JVC 55 İNÇ SMART TV

B Çevrimdışı

börü1905

Aktif Üye
3 Eki 2019
51
32
BU CİHAZINI MODEL NUMARASI VE TAM ÖZELLİĞİ HAKKINDA BİLGİSİ OLANLAR

IMG_20191029_124249.jpg

A Çevrimdışı

aykuttt 

Aktif Üye
14 Şub 2019
137
37
Ben de pusuda bekliyorum. A101 e gelen toshibanın 49 inch lerinde kapanıp açılma sorunu varmış. Güvenip alamadım. Acaba bu jvc nasıl. Aynı problem bunda da olur mu acaba. 15 gün önce 40-43 inch arası tv bakıyordum. Karar değiştirdim. 49-50-55 inch 3500-4000 arası tv bakarken bimde bunun insertini gördüm. Başka önerilere de açığım.

B Çevrimdışı

börü1905

Aktif Üye
3 Eki 2019
51
32
bende kataloğu görüp paylaşmak istedim ama modeli nedir bilmiyorum 4k alacaklar 55 inçten aşağı almamalı bu resimde iyi birşeye benziyor ama tam özelliklerini bilmiyoruz kötüde olabilir yazılmadığına göre

S Çevrimdışı

Specialdy

Yeni Üye
30 Eki 2019
2
38
Merhaba değerli arkadaşlarım, sizden tavsiye ve bilgi talep ediyorum, BEKO 55L 8477 MARKA led tv mevcut . Cihazdan çok memnunum.ekrani fevkalade guzel ve 3d destegide var.misafirin küçük oğlanın köşeye cisim atması sonucu ekran köşede kırık.ancak ekran sağlam sadece muhtelif yerlerde çizgiler var.dolayiisyla kullanıyoruz.ekran öneriniz varmı fiyatları hakknda nette bilgi bulamadık.simdiden teşekkür ederim.sizde yaptirayimmi .??

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Merhaba değerli arkadaşlarım, sizden tavsiye ve bilgi talep ediyorum, BEKO 55L 8477 MARKA led tv mevcut . Cihazdan çok memnunum.ekrani fevkalade guzel ve 3d destegide var.misafirin küçük oğlanın köşeye cisim atması sonucu ekran köşede kırık.ancak ekran sağlam sadece muhtelif yerlerde çizgiler var.dolayiisyla kullanıyoruz.ekran öneriniz varmı fiyatları hakknda nette bilgi bulamadık.simdiden teşekkür ederim.sizde yaptirayimmi .??
Panel fiyatları yeni televizyon fiyatları ile başabaş gitmekte Şaahsi fikrim gittiği yere kadar kullanın Uygun bir fırsat bulduğunuzda da değiştirin A Adem Helvacı

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
TV ler mağazalardan satılmayacağı için erken inceleme şansımız olamadı maalesef.
Kasada peşin satış ve takribi 7 gün içinde eve teslim sistemi, herkesin bilgisi olsun.

Bu 7 gün konusu bence sıkıntılı, herkesi şimdiden uyarayım, ürünü satın alanlar 7 inci gün evine tv beklemesin bana göre :ok

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
TV ler mağazalardan satılmayacağı için erken inceleme şansımız olamadı maalesef.
Kasada peşin satış ve takribi 7 gün içinde eve teslim sistemi, herkesin bilgisi olsun.

Bu 7 gün konusu bence sıkıntılı, herkesi şimdiden uyarayım, ürünü satın alanlar 7 inci gün evine tv beklemesin bana göre :ok
bana kalırsa 14 gün :)

B Çevrimdışı

börü1905

Aktif Üye
3 Eki 2019
51
32
bunun sebebi bana göre youtuberler ön inceleme yaptığı için 7 gun içerisinde teslim adamlar kim ne yapıyorsa hemen bir yolunu bulup değişik statüde satışlar düzenliyorlar suan bu olay ülkemizde her firmada her şirkette mevcut

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
bunun sebebi bana göre youtuberler ön inceleme yaptığı için 7 gun içerisinde teslim adamlar kim ne yapıyorsa hemen bir yolunu bulup değişik statüde satışlar düzenliyorlar suan bu olay ülkemizde her firmada her şirkette mevcut
Yok bu zaten VESTEL de uygulanan bir prosedür. Yıllardır beyaz eşyaları da A101 de böyle satıyorlar. Bana göre oldukça da makul uygulama.
Bir nev-i Endüstri 4.0 işte :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri