Homatics Box R 4K ve R 4K Plus

R Çevrimdışı

RedBull

Yeni Üye
21 Eki 2022
18
39
Birde yurtdışı sitelerinden pc parçaları almayı düşünüyordum böyleyse alınmaz. Amerika'dan al diye siteler var onları kullanan var mı onları kullanmak iyi olur mu yurtdışı için

R Çevrimdışı

RedBull

Yeni Üye
21 Eki 2022
18
39
Komisyon çok alıyor
O zaman çok çok lazım değilse alacağın ürün onlar üzerinden almamak lazım kargo ve vergiler zaten can sıkıyor. Arkadaşlar Homatics den ürün alanınız var mı? Kendi sitesinden gece 4 gibi ödemesini yaptım mail adresime gönderilme hazır gelince bilgilendirme gelecek yazıyordu ama hala ses yok çok mu uzun sürüyor ürün hazırlanıp kargoya verilmesi kim bilir kaç güne gelecektir. Yurtdışından en son seneler önce bisiklet ile uğraştığım zamanlar ürün alıyordum takip kodu falan gelir di bunda da öyle ama hala mesaj gelmedi

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Vergiyi nasıl hesaplıyoruz. Vergisi dediğinize göre çok yüksek 🤦 Bana mail gelmesi gerekiyordu daha gelmedi bekliyorum. Çıkmadan iptal mi etsem vergisi çok yüksek ya ödemesine öderim ama ne bileyim 4500₺ gelmiş olacak bu Türkiye'ye gelse kaçtan satılır iptal edip Türkiye gelmesini beklesem daha mı mantıklı olur.
149 dolar ürünün fiyatı, şuan ki kur ile 2772 TL.

%30 Gümrük Vergisi: 831.60 TL
%20 ÖTV: 720 TL
Gümrüğe Sunma Ücreti: 16 TL
Damga Vergisi: 0.80 TL

Toplam Vergi: 1569 TL

R Çevrimdışı

RedBull

Yeni Üye
21 Eki 2022
18
39
149 dolar ürünün fiyatı, şuan ki kur ile 2772 TL.

%30 Gümrük Vergisi: 831.60 TL
%20 ÖTV: 720 TL
Gümrüğe Sunma Ücreti: 16 TL
Damga Vergisi: 0.80 TL

Toplam Vergi: 1569 TL
Maşallah maşallah gümrük vergisi yetmiyor ÖTV bilmem ney parası bir kere aldık ne yapalım sağol bilgi için

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Maşallah maşallah gümrük vergisi yetmiyor ÖTV bilmem ney parası bir kere aldık ne yapalım sağol bilgi için
Malesef durum böyle, sen dua et buna birde %12 TRT Bandrol ücreti eklemesinler. İnsaflı bir gümrük memuruna denk gelirsin umarım ÖTV ve TRT Bandrolünü eklemeyen.

E Çevrimdışı

eskomly

Yeni Üye
9 Nis 2019
10
28
R plus gerçekten harika ve rakipsiz bir cihaz olmuş bugüne kadar Android boxlarda gördüğüm bütün özellikleri bir araya toplamışlar. Türkiyeye gelmesini dört gözle bekliyorum. Lisanslarının tam olması ve YouTubeda gördüğüm üzere disney plusta imax enhanced desteklemesi çok güzel.

R Çevrimdışı

RedBull

Yeni Üye
21 Eki 2022
18
39
Arkadaşlar daha önce bu Homatics sitesinden ürün alan oldu mu? Bilindik bir marka mı ben ayın 21 gece 4 gibi aldım sadece bir mail geldi aşağıdaki mail hala bekliyorum başka bir bilgilendirme maili gelmedi kargoya verilmesi bu kadar uzun sürmesi normal mi insan ister istemez tedirgin oluyor. Daha önce alışveriş yapan var mı bu siteden

ORDER HOMA1069
Thank you for your purchase!
Hi Onur, we're getting your order ready to be shipped. We will notify you when it has been sent.

IMG_20221023_124131.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arkadaşlar daha önce bu Homatics sitesinden ürün alan oldu mu? Bilindik bir marka mı ben ayın 21 gece 4 gibi aldım sadece bir mail geldi aşağıdaki mail hala bekliyorum başka bir bilgilendirme maili gelmedi kargoya verilmesi bu kadar uzun sürmesi normal mi insan ister istemez tedirgin oluyor. Daha önce alışveriş yapan var mı bu siteden

ORDER HOMA1069
Hi Onur, we're getting your order ready to be shipped. We will notify you when it has been sent.

IMG_20221023_124131.jpg
Bekleyin 7-10 arası sürüyor yurtdışı çin çıkışlı ürünlerin kargoya verilmesi.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135

ORDER HOMA1069

IMG_20221023_124131.jpg
Hocam burada belirtmişler 15 - 25 iş günü diyor kargoya verme süreci. Birde bunun kargo süreci olacak, bayağı ağırdan alıyorlar süreci anlaşılan.

Ben olsam iptal ederim, astarı yüzünden pahalıya gelecek zaten.

R Çevrimdışı

RedBull

Yeni Üye
21 Eki 2022
18
39
Hocam burada belirtmişler 15 - 25 iş günü diyor kargoya verme süreci. Birde bunun kargo süreci olacak, bayağı ağırdan alıyorlar süreci anlaşılan.

Ben olsam iptal ederim, astarı yüzünden pahalıya gelecek zaten.
Hocam iptal edeyim etmesine nasıl edeceğim mail atıyorum cevap vermiyorlar ki telefon numaraları da yok ne yapacam bilmiyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri