JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T Model Televizyon Hakkında Bilgilendirme

E Çevrimdışı

Enthusiasm

Yeni Üye
17 May 2018
27
30
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım ve bir kaç sorun olacak;

Daha bugün 3400 TL'ye Phillips 49PUS7502 aldım. Bu tercihi yapmamdaki en büyük etken panelin 100hz olması oldu.
Televizyonu sadece Xbox One X ile kullanacağım.
JVC'nin VA panel olması kafamı karıştırdı, 49PUS7502'de IPS var.
Oyun konusunda VA panelleri fazlasıyla övüyorlar. 4k VA Panel ve HDR destekli epey güzel kağıt üzerinde ve VA paneli tvler Samsung'da oldukça pahalı, vestelin var mı bilmiyorum hiç araştırmadım. Ancak yüksek ihtimalle panel 50 hz'dir.
Sormak istediğim Xbox One X için bu televizyonu mu tercih etmeliyim,oyun performansı nasıl olur? yoksa Phillips ile yoluma devam mı etmeliyim? Epey kafam karıştı, bunun en büyük sebebi de arada 1400 TL gibi büyük bir farkın olması.

Teşekkürler.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Daha bugün 3400 TL'ye Phillips 49PUS7502 aldım. Bu tercihi yapmamdaki en büyük etken panelin 100hz olması oldu.
Oyun konusunda VA panelleri fazlasıyla övüyorlar. 4k VA Panel ve HDR destekli epey güzel kağıt üzerinde ve VA paneli tvler Samsung'da oldukça pahalı, vestelin var mı bilmiyorum hiç araştırmadım. Ancak yüksek ihtimalle panel 50 hz'dir.
Sormak istediğim Xbox One X için bu televizyonu mu tercih etmeliyim,oyun performansı nasıl olur? yoksa Phillips ile yoluma devam mı etmeliyim? Epey kafam karıştı, bunun en büyük sebebi de arada 1400 TL gibi büyük bir farkın olması.

Teşekkürler.
Şahsen yola devam derim ben :ok

selodonanım Çevrimdışı

selodonanım 

Aktif Üye
4 Ara 2017
244
Senin elin uzundur. 65 inch 4K tv kampanyası ile alakalı bir bilgi soruşturması yapabilir misin :gul

H Çevrimdışı

hanturk06

Yeni Üye
4 Şub 2018
30

Teşekkürler.
hocam hayırlı olsun pus7502 yi kaça ve nereden aldınız acaba kurulum sonrası görüşlerinizi paylaşırmısınız ben de bu 2 tv den birini almayı düşünüyorum

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar Selam;

Etkimizi ve adımızı konuşturduk ve sizler için erkenden BİM deposunda bu tv yi inceledim.

Görüntüleri bilgisayarıma aktarıyorum, CMO panelin farkını ciddi anlamda hissettirecek demiştim, ciddi anlamda hissettirdiğini gözlerimle gördüm, sizlerin de görmesini isterim.

1 saate kadar görsellerin düzenlemelerini yapar ve konuya eklerim :ok

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
görüntü akıcılığı nasıl ? Beklentilerini karşıladımı ?
video yükle desem olmaz değilmi ? :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt