyorlar bana bırakmadılar uygulama geçişleri gayet iyi ve hızlı takılma yok, sesi sadce %50 açtım camlar sallanmaya başladı ve bunda ses özelliklerinden birisi açık diğeri dts truesound kapalı ekran önden yandan aynı görüntü trt 4k mükemmel youtube dan o videodan bu videoya geçip duruyorlar takılmadan hızlı bir şekilde uzaktan gördüklerim bunlar şimdilik iyi.

C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
Adem bey,bu JVC de vestel ürünü mü?.sınır 3000 tl bütçe ile bir haftadır tv takip ediyorum.
bu tv de 55 inch olunca cazip geliyor.keşke anakart ,panel vs. bilgimiz olsa.

A Çevrimdışı

altinay

Yeni Üye
25 Kas 2019
25
29
Aynı tv yi bende beklemedeyim.
Fark refresh rate değeri hakkında bilgisi olan var mi?
Hdr10,10+ mevcut mu hdmi 2.1, VA panel mi bunların bilgisi lazım ps4 pro için alacağım uygunsa

Y Çevrimdışı

yalcinkaya040 

Aktif Üye
10 Ara 2019
74
44
İyi günler TVden memnun kaldımız mı? Aynı tv 13aralıkta 2999tl ye tekrar satışta. Bu fiyat aralığında 55inch farklı bir öneriniz olur mu?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt