İstek ve Öneri

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596
Sota Sota ,eski konuya tıkladığımda beni ilk mesaja atıyor,50 sayfa öncesine mesela.Ya okudum onları ,neden böyle oluyor anlamadım,bug mu var forumda acaba,yoksa yazılım alerjisimi :alala
Bunu kendi konumda bile yaşıyorum,sıkıntı mı var acaba.
Konunun ilk sayfasına yönlendirildiğimizi A Adem Helvacı Usta da yazmıştı.

Bazı forum sitelerinde ayarlar bölümünde "Yenileri önce göster" ve "Eskileri önce göster" Seçeneği vardı. Burada da olsa iyi olur.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sota Sota ,eski konuya tıkladığımda beni ilk mesaja atıyor,50 sayfa öncesine mesela.Ya okudum onları ,neden böyle oluyor anlamadım,bug mu var forumda acaba,yoksa yazılım alerjisimi :alala
? Alışırsın emmi sen yokken bağzı güncellemeler yapıldı forumda bana bildirimler eksik geliyordu mesela :kiskis

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,578
Yeni Mesaj,Konu eklentisi son mesaja atma eklentisini desteklemiyor. Coder bilgi verdim umarım desteği ekler
? Alışırsın emmi sen yokken bağzı güncellemeler yapıldı forumda bana bildirimler eksik geliyordu mesela :kiskis
Son durum nedir var mı sıkıntı.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yeni Mesaj,Konu eklentisi son mesaja atma eklentisini desteklemiyor. Coder bilgi verdim umarım desteği ekler

Ara ara eksik Başkan senden sonra By_Trol By_Trol hocam yazmış onun bildirimi gelmedi Anladım ben

Forum tasaruf moduna geçmiş senin yazdığını veriyor ona bakarken senin altına yazanı gösteriyorya ondan :kiskis

son sayfayı okursan okunacak msj kalmadı deyip en başa atıyor :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
A Adem Helvacı Usta da yazmıştı.
Bazı forum sitelerinde ayarlar bölümünde "Yenileri önce göster" ve "Eskileri önce göster" Seçeneği vardı. Burada da olsa iyi olur.

Bak emin ol konu bu diye ilk sayfaya atıyor ?

Oooo,bana karşı ayaklanma ha ,hepsi bir ağız olmuşlar neredeyse :haha

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
Merhaba, tv tavsiye bölümü 2018'den bu yana aynı konu üzerinde devam etmekte. Çıkan yeni model ve özelliklerden dolayı okunacak mesaj sayısını da kolaylaştırmak için konu yıllara bölünebilir mi? 2020 tv tavsiyesi, 2021 tv tavsiyesi gibi.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,224
bir ara Hatay dan bir arkadaş vardı sanırım yöresel pazar gibi ismi olan
kaybettim bilgilerini,başlığı da göremedim,konu hk.bilgisi olan varmıdır acaba?

Geri
Üst Alt