Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
241
36
Android tarafında güzel bir uydu yazılımına ihtiyaç var. Kim yapacak ilk bakalım. Donanım var çünkü.

T Çevrimdışı

Theımam

Yeni Üye
15 Eki 2023
9
35
tv ne model ki gerçek 5.1 ses alabiliyordum diyorsunuz kastettiğiniz tvnin optik çıkışı ile logitechden 5.1 ses alabildiğiniz ise ok o zaman gerçekten büyük bir sorun var demektir homaticste bunu ellagoya bildirsin optikten digital göndermemek ne demek şaka mı?
Kusura bakmayın bu aralar çok yoğundum, o yüzden mesajınızı göremedim. Beko tv ye z906 yı bağladığımda z906 optikten decode edip 5.1 sesi veriyordu. Ama Homatics de passthrough seçeneğini seçmeme rağmen z906 decode etmiyor 5.1 çalışmıyor. (Android beta 12'ye geçtim ama hiçbir şey değişmedi)

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
240
55
ben de anlamadım cihaz bende yok test edemiyorum da yani sen yapamıyorsun da diyemiyorum maalesef bu çin cihazları muhakkak bir yerlerde fire veriyor

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
241
36
Bende şu
Turkcell tv plusda numaratik kumandalar belirttiğiniz gibi çalışmakta. Homatics box r 4k ile botech Wzone kumanda kullanıyorum halihazırda.

Bende linkteki şu kumandadan aldım indirm de 300 civarına geldi. Homatics alacaktım 700 tl idi. Bu aldığım tivibu go da, Turkcell tv plus da sorunsuz uydu gibi kullanılıyor. Cihaz olarak chromecast 4k ve mecool km2 plus da denedim. Km2 de her açılışta bağlantı istiyor sadece chromecast da daha sorunsuz. Hatta kumanda güncellemesi bile yaptım chromecast da. Orjinal kumanda gibi gördü kumandayı. Sesli komut vs çalışıyor. Homatics premium kumandaya o kadar vermeye gerek yok.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,266
Bende şu

Bende linkteki şu kumandadan aldım indirm de 300 civarına geldi. Homatics alacaktım 700 tl idi. Bu aldığım tivibu go da, Turkcell tv plus da sorunsuz uydu gibi kullanılıyor. Cihaz olarak chromecast 4k ve mecool km2 plus da denedim. Km2 de her açılışta bağlantı istiyor sadece chromecast da daha sorunsuz. Hatta kumanda güncellemesi bile yaptım chromecast da. Orjinal kumanda gibi gördü kumandayı. Sesli komut vs çalışıyor. Homatics premium kumandaya o kadar vermeye gerek yok.

Homatics ile aynı kumanda zaten buda, Sei Robotics orjinal kumandasıdır. Botech Wzone da Homatics gibi Sei Robotics üretimidir. Yalnız eski seri kumandadır. Eski seri Premium kumanda ATV kumanda olarak geçer, yeni seri ise GTV kumanda diye geçer.

ATV Kumanda

IMG_20231126_120448720.jpg

GTV Kumanda

IMG_20231126_120512973.jpg

İki kumanda arasındaki farkı Google sesli komut tuşunun solundaki tuş farkıyla ayırt edebilirsiniz.

Ayrıca bu kumandalara direkt üreticiden 500 tl ye temin edebilirsiniz. %15 TAVSIYEFORUMU indirim kodumuzla kargo ve gümrük vergisi dahildir.

Son düzenleme:
I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
194
Homatics ile aynı kumanda zaten buda, Sei Robotics orjinal kumandasıdır. Botech Wzone da Homatics gibi Sei Robotics üretimidir. Yalnız eski seri kumandadır. Eski seri Premium kumanda ATV kumanda olarak geçer, yeni seri ise GTV kumanda diye geçer.

ATV Kumanda

IMG_20231126_120448720.jpg

GTV Kumanda

IMG_20231126_120512973.jpg

İki kumanda arasındaki farkı Google sesli komut tuşunun solundaki tuş farkıyla ayırt edebilirsiniz.

Ayrıca bu kumandalara direkt üreticiden 500 tl ye temin edebilirsiniz. %15 TAVSIYEFORUMU indirim kodumuzla kargo ve gümrük vergisi dahildir.

dreamstardaki premium kumanda da atv versiyondu
kullanım açısından fark oluşturuyormu
sadece görüntü farkı mı

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,266
dreamstardaki premium kumanda da atv versiyondu
kullanım açısından fark oluşturuyormu
sadece görüntü farkı mı
Eski seri kumandanın kısa yol tuşları be bazı tuşları şuan Android 11 sürümlü Homatics Plus ta çalışmadığı geri dönüşleri geldi. GTV olan premium kumanda çalışıyor. Ancak şuan test ettiğimiz Android 12 yazılımında ( HM Plus ) eski seri kumandada çalışıyor. Yinede kumandayı satın alırken sitede iki seçenek var, Android Tv ve Google Tv olarak. Satın alırken Google Tv seçeneğini seçip alın.

T Çevrimdışı

Theımam

Yeni Üye
15 Eki 2023
9
35
M Çevrimdışı

Murat34

Yeni Üye
10 May 2023
7
52
kodidede passthrough kapalı 2 kanal açık 5,1 7,1 ses alabilirsin optik bağlantı ile

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
kodidede passthrough kapalı 2 kanal açık 5,1 7,1 ses alabilirsin optik bağlantı ile
Mantığını anlayamadığım için soruyorum. Passthrough kapalı (Yani kod çözme işi box üzerinde iken) ve 2 kanal (Yani Stereo) açıkken alınan ses gerçek 5.1 ya da 7.1 mi yoksa 6 hoparlörlü ya da 8 hoparlörlü sistem sesi mi?

Geri
Üst Alt