Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,383
$ 400 kağıt "adrese teslim" olsa işte o zaman çok güzel olur:ok
DUNE her zaman parayı alır!

alternatif olarak X96X10 da bence iş yapar neticede o da soc928+GPU G57
ama MP olarak Dune ile mukayese edilemez tabiki

Bu Dune kağıt üstünde güzel görünüyor,salt MP ciler için+Audio v.s için
Dune alınır ama "Box" la atraksiyonlar yapanlar için Dune a gerek yoktur!

Sadays hoca asıl MP için görüşlerini bildirsin

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
240
55
Test grubunda şuan tam olarak DTS ses formatı üzerinde kafa patlatılıyor. Sıkıntılar var.
alet eskidi be işte bu yüzden sevmiyorum çinlileri 10 dolar fazla ver dune al dune daha ilk gün destekliyordu dts

$ 400 kağıt "adrese teslim" olsa işte o zaman çok güzel olur:ok
DUNE her zaman parayı alır!

alternatif olarak X96X10 da bence iş yapar neticede o da soc928+GPU G57
ama MP olarak Dune ile mukayese edilemez tabiki

Bu Dune kağıt üstünde güzel görünüyor,salt MP ciler için+Audio v.s için
Dune alınır ama "Box" la atraksiyonlar yapanlar için Dune a gerek yoktur!

Sadays hoca asıl MP için görüşlerini bildirsin
kasa kazanır gibi olmuş abi dune her zaman parayı alır :sirit

açıkçası abi dolby vision profile 7yi çift katman oynattığı iddiasında belki pahalı olma nedeni bu da olabilir dünya üzerinde başka yok çünkü ama beta testerları beklemek lazım

öte yandan realtek chipsetlerde de olan dolby vision vs10 motorunu bu chipsete lisanslamış açıkçası çok yetenekli bir motor realtekde harikalar yaratmıştı eğer görüntü kalitesini realtekler seviyesine yükseltirse ve dv profile 7yi çift katman blu-rayler gibi çalıştırırsa 400 dolar çok değil ama dediğim gibi ben sırf test etmek için o prayı vermem bakalım avforumda veya avsforumda incelemeler ne diyecek öte yandan senin gibi android tarafını kurcalayacaklara gelmez en azından root filan olmaz çünkü dolby vision vs10 motoru için bunu şart koşuyor

Son düzenleme:
albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,383
yaw benim dediğim Box lar(Android)Root lu filan yani Dune v.s ile aynı kategoride değiller tabiki
$ 100/110 kağıt bir fiyatı var +%50 G.Ver. 150 kağıda biter bu iş

Dune $ olarak 400+%50=600 kağıdı buluyor,meraklısı alırmı dersen bence alır

Homatics bence biraz ağır çalışıyor,sanırım karar vericiler Avrupalı olabilir:hmm
yoksa Box ları bence çok iyi şimdi 928 ile güzel bir atraksiyon yapsınlar diye bekliyorum!
ama beri yandan bu yeni 928 cihazı ben X96X10 dan getirtiyorum,Homatics i bekleyemem yaw
daha olmadı bunu satar ona geçerim,alıştık nasılsa:haha

mertkt Çevrimdışı

mertkt

Yeni Üye
26 Ara 2023
9
34
Herkese merhabalar, homatics 4K plus alarak aranıza katıldım. İptv için tivimate kurdum, fakat görüntü akıcı değil, slowmotion ilerliyor gibi çok ince şekilde, ama ses falan kaymıyor. Samsung tv'de duplexplay kullanırken çok akıcı idi. YouTube'da iken de sanki benzer şekilde ama çok çok daha ince, belli belirsiz n. Neden olabilir, tadım kaçtı :(

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,266
Herkese merhabalar, homatics 4K plus alarak aranıza katıldım. İptv için tivimate kurdum, fakat görüntü akıcı değil, slowmotion ilerliyor gibi çok ince şekilde, ama ses falan kaymıyor. Samsung tv'de duplexplay kullanırken çok akıcı idi. YouTube'da iken de sanki benzer şekilde ama çok çok daha ince, belli belirsiz n. Neden olabilir, tadım kaçtı :(
Tivimate alakalı sorun olduğunu düşünüyorum, OTT Navigator ile dene birde.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,383
başka bir kaç iptv programı dene
o zaman emin olursun,örneğin benim Box da 4 senedir kullandığım bir program şimdi
çalışmıyor! bir çok kişi bunu denedi çeşitli marka Box larda ve herkeste çalışırken bende artık
çalışmaz oldu

Tivimate de kullandım ama beni hiç açmadı açıkçası
"Televizo" ya döndüm ama o da biraz sıkıntılı
diğer program ise "XCIPTV" bu daha iyi

belli ki her program her Box la illa ki tam uyumlu olamıyor

++
Ancak 4K Plus ile alakalı bir şey varsa örneğin bazı ayarlar v.s onu diğer kullancılar sanırım açıklar

mertkt Çevrimdışı

mertkt

Yeni Üye
26 Ara 2023
9
34
Ott player var, navigator olarak göremedim, doğru mudur?

mertkt Çevrimdışı

mertkt

Yeni Üye
26 Ara 2023
9
34
İndirme linki koydum, apk yı indir, cihaza at ve kur.
Tamamdır hocam, deneyeceğim, ama konu onunla ilgili olmayabilir. YouTube'da da benzer durum var, o kadar belirgin olmasa da görüntü smooth akmıyor. Tivimate'de ise daha belirgin.

Edit : Cihaz güncellemesi yapmadığımı fark ettim, önce onu hallediyorum.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,266
Tamamdır hocam, deneyeceğim, ama konu onunla ilgili olmayabilir. YouTube'da da benzer durum var, o kadar belirgin olmasa da görüntü smooth akmıyor. Tivimate'de ise daha belirgin.
Aynı cihazı kullanıyoruz OTT Navigator de bir sıkıntı yaşamadım. Tivimate bende sorun yaşadım, bu yüzden dedim. Dene, sorun devam ederse yaz burdan.

Cihazında şuan hangi yazılım var onuda yaz

mertkt Çevrimdışı

mertkt

Yeni Üye
26 Ara 2023
9
34
Aynı cihazı kullanıyoruz OTT Navigator de bir sıkıntı yaşamadım. Tivimate bende sorun yaşadım, bu yüzden dedim. Dene, sorun devam ederse yaz burdan.

Cihazında şuan hangi yazılım var onuda yaz
Tekrardan merhaba, maalesef işe yaramadı, hatta daha kötü diyebilirim :) Versiyon v11.8.6261, televizyon samsun 55Q70

Bu arada şunu fark ettim, yüksek çözünürlüklü YouTube videoları ve iptv yayınlarında (4K ve 50 fps olanlar) gayet net, hiçbir problem yok. Ne zaman ki FHD 25 fps RAW yayına geçiyorum, o zaman ekran fps'i çok düşüyor, görüntü çamurlaşıyor, renkler doğallığından çıkıyor. Tivimate ve ott navigator'da son durum bu, sanki televizyon ile hdmi'dan gelen görüntü eşleşemiyor, görüntü bozuluyor gibi.

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,266
Tekrardan merhaba, maalesef işe yaramadı, hatta daha kötü diyebilirim :) Versiyon v11.8.6261, televizyon samsun 55Q70

Bu arada şunu fark ettim, yüksek çözünürlüklü YouTube videoları ve iptv yayınlarında (4K ve 50 fps olanlar) gayet net, hiçbir problem yok. Ne zaman ki FHD 25 fps RAW yayına geçiyorum, o zaman ekran fps'i çok düşüyor, görüntü çamurlaşıyor, renkler doğallığından çıkıyor. Tivimate ve ott navigator'da son durum bu, sanki televizyon ile hdmi'dan gelen görüntü eşleşemiyor, görüntü bozuluyor gibi.
Android 12 de düzelecektir o zaman, bende her hangi bir sıkıntı yok.

Geri
Üst Alt