İstek ve Öneri

Ronin Çevrimdışı

Ronin

Yeni Üye
15 Haz 2018
39
Bahsettiğin sıralama yapmasina yapilir ama başka alanlardaki sıralama düzenini bozar mi araştırmak lazım.
Fikir güzelde acaba veritabanına ek yük bindirirmi bu tarz sorguda (aynı anda çok kullanıcının kullandığınıda düşünerek) , ben genel olarak çok fazla modül ve özelleştirme yapılmasında yapıya yük bindireceği ve performans zafiyeti doğuracğı için özgün kalmasından yanayım şahsi fikrim :) (bu arada arkadaşımıızn fikrini eleştirmiyorum genel olarak düşüncem bu yönde)

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Bazen bu hata çıkmaya başladı.

Page could not be loaded

The requested page could not be loaded.
  • Check your internet connection and try again.
  • Certain browser extensions, such as ad blockers, may block pages unexpectedly. Disable these and try again.
  • TF may be temporarily unavailable. Please check back later.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458
Bazen bu hata çıkmaya başladı.

Page could not be loaded

The requested page could not be loaded.
  • Check your internet connection and try again.
  • Certain browser extensions, such as ad blockers, may block pages unexpectedly. Disable these and try again.
  • TF may be temporarily unavailable. Please check back later.
Bu hata genellikle kötü internet bağlatısı sebebiyle çıkar.

ronnie james dio Çevrimdışı

ronnie james dio

Aktif Üye
14 Haz 2021
149
55
yazı düzenleme kısıtlaması zamana bağlanırsa çok daha iyi olur. benim gibi ihtiyarlar ne kadar dikkat etse de düzenlemeye ihtiyaç duyuyorlar. hele telefondan yazarken çok acaip şekilde gönderiler yollayabiliyorum. yazı yolladıktan sonra on veya onbeş dakika süre ile sınırsız düzenleme imkanı olması güzel olur. kıdemli ve bilinen üyeler için süre sınırı da olmayabilir.

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
s.a merhaba sota hocam nasılsın

sizden bi ricam var

bir şeyler yazıyorum ama yazılanları düzeltmek istediğimde sistem izin vermiyor 3 kere düzenlemesini artırılmasını istiyorum 5 / 7 / 10 olabilir

yazılanları 5 dk sonradan sonra düzenlenmemeli ilk 5 dk ya kadar düzenlenmesi yapılmalı

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458
yazı düzenleme kısıtlaması zamana bağlanırsa çok daha iyi olur. benim gibi ihtiyarlar ne kadar dikkat etse de düzenlemeye ihtiyaç duyuyorlar. hele telefondan yazarken çok acaip şekilde gönderiler yollayabiliyorum. yazı yolladıktan sonra on veya onbeş dakika süre ile sınırsız düzenleme imkanı olması güzel olur. kıdemli ve bilinen üyeler için süre sınırı da olmayabilir.
Mesaj düzenlenme sisteminde
günlük limit bulunmakta limitleri güncelleyebiliriz.

sınirsiz sürekli izin verilmesi durumunda
tum mesajların düzenlenip (içerikleri silme) forum akışına zarar verenler oldu.

düzenleme: yeni, aktif,bronz üye gruplarının günlük mesaj düzenleme yetkisi 10 olarak yükseltildi.
eski değer 3.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
Mesaj düzenlenme sisteminde
günlük limit bulunmakta limitleri güncelleyebiliriz.

sınirsiz sürekli izin verilmesi durumunda
tum mesajların düzenlenip (içerikleri silme) forum akışına zarar verenler oldu.

düzenleme: yeni, aktif,bronz üye gruplarının günlük mesaj düzenleme yetkisi 10 olarak yükseltildi.
eski değer 3.
teşekkürler

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,646
59
değerli adminlerim avatar yükleme özelliğini kullanamıyorum mümkünse aktif edebilirmisiniz kendi ismimim olduğu yere tıklıyorum ancak yükleme aktif değil bu herhalde yeni üyeler için geçerli değil sanırım saygılarımla.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt