JVC 124 cm 4k uhd smart led tv 1899 tl ye bime geliyor

A Çevrimdışı

Alobar

Yeni Üye
14 Tem 2018
4
50
Öncelikle herkese merhabalar.Bu tv bom de yeniden satışa sunuldu.Panelde bir değişiklik varmıdır acaba.Kullanan arkadaşlar tavsiye ederler mi?

A Çevrimdışı

Alobar

Yeni Üye
14 Tem 2018
4
50
Şimdi magzadan geldim 1 tane kalmıştı.Ben mersindeyim farklı illerde farklı tv ler olabiliyor.

M Çevrimdışı

MASTER35

Yeni Üye
4 May 2018
47
44
Ben kullanıyorum. Çok memnunum. Tavsiye ederim. TV söylendiği gibi biraz kalın. Ancak benim için önemli olmadığından hiç kafama takmıyorum.

I Çevrimdışı

ihvan

Yeni Üye
18 Tem 2018
5
38
S.a arkadaşlar ben de dün bu forum sayesinde edindiğim bilgiler üzerine bu üründen aldım bugün kurulumu yapıldı biraz yardıma ihtiyacım var. Kızım tablet fırlatıp kırana kadar lg kullanıyorduk 47lb670v modeli bu model 4k olmamasına rağmen jvc den daha net idi görüntüler illa ki arada fiyat farkı olduğu gibi Kalite farkı da olacaktır ama belirtmek istedim lakin 4k videolarda lg full hd ye açık ara fark atıyor jvc.

Vel hasılı gelelim yardım kısmına;
Az önce foruma üye olunca 55 inç hi level model hakkındaki adem abimizin yorumunu okudum wifi dlna smart vs bir sürü özellik yok düz bir tv diye bahsediyordu.

Ben de bu tv yi bahsettiğim tv nin aksine her bir özelliği olduğu için aldım dlna bluetooth wifi vs...
Ancak telefonumun ekranını yansıtmak dışında diğer özelliklere erişemedim bluetooth dlna gibi telefon dışında cihaz eşleştirmek istiyorum fotoğraf makinemi özellikle;
Fotoğraf makinem 4k video kayıt yapıyor aktarıp izlerim diye bilhassa 4k tv aldım ama beceremedim malesef çok uzattım bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim...

D Çevrimdışı

Dej1980

Yeni Üye
3 Şub 2018
39
Merhaba,

TV'yi iki yıldır kullanıyorum çok da memnunum. Sadece ses konusunda sıkıntı yaşıyorum. Şu anda JBL masa üstü hoparlör ile kullandığım için idare ediyorum ama onda da ses açıp kapamada sorunlar yaşıyorum. Öğrenmek istediğim iki konu var;

1 Bu TV'nin mevcut hoparlörlerini daha kaliteli bir hoparlör ile değiştirsem verim alır mıyım?
2 TV'nin arkasında Subwoofer yeri var. Uygun bir subwoofer alsam ana kartta sub için çıkış var mıdır?

Ayrı bir cihaz kullanmak istemediğim için bu şekilde çözüm bulmak istiyorum.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Merhaba,

TV'yi iki yıldır kullanıyorum çok da memnunum. Sadece ses konusunda sıkıntı yaşıyorum. Şu anda JBL masa üstü hoparlör ile kullandığım için idare ediyorum ama onda da ses açıp kapamada sorunlar yaşıyorum. Öğrenmek istediğim iki konu var;

1 Bu TV'nin mevcut hoparlörlerini daha kaliteli bir hoparlör ile değiştirsem verim alır mıyım?
2 TV'nin arkasında Subwoofer yeri var. Uygun bir subwoofer alsam ana kartta sub için çıkış var mıdır?

Ayrı bir cihaz kullanmak istemediğim için bu şekilde çözüm bulmak istiyorum.

Merhaba,
Bende 2018 mayıstan beri kullanıyorum aynı tv'yi.. tam tersine ben tv'nin sesinden çok memnunum.. 15. kademenin üstüne çıkma ihtiyacı duymadım şimdiye kadar..

Yalnız şu konuda dikkatinizi çekmek isterim.. Bu ses kalitesi dahili uydu üzerinden izlenirken sorunsuz. fakat turkcell tv+'a geçince sesi bu sefer 50-60 seviyelerine çıkartmam gerekiyor, yani sizde dahili uydu değilde benim gibi tv+, tivibu vb bir alıcı üzerinden izliyorsanız ondan kaynaklı da olabailir..

Selamlar.

D Çevrimdışı

Dej1980

Yeni Üye
3 Şub 2018
39
Merhaba,
Bende 2018 mayıstan beri kullanıyorum aynı tv'yi.. tam tersine ben tv'nin sesinden çok memnunum.. 15. kademenin üstüne çıkma ihtiyacı duymadım şimdiye kadar..

Yalnız şu konuda dikkatinizi çekmek isterim.. Bu ses kalitesi dahili uydu üzerinden izlenirken sorunsuz. fakat turkcell tv+'a geçince sesi bu sefer 50-60 seviyelerine çıkartmam gerekiyor, yani sizde dahili uydu değilde benim gibi tv+, tivibu vb bir alıcı üzerinden izliyorsanız ondan kaynaklı da olabailir..

Selamlar.
tüm kaynaklarda film izlerken konuşma seslerinin anlamakta zorlanıyorum. ses ayarlarında tüm seçenekleri denedim ama sonuç alamadım.

(Beyaz) Çevrimdışı

(Beyaz)

Aktif Üye
23 Haz 2018
143
44
Arkadaşlar mrb JVC 50VU73T modelini 2095 TL buldum hem kaçırmak istemiyorum ama istediğim panel türü değil ne yapacağımı bilemiyorum bu fiyata hayatta bir daha bu özelliklere bulamam lütfen bana fikir verin

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt