JVC 124 cm 4k uhd smart led tv 1899 tl ye bime geliyor

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Cvp: JVC 124 cm 4k uhd smart led tv 1899 tl ye bime geliyor

plankton55' Alıntı:
@Ado hocam selamlar, bu tv den BİM de buldum sizin yorumlarınıza istinaden alacaktım, ancak digitürkplay uygulaması ile ilgili birşey söylememişsiniz!!!

Digitürkplay uygulaması ile maç izlenebilir mi? cevaplarsanız sevinirim.
Aynı soruyu A101 deki Toshiba için de soruyorum, şimdiden teşekkürler...

DTP anlaşması sona erdi azizim destek yok artık. Daha az önce bu konuyu bir diğer başlıkta yazıştık arkadaşlar ile. Açtığını iddia eden arkadaşlar varmış lakin ne şekilde açtıklarına diar somut bir bilgi yok ortada.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

sarper28' Alıntı:
bu air mouse ları deneyenler var mı peki? 

https://www.hepsiburada.com/dark-kam04-kablosuz-qwerty-air-mouse-klavye-dk-ac-kam04-p-BD200102

https://www.hepsiburada.com/everest-kb-05-siyah-usb-air-mouse-akilli-tv-kum-q-multimedia-kablosuz-klavye-p-BDUCZLKPC-19052

ikisinden birini almayı planlıyorum bulduğum videolarda çalışıyor diyor fakat hiç tv de deneme videosu görmedim

Bu modellere değil AİR MOUSE geneline dair şahsi düşüncem oldukça kullanışsız oldukları yönde. En başarılıya yakını LG nin, fakat o dahi bir noktada mutlaka çuvallıyor.

Ya da bana hitap etmiyor bu meretler :))

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221

Ado' Alıntı:
sarper28' Alıntı:
bu air mouse ları deneyenler var mı peki? 

https://www.hepsiburada.com/dark-kam04-kablosuz-qwerty-air-mouse-klavye-dk-ac-kam04-p-BD200102

https://www.hepsiburada.com/everest-kb-05-siyah-usb-air-mouse-akilli-tv-kum-q-multimedia-kablosuz-klavye-p-BDUCZLKPC-19052

ikisinden birini almayı planlıyorum bulduğum videolarda çalışıyor diyor fakat hiç tv de deneme videosu görmedim

Bu modellere değil AİR MOUSE geneline dair şahsi düşüncem oldukça kullanışsız oldukları yönde. En başarılıya yakını LG nin, fakat o dahi bir noktada mutlaka çuvallıyor.

@Ado hocam selamlar tekrar, 

gearbest'ten aldım 60 tl ye air mouse 

gelsin nisan başı gibi denerim sanırım.

Bunun dışında yabancı bir kaynaktan tv nin Chroma 4:4:4 desteği olmadığını öğrendim. Bir bilginiz var mı bu konuda? Kullanım klavuzundan herhangi bir bilgiye ulaşamadım.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

sarper28' Alıntı:
Ado' Alıntı:

@Ado hocam selamlar tekrar, 

gearbest'ten aldım 60 tl ye air mouse 

gelsin nisan başı gibi denerim sanırım.

Bunun dışında yabancı bir kaynaktan tv nin Chroma 4:4:4 desteği olmadığını öğrendim. Bir bilginiz var mı bu konuda? Kullanım klavuzundan herhangi bir bilgiye ulaşamadım.

İnceleme ve görüşlrinizi bekliyorum azizim.
4:4:4 desteğinin olmadığı doğrudur :ok:

V Çevrimdışı

veysel88

Yeni Üye
2 Mar 2018
3
merhaba,

bir arkadaş tvnin ayaklar dahil olarak enini boyunu ve soldan saa çapraz ölçümünü verebilir mi?

R Çevrimdışı

ruzgarm

Yeni Üye
7 Şub 2018
41
Merhaba Youtubeden film açmak istedim ekranda aramada filmi buluyorum ama oynatamıyorum. Neden Youtubuden bulunan filmi oynatmada sorun çıkıyor çözümü nedir yardımcı olurmusunuz.

R Çevrimdışı

ruzgarm

Yeni Üye
7 Şub 2018
41
Ado kardeş Spartacüs film çıkıyor oynat kısmında siyah ekran oynatmadan kalıyor. Sonrasında iyi kötü çirkin vs bir çok film denedim hiçbirini oynatmadı. Yardımcı olursan filmleri nasıl seyredebilirim. Teşekkürler

R Çevrimdışı

ruzgarm

Yeni Üye
7 Şub 2018
41
Ado kardeş denediysen nasıl yapıldını çözümünü yazarmısın. :) Yağmurlu istanbulda Pazar günü film seyredeyim. Teşekkürler...

S Çevrimdışı

saturn

Yeni Üye
29 Mar 2018
7
44
Hangi film merak ettim, bakıp deneyeyim ben de :)

Bu televizyona 4TB HDD taktım ama TV, HDD'yi görmüyor. TV'de MB130 V.3.47.6.2 yazılımı var. Yazılımı güncellesem HDD'yi görür mü?

Bir de bu TV'de 3 adet USB'den bahsetmişti bazı sitelerde ancak 2 adet USB var. Bunların ikisi de USB 2.0 mı, USB 3.0 yokmu bu televizyonda.

Teşekkürler.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ado kardeş denediysen nasıl yapıldını çözümünü yazarmısın. :) Yağmurlu istanbulda Pazar günü film seyredeyim. Teşekkürler...
Değerli kardeşim ben sana cevap yazmamışım çok özür dilerim, şimdi alttaki arkadaşın bildirimi gelince farkettim. Ben denedim açıldı bir sorun yoktu, sende devam ediyor mu sorun? Nereden izlemeye çalışıyorsun?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bu televizyona 4TB HDD taktım ama TV, HDD'yi görmüyor. TV'de MB130 V.3.47.6.2 yazılımı var. Yazılımı güncellesem HDD'yi görür mü?

Bir de bu TV'de 3 adet USB'den bahsetmişti bazı sitelerde ancak 2 adet USB var. Bunların ikisi de USB 2.0 mı, USB 3.0 yokmu bu televizyonda.

Teşekkürler.
3.0 yok
2 adet den fazla usb girişi de yok maalesef.

Kullandığınız hdd harici güç kaynağı kullanan bir hdd dir mutlaka, bu koşullarda sorun olmaması gerekir lakin 1TB üzeri hdd lerde biçimlendirme sorunlarının olasılığından bahsedilir arasıra.

S Çevrimdışı

Suga69

Yeni Üye
23 Şub 2018
7
Ado hocam.3.47.6.2 yazılımdan daha guncel baska bir yazılım varmı.varsa yazılımı yükledigimizde görüntü de iyilesmeler oluyor mu.tesekkur ederim iyi çalışmalar...

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ado hocam.3.47.6.2 yazılımdan daha guncel baska bir yazılım varmı.varsa yazılımı yükledigimizde görüntü de iyilesmeler oluyor mu.tesekkur ederim iyi çalışmalar...
Bu sürümü yeni verdim daha sahaya azizim, belli bir süre yeni güncelleme beklemiyorum açıkçası, Kaldı ki bu sürümden oldukça da memnunum :)

Evet özellikle son sürümde bariz bir fark tespit ettim ben ve genel yükleyici kitleden de buna benzer geri dönüşler aldım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt