JVC 124 cm 4k uhd smart led tv 1899 tl ye bime geliyor

R Çevrimdışı

ruzgarm

Yeni Üye
7 Şub 2018
41
Cvp: JVC 124 cm 4k uhd smart led tv 1899 tl ye bime geliyor

Ado' Alıntı:
ruzgarm' Alıntı:
Merhaba @Ado kardeş yazılım için bilgi alabilirsem yüklemek isterim. Yazılımdan beklediğim Görüntü kalitesi PVR kayıt olayı HDR gibi vs. yeniliktir. Lütfen yukarıdaki mesaj ile ilgili yardımlarınızı rica ederim.

TV niz internete kablo ile bağlı olursa ve kurum da yazılımı FTP ye çıkarsa elbette otomatik yükleme yapar sistem.

Her güncelleme, sistem stabilitesi, görüntü performansı ve olası güvenlik durumlarına karşı tedbir/iyileştirme içeriklidir.

Netflix yeliğiniz 1 ay hediyedir, sonrası isterseniz ücretli abonelikle devam edersiniz. 

Brovserdan film izleme performansından çok yüksek beklentileriniz olmasın :ok:

Merhaba Tv de Servis İnternete hem Kablo hemde Wifi üzerinden bağlamış FTP ye bahsettiğiniz nasıl otomatik günceleme yapacatır.

Sizin verdiğiniz yazılımlar bahsettiğiniz güncelleme yapılmazsa ozaman yazılım yüklemesi yapmak gerekiyor.

Maç sever biri olarak  HD kalitesini maçlarda çok hissediyorum. Digitürk cihazda hd maç yayınları TVde Büyük olmasına rağmen daha güzel görüntü almak için güncelleme gelmezse yazılım yükleyerek görüntüyü daha iyi olmasını isterim.

Sizce güncellememi bekleyeyim ne zaman gelir yoksa sizin vereceğiniz yazılımımı yüklememi tavsiye edersiniz. Teşekkürler...

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

ruzgarm' Alıntı:
Ado' Alıntı:
TV niz internete kablo ile bağlı olursa ve kurum da yazılımı FTP ye çıkarsa elbette otomatik yükleme yapar sistem.

Her güncelleme, sistem stabilitesi, görüntü performansı ve olası güvenlik durumlarına karşı tedbir/iyileştirme içeriklidir.

Netflix yeliğiniz 1 ay hediyedir, sonrası isterseniz ücretli abonelikle devam edersiniz. 

Brovserdan film izleme performansından çok yüksek beklentileriniz olmasın :ok:

Merhaba Tv de Servis İnternete hem Kablo hemde Wifi üzerinden bağlamış FTP ye bahsettiğiniz nasıl otomatik günceleme yapacatır.

Sizin verdiğiniz yazılımlar bahsettiğiniz güncelleme yapılmazsa ozaman yazılım yüklemesi yapmak gerekiyor.

Maç sever biri olarak  HD kalitesini maçlarda çok hissediyorum. Digitürk cihazda hd maç yayınları TVde Büyük olmasına rağmen daha güzel görüntü almak için güncelleme gelmezse yazılım yükleyerek görüntüyü daha iyi olmasını isterim.

Sizce güncellememi bekleyeyim ne zaman gelir yoksa sizin vereceğiniz yazılımımı yüklememi tavsiye edersiniz. Teşekkürler...

FTP ye yazılımı ne zaman çıkarlarsa o zaman yükler tv. 
FTP ye yazılımın çıkış süreleri hakkında bilgim yok.
Güncelleyin veya güncellemeyin demek doğru olmaz sonuçta yazılım yüklemek riskli iştir. Kimse size yükleme yaparken hiç bir şey olmayacağı garantisinii vermez zira.

R Çevrimdışı

rommy6719

Yeni Üye
7 Şub 2018
39
Bu aksam Tv da internet baglantisi olmasina ragmen youtube ve netflix Videolarini oynatmiyor .Sizde de bu sorun var mi?

D Çevrimdışı

driver321

Yeni Üye
14 Şub 2018
7

dakika önce

Ado üstad
Merhaba 
A101 e gelen toshiba TV yiyi mi yoksa bim e gelen jvc TV mi almalıyım

S Çevrimdışı

Suga69

Yeni Üye
23 Şub 2018
7

Adem hocam iyi günler.aldığımız jvc 4k tv nin 3840.2160p yi destekliyormu yoksa en son ne kadar çözünürlüge kadar destekledigini öğrenebilirmiyiz.tesekkur ederim.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Suga69' Alıntı:
Adem hocam iyi günler.aldığımız jvc 4k tv nin 3840.2160p yi destekliyormu yoksa en son ne kadar çözünürlüge kadar destekledigini öğrenebilirmiyiz.tesekkur ederim.

TV, 3840 x 2160 (4K:2K) çözünürlük sağlayan Ultra HD (Ultra Yüksek Çözünürlük - aynı zamanda 4K olarak bilinir) içerikleri desteklemektedir. Full HD TV piksel sayısını hem yatay, hem de dikey olarak iki katına çıkararak Full HD TV'nin 4 katı çözünürlüğe eşittir. HDMI, USB girişler ve DVB-T2 ile DVB-S2 yayınlar üzerinden Ultra HD içerikler desteklenir

KK 43 :ok:

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
@Ado hocam selamlar, sırf size sormak için üye oldum panel ve tv hakkında bilginize sığınmam gereken bir nokta var. TV yi aldım, şu anda bulunduğum yerde değil ama panel konusunda sorularım var;

1- Kullanım kılavuzunda panelin hdmi üzerinden pc ye vs bağlandığında 4k 60hz verebildiği gibi bir ibareye denk geldim. Panelin 50hz olduğu bu forumda çoğu kez vurgulanmış, uydu üzerinden yayında mı bu olay var sadece? atladığım bir nokta mı var yoksa

2- Tv ye kavuştuğumda panele oc ile 60hz uygulama yapmak istiyorum şayet pc ile bağlantıda da 60hz vermez ise, bu konuda bir bilginiz var mı, panele OC yapıldığını gördünüz mü veya denediniz mi?

J Çevrimdışı

Junkhead

Yeni Üye
4 Şub 2018
3

Merhaba. Logitech mk240 kablosuz klavye mouse alıcam da. Jvc tv almıştım bimden ona baglayabilirmiyim acaba?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Junkhead' Alıntı:
Merhaba. Logitech mk240 kablosuz klavye mouse alıcam da. Jvc tv almıştım bimden ona baglayabilirmiyim acaba?

Modelden emin değilim ancak logi ve a4 ile denemiştik çalışıyordu :ok:

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

sarper28' Alıntı:
@Ado hocam selamlar, sırf size sormak için üye oldum panel ve tv hakkında bilginize sığınmam gereken bir nokta var. TV yi aldım, şu anda bulunduğum yerde değil ama panel konusunda sorularım var;

1- Kullanım kılavuzunda panelin hdmi üzerinden pc ye vs bağlandığında 4k 60hz verebildiği gibi bir ibareye denk geldim. Panelin 50hz olduğu bu forumda çoğu kez vurgulanmış, uydu üzerinden yayında mı bu olay var sadece? atladığım bir nokta mı var yoksa

2- Tv ye kavuştuğumda panele oc ile 60hz uygulama yapmak istiyorum şayet pc ile bağlantıda da 60hz vermez ise, bu konuda bir bilginiz var mı, panele OC yapıldığını gördünüz mü veya denediniz mi?

Selamlar; Ya etiket sisteminde bir hata oldu ya da ben atladım mesajınızı sanırım kusura bakmayın yeni gördüm.

Daha önce verdiğimiz bilgiler içerisinde SAMSUNG panellerin 60hz kadar desteklediği bilgisine çok değinmiştim. 

Aslında lcd hücreleri birer mekanik hareket sergiler zaten bu sahne yenileme hızı sorunlarının önemli bir kısmı da bu hızın belli bir seviyenin altına inmemesinden kaynaklanır. Sizin elinizde bu hücreleri olması gerekenden daha hızlı hareket ettirecek bir teknoloji var ise elbette uygulayabilirsiniz ancak bunun çok da basit bir sistem olmadığı sizin de mutlaka bilginiz dahilindedir diye düşünüyorum :ok:

P Çevrimdışı

plankton55

Yeni Üye
2 Mar 2018
1
@Ado hocam selamlar, bu tv den BİM de buldum sizin yorumlarınıza istinaden alacaktım, ancak digitürkplay uygulaması ile ilgili birşey söylememişsiniz!!!

Digitürkplay uygulaması ile maç izlenebilir mi? cevaplarsanız sevinirim.
Aynı soruyu A101 deki Toshiba için de soruyorum, şimdiden teşekkürler...

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
bu air mouse ları deneyenler var mı peki? 

https://www.hepsiburada.com/dark-kam04-kablosuz-qwerty-air-mouse-klavye-dk-ac-kam04-p-BD200102

https://www.hepsiburada.com/everest-kb-05-siyah-usb-air-mouse-akilli-tv-kum-q-multimedia-kablosuz-klavye-p-BDUCZLKPC-19052

ikisinden birini almayı planlıyorum bulduğum videolarda çalışıyor diyor fakat hiç tv de deneme videosu görmedim

B Çevrimdışı

baredef5101

Yeni Üye
2 Şub 2018
12
boştan yere bukadar para verme nize gerek yok!!!!!!!!!
akıllı telefon artık hepimizde mevcut tv ve telefonunuzu aynı wifi ye bağlı olduğu sürece 
play store dan 
VESTEL SMART TV 
uygulamasını indirin ve alacağınız kumanda parası cebinize kalsın...;)

Geri
Üst Alt