Hoşçakalın

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Hoşgelmek kadar bazen hoşgitmek gerekir. Şimdiye kadar söylediğim her şeyde mümkün olduğunca kırmadan, istemeden kırdığım yerde özür dileyerek aranızda olmaya çalıştım. İstemeden yanlış yapıp özür dinlemediğim üzdüğüm arkadaşlar varsa onlardan da özür dilerim. Kendinize iyi bakın, hoşçakalın.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Git me kal desem kalmazsın değilmi güle güle o zaman .... yabancı forumlar varken bizi ne yapsın... :haha

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Hocam daha karpuz kesecektik, bir tartışma için değer mi ya?
Hocam önemli değil, olay onca dikkat etmeme rağmen 1 gün dahi olsa konudan uzaklaştırma almam. Ben her zaman ne dediğine dikkat etmiş bir insanım, sınırı aşınca özür de dileyen biriyim ama konuya sanki küfür yazacakmış gibi konudan uzaklaştırma almam bana çok garip geldi. Bunun için kimseye ne kızdım ne alındım. Yapılan şeye saygı duyarak bende kendi kararımı aldım, hepsi bundan ibaret ?Biraz başka şeylere odaklanmam gereken zamanda iyi de olacak bu durum. Kimseyle sorunum yok kesinlikle.

Git me kal desem kalmazsın değilmi güle güle o zaman .... yabancı forumlar varken bizi ne yapsın... :haha
Başka forum bilmem ben ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam önemli değil, olay onca dikkat etmeme rağmen 1 gün dahi olsa konudan uzaklaştırma almam. Ben her zaman ne dediğine dikkat etmiş bir insanım, sınırı aşınca özür de dileyen biriyim ama konuya sanki küfür yazacakmış gibi konudan uzaklaştırma almam bana çok garip geldi. Bunun için kimseye ne kızdım ne alındım. Yapılan şeye saygı duyarak bende kendi kararımı aldım, hepsi bundan ibaret ?Biraz başka şeylere odaklanmam gereken zamanda iyi de olacak bu durum. Kimseyle sorunum yok kesinlikle.

Başka forum bilmem ben ?
Ben bir üyeye yardım ederken küfürde etmedim hakarette etmedim yasaklandım çok kızdım ettim ama
suç bendeydi gereksiz insanlarla muhatap olmayacaksın olay bundan ibaret, görmezden gel cevap verme,
Tartışma uzamasın konu büyümesin sakinleş diye 1 güncük yasak yemişin onda birşey yok..... :kiskis

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Ben bir üyeye yardım ederken küfürde etmedim hakarette etmedim yasaklandım çok kızdım ettim ama
suç bendeydi gereksiz insanlarla muhatap olmayacaksın olay bundan ibaret, görmezden gel cevap verme,
Tartışma uzamasın konu büyümesin sakinleş diye 1 güncük yasak yemişin onda birşey yok..... :kiskis
Yasağa saygım sonsuz, bende karşısında bana iyi gelecek ve doğru bulduğum şeyi yapıyorum sadece. Zamanım da pek olmayacak artık, yalnız yaşıyorken şimdi eşimin vizesi çıktı yakında buraya gelecek hem eskisi gibi boş zamanım olmayacak hemde bazı sağlık sorunları yüzünden pek iyi hissetmiyorum. Bir şekilde bahane oldu ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yasağa saygım sonsuz, bende karşısında bana iyi gelecek ve doğru bulduğum şeyi yapıyorum sadece. Zamanım da pek olmayacak artık, yalnız yaşıyorken şimdi eşimin vizesi çıktı yakında buraya gelecek hem eskisi gibi boş zamanım olmayacak hemde bazı sağlık sorunları yüzünden pek iyi hissetmiyorum. Bir şekilde bahane oldu ?
Reklam arası diyorsun hesabının silinmesini talep etmiyorsun :kiskis

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
Hayat şartlarının getirdiği stres yansıyor her yere. Yasaklanma da şu şartlarda olay istenmeyen yere gitmesin diyedir. Zor zamanlarda konuşmak, anlaşabilmek de zor maalesef.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Biliyorum ki geçmişte DH de, sonrasında burada çok insan kırmışımdır bilerek veya bilmeyerek.
Bir zaman sonra insan düşünüyor ve diyor ki ''Değmezmiş kimseyi kırmaya'' fakat günün koşullarında İNSAN olarak o tepkileri veriyoruz ister istemez.

Tartışma konusunu bilmiyorum, Yönetici dostların wp grubunda yazdığı kadarı ile öğrendim birkaç bilgi ve boşuna daha fazla gerilmeyin diye alınan kararı.

Üzüldüm hocam zira her ikiniz adına da biliyorum ki 3-5 gün sonra sizler de ''Yahu değermiydi?'' diyeceksiniz.

Mesela sevgili Aragorn Aragorn ile sevgili @?ℐℒ?ℐℛℐℳ kardeşlerimizin de geçmişte tatsız yazışmaları olmuş sanırım ve inanın ben hatırlamıyorum dahi mevzuyu. Lakin şu meşhur lens hediye konusunda ben kendiliğinden aralarındaki sorunları çözdüklerini gördüm.

Birçok arkadaşımız vardır benim de geçmişte kırdığım ettiğim ve inanın size en basit örnek sevgili Sota Sota ve ben olabilirim zira bakınız öyle 3-5 mesajlık tartışmadan falan bahsetmiyorum yani adamın bir forumdan komple irtibatını kesmişim, haftalarca ve hatta AYLARCA sürtüşmeler devam etmiş ancak sonra olayın ne derece saçma bir yerden çıktığını çözüp de mantıksız olduğunu yine sevgili Ahmet'in forumunda öğrendik.

Birbirini bir kaşık suda boğacak olan bizlere bakın, Ahmet'in DH hayatına son veren benim ama DH de ben üst yönetimle anlaşamayınca TF nin kapılarını bana sonuna kadar açan yine Ahmet.

Bu gün birimiz ''Dara düştüm'' dese diğeri koşa koşa gidecek bir bağ oluştu aramızda.

Biliyorum başkasına bunları yazmak kolay lakin ben yine de kararınızı yeniden değerlendirmenizi rica edeceğim sizden.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt