JVC 55 İNÇ SMART TV

eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
Mersin'deyim akşam üstü aradım bende ama açan olmadı saat 6 ya geliyordu belki ondandır yarın tekrar arayacağım. Hemen cevap veriyorlar mı yoksa bekletiyorlar mı birkaç gün. Eğer yok ise perşembe günkü 49uhl650 almayı düşünüyorum çok vaktim yok yani malesef.
hocaö 5 ten sonra çıkııyorlar

eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
Teşekkürler. yaklaşık 1 hafta oluyor. Kırıkkale .Tüm bimlerde yok sanırım ,denk geldi.
Güzel denk gelmiş. Şu dönemde bu fiyattan bu özellikte bir tv yok ne yazık ki. Bim de arttırmadı fiyatını allahtan ama çok nadir kalmış stoklarda. İstanbulda bile bir kaç şube de.

M Çevrimdışı

Mehmet Çelik

Yeni Üye
24 Şub 2021
3
47

JVC LT-55VU6905T
UHD DLED TV
lg panel
17MB230
başka bilgi yok :)
Hocam merhabalar kolay gelsin ben foruma yeni üye oldum.
JVC LT-55VU6905T
UHD DLED TV
lg panel
17MB230
başka bilgi yok :)
JVC LT-55VU6905T

Hocam merhabalar kolay gelsin ben foruma yeni üye oldum. Bu TV bin paneli kesin LG IPS mi acaba? forumunuzdan başka hiçbir yerde bilgi bulamadım. Bu cihaz performans bakımından iyimidir acaba teşekkürler ederim.

B Çevrimdışı

Berkovich

Yeni Üye
23 Ara 2019
32
35
Arkadaşlar konuyu hortlatmış gibi olacağım ama bu televizyonda son güncellemeden aonra netflixte dolbyvision olan dizii ve filmleri açtığımda sadece ses geliyor görüntü gidiyor, muhtemelen yazılımsal bir şey ama fikri olan var mıdır? Teşekkürler

eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
Arkadaşlar konuyu hortlatmış gibi olacağım ama bu televizyonda son güncellemeden aonra netflixte dolbyvision olan dizii ve filmleri açtığımda sadece ses geliyor görüntü gidiyor, muhtemelen yazılımsal bir şey ama fikri olan var mıdır? Teşekkürler
Aynı sorunu ben de yaşadım. Servis geldi yeni bir yazılım attılar düzeldi. Kullandığınız internet kablonet miydi? O da sıkıntı çıkarıyormuş.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt