JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T Model Televizyon Hakkında Bilgilendirme

tahir40 Çevrimdışı

tahir40 

Aktif Üye
7 Haz 2018
96
41
Hocam nerede buldunuz ben de arıyorum bulamadım JVC 50
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar merhaba,
JVC 50 arıyorum ben mağazada bulamadım gelir mi tekrar ya da nereden bulabilirim yarımcı olacak var mıdır. A Ado

A101de 50"Toshibadan gördüm. Doların 6,3 lira olduğunu düşünürsek fiyatı makül. JVC'den dolby visual gibi artıları da var.

20180923_175635.jpg

G Çevrimdışı

goralı

Yeni Üye
10 Nis 2018
7
30
Merhabalar.

Ado hocam daha önceki yardımlarınız için teşekkür ederim. Televizyonumun kendi kendine kapanma sorunu vardı. Bu aralar sanırım izleme süremiz kısaldığı için bir problem yasamiyoruz. O yüzden durumun üzerine pek gitmedim

Benim sorum aldığım günden bugüne vestel driver sitesine girdiğim kodla yazılım bulamam bunun sebebini merak ediyorum. A Ado
İyi akşamlar dilerim iyi günler.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhabalar.

Ado hocam daha önceki yardımlarınız için teşekkür ederim. Televizyonumun kendi kendine kapanma sorunu vardı. Bu aralar sanırım izleme süremiz kısaldığı için bir problem yasamiyoruz. O yüzden durumun üzerine pek gitmedim

Benim sorum aldığım günden bugüne vestel driver sitesine girdiğim kodla yazılım bulamam bunun sebebini merak ediyorum. A Ado
İyi akşamlar dilerim iyi günler.

Uzun zamandır biz de beklemedeyiz zira VESTEL yetkilileri yazılımlara erişim için özel bir platform yapıp kullanıcıların erişimine açmak için uğraşıyor. Bu nedenle önceki alana çok önem verilmiyor anladığım kadarıyla.

Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
41
Ben Bim den (Ado başkanın inceleme ve tavsiyelerine güvenerek) ilk gün almıştım JVC dünya markasını:clap2 daha hiç yandan bakmadım :sirit hep karşıdan bakarım. yaklaşık 5mt mesafeden bakarım tv yaklaşık 1mt yükseklikte duruyor. daha hiç yazılım güncellemedim (ihtiyaç duymadım). Baktığım kanallardan mıdır nedir(genellikle hep haber kanalları,belgesel ve maçlara bakarım) çok güzel görüntü var. neti çok iyi. trt 4k/ ıp tv ve netflix süper. hiç sorun yaşamadım. Teşekkürler Ado başkan... ve forum yöneticileri...
Hangi iptv kullanıyorsunuz ?

E Çevrimdışı

elcapitano

Aktif Üye
18 May 2018
200
32
Bütün portlar aynı protokole sahiptir.

Bu arada HDMI dan GELİŞMİŞ tercih etmeyi unutmayınız :ok

Teşekkürler hocam.. bir de ps4 ekranındayken menü tuşu çalışmıyor ekran ayarlarını yapmak için tvye geçmem gerekiyor. bunu nasıl düzeltebilirim?

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
D Çevrimdışı

Daviddilbura

Yeni Üye
3 Eki 2018
38
Merhaba,
Güncel yazılımı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz..

Bende A Ado nun tavsiyesi üzerine bu tv'den satın aldım. ama bu tür mesajları okuyunca inanın çok şaşırıyorum, çünkü ben inanılmaz memnunum üründen.. belki önceki kullandığım tv lerin de VA panel olmasından kaynaklanıyor olabilir, alışkanlık olabilir. ilk aldığımda renkleri kendi göz zevkime göre ayarladım ve bir daha hiç değiştirmedim.. en son yukarıda verdiğim güncel yazılımı da yükleyince renk doygunluğu daha da iyi oldu diyebilirim..
Selamlar..

kusura bakmayın yeni katıldım, nasıl yazılıp sorulup cevaplamayı cevaplanmasını öğrenmeye çalışıyom..
= verilen linkteki - MB130 3.62.24 -nolu versiyon bimden aldığım JVC 50'' 127 Ekran 4K tv içinmidir. benimkimi güncel linkteki versiyonmu güncel anlayamadım.
= bende yazılım yükseltme bölümü V.3.62.4.0 olarak,linkteki 3.62.24 'den büyük görünmekte bir şey anlamadım hangisi güncel acaba.
= uygulama sürümüm 3.10.0.0 olarak,linkteki 3.62.24 'den küçük.. şunu anlayamadım LİNKTE ki,3.62.24 sürümü ne sürümüdür uygulama'mı yoksa yazılım'mı sürümü..?
IMG-20181002-WA00170a5b243956fa6596.jpg

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri