İstek ve Öneri

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Telefondan resim yüklerken üç kez yüklemek gerekiyor. Yüklendi görünüyor resim görünmüyor. Üçüncü yükleme sonunda resim sitede görünüyor.
Iphone telefondan resim yükle dediğimde Safari kapanıyor direkt olarak. Bunu öncedende yaşıyordum ara sıra ama bugün 3 kere olunca yazayım dedim.
Ben bunu hep yaşıyorum linuxta ,hep ama.Dikkat ederseniz benim yüklemelerimin %99zunda ön ek olarak isim vardır ,mesela öncesinde "tavsiye_" idi şimdi "alodan_" ,çünkü uzun tarih olursa kopyalarken şaşırıyordum :) . Laptopta şöyle aşıyorum ,bir txt dosyası yarattım ,içine de imaj adresini yazdım (bakınız spoiler),eğer fotoğraf görünmez ise o txt dosyasından kopyala yapıştır yapıyorum,sonuna da mesela "alodan_1.png" ekliyorum oluyor ,yoksa bir kaç yüklemede aynı isim olduğundan ,son yüklenen fotoğrafın adı değişiyor(script aynı isim yerine farklı bir kod verip yayınlıyor)
Hatta forum scriptinin TR sorumlularına açıkça yazdım linux ile sıkıntı yaşıyorum diye ama çok da tınlamadılar açıkçası o zaman .Hele linux kendi tarayıcısında (konqueror) düzgün bile görünmüyordu forum,acaip tema gibi çıkıyordu ,neyse :)

☝️ fotoğraf çıkmaz [*/img]deki * olmadığını farz edin ,görmenizi istediğim için böyle yazdım ,silmeyiniz.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Ben bunu hep yaşıyorum linuxta ,hep ama.Dikkat ederseniz benim yüklemelerimin %99zunda ön ek olarak isim vardır ,mesela öncesinde "tavsiye_" idi şimdi "alodan_" ,çünkü uzun tarih olursa kopyalarken şaşırıyordum :) . Laptopta şöyle aşıyorum ,bir txt dosyası yarattım ,içine de imaj adresini yazdım (bakınız spoiler),eğer fotoğraf görünmez ise o txt dosyasından kopyala yapıştır yapıyorum,sonuna da mesela "alodan_1.png" ekliyorum oluyor ,yoksa bir kaç yüklemede aynı isim olduğundan ,son yüklenen fotoğrafın adı değişiyor(script aynı isim yerine farklı bir kod verip yayınlıyor)
Hatta forum scriptinin TR sorumlularına açıkça yazdım linux ile sıkıntı yaşıyorum diye ama çok da tınlamadılar açıkçası o zaman .Hele linux kendi tarayıcısında (konqueror) düzgün bile görünmüyordu forum,acaip tema gibi çıkıyordu ,neyse :)

☝️ fotoğraf çıkmaz [*/img]deki * olmadığını farz edin ,görmenizi istediğim için böyle yazdım ,silmeyiniz.
Eklediğim resimde kod olarak baktığımda * yok ki

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben yazacaktım 1-2 gündür sorun var pc den resim yüklüyorum yüklendi diyor yüklenmiyor

3 resim ekliyorum biri yükleniyor kalan 2 yüklenmiyor tek resim yüklediğimde sorun olmadığı için

yazmadım belki resim yükleme 1 den fazla olmuyordur değişmiştir diye yazmadım

Sota Sota Başkan youtube sorunu düzeldi şimdi bu bozuldu birini yapıyor diğerini bozuyor :kiskis

Resim yükleme sorunu çözüldükten bakalım nerde sorun çıkacak biri olsa biri bozuluyor

Teknolojiye ayak uydurmak zor sys değişiyor ona göre değişiklik yapmak gerekli

Sistem oturana kadar böyle sorunlar olabilir herkes gördüğü hatayı sorunu iletsin

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Resim yükleme sorunu sadece mobilden mi oluyor (Birkaç tekrar)
Aynı durum masaüstünde yaşanıyor mu.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Resim yükleme sorunu sadece mobilden mi oluyor (Birkaç tekrar)
Aynı durum masaüstünde yaşanıyor mu.
Masa üstünde de oluyor 3 yüklersem 1 yükleniyor bazen yüklenmiyor eksik yükleme yüklenme gibi
ardı ardına birkaç yüklede yüklendi şimdi denedim olmuyor sorun var masa üstünde

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Masa üstünde de oluyor 3 yüklersem 1 yükleniyor bazen yüklenmiyor eksik yükleme yüklenme gibi
ardı ardına birkaç yüklede yüklendi şimdi denedim olmuyor sorun var masa üstünde
masaüstü sürümde 6 defa üstüste yükleme yaptım sorunsuz hepsini ekledi.
sorunun kaynağının büyük ihtimal kodları aşırı sıkıştırmaktan kaynaklı.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
IMG20210904201132-1da558b77386002e6.jpg

burda iki resim vardı biri geldi
IMG_20210909_2342364b5504b47cdfb164.jpg

kodlar böyle bazen yüklüyor bazen yüklemiyor 2-3 çoklu yüklemede tek resim yükleniyor kalan resimler yok
Ekran-Alintisi417a9f76e0c0a554.png

Ekran-Alintisi9e0c9216b0e37752.png

yukarda 3 resim ekledim yükle dedim aşağıya tek resim yükledi bazen boş oluyor yüklemiyor

IMG_20210909_23423643c6e91e412e3afc.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
ufak düzenleme yaptım süreyi uzattım normal kullanımda tekrar hata verirse lüfen bilgi verin.
Sorun devam ediyor Başkan tek resim yükleniyor 2 resim yükleyince tek resim çıkıyor
3 resim yükleyince boş çıkıyor yüklenmiyor bazen tek yükleyince yine boş çıkıyor
kodlamada sıkıntı var resmin birini kodlarsa diğelerini kodlamıyor yada hiç kodlamıyor

3 resimden ilk 2 resimi kodlamıyor son resmi görüyor onu yüklüyor onun kodunu veriyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri