Homatics Box R 4K ve R 4K Plus

R Çevrimdışı

RedBull

Yeni Üye
21 Eki 2022
18
39
Hocam burada belirtmişler 15 - 25 iş günü diyor kargoya verme süreci. Birde bunun kargo süreci olacak, bayağı ağırdan alıyorlar süreci anlaşılan.

Ben olsam iptal ederim, astarı yüzünden pahalıya gelecek zaten.
Hocam iptal edeyim etmesine nasıl edeceğim mail atıyorum cevap vermito
Siparişlerim kısmında iptal et diye birşey yok mu ?
Hayır maalesef yok

Bankadan işleme itiraz edin.
Papara ile yaptım ödemeyi aradım ödemeyi yaptığınız için ödeme tamamlandığı için müdahale edemiyoruz aldığınız yer ile görüşüp çözmeniz gerekiyor dediler bizim yapabileceğimiz birşey yok bu durumda dedi.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Hocam iptal edeyim etmesine nasıl edeceğim mail atıyorum cevap vermito

Hayır maalesef yok

Papara ile yaptım ödemeyi aradım ödemeyi yaptığınız için ödeme tamamlandığı için müdahale edemiyoruz aldığınız yer ile görüşüp çözmeniz gerekiyor dediler bizim yapabileceğimiz birşey yok bu durumda dedi.
Ne saçma siteymiş yaa, iptal - iade seçeneği nasıl olmaz.

R Çevrimdışı

RedBull

Yeni Üye
21 Eki 2022
18
39
Ne saçma siteymiş yaa, iptal - iade seçeneği nasıl olmaz.
Evet çok saçma gerçekten bende siteyi bilmiyorum üretici olduğu için dedim kendi sitesinden alayım hata ettim iletişim olarak telefon numaraları da yok sadece e-posta var onada dönmüyorlar ne yapacağımı bilemedim peş peşe e-posta attım yine atacağım

Mert Temizer Çevrimdışı

Mert Temizer 

Süper Üye
30 Eyl 2022
140
43
Evet çok saçma gerçekten bende siteyi bilmiyorum üretici olduğu için dedim kendi sitesinden alayım hata ettim iletişim olarak telefon numaraları da yok sadece e-posta var onada dönmüyorlar ne yapacağımı bilemedim peş peşe e-posta attım yine atacağım
Dönüş oldu mu hocam?

Mert Temizer Çevrimdışı

Mert Temizer 

Süper Üye
30 Eyl 2022
140
43
R versiyonu Türkiye'de önsiparişe açıldı

homatics.png

R Çevrimdışı

RedBull

Yeni Üye
21 Eki 2022
18
39
R versiyonu Türkiye'de önsiparişe açıldı

homatics.png
R 4K Plus modeli gelir mi Mert hocam bu modeli 2999₺ ön satış fiyatı stoklara girdikten sonra fiyat artışı olacaktır diyor. Tahmini ne kadar bir artış olur acaba birde oyun kolu kutu içerisine dahil değildir diyor. Oyun için kol önerecek var mı oynayacağım oyun türü genelde moba olacaktır.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
R 4K Plus modeli gelir mi Mert hocam bu modeli 2999₺ ön satış fiyatı stoklara girdikten sonra fiyat artışı olacaktır diyor. Tahmini ne kadar bir artış olur acaba birde oyun kolu kutu içerisine dahil değildir diyor. Oyun için kol önerecek var mı oynayacağım oyun türü genelde moba olacaktır.
R 4K Plus modelide yıl sonuna kadar Atlanta tarafından getirtilecek, tahmini ön satış fiyatı 3500 - 3600 TL olacak.

P Çevrimdışı

peakyblinders

Yeni Üye
25 Ağu 2020
19
Homatics R 4K Plus modeli, ön siparişe ne zaman açılır veya açılmadan bir kaç günönce bir bilgi alma, ona göre gecikmeden ayırtma şansımız olur mu?

En azından "mi box s 4k" gibi uzun zaman kullanabileceğim bir cihaz olacağını düşündüğümden tek aklımdaki model bu...

Mert Temizer Mert Temizer, The_SreT The_SreT,

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt