Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

M Çevrimdışı

Metin Bilgin

Aktif Üye
27 Ara 2023
56
26
Teşekkür ediyorum. Adresi direkt Türkçe olarak yazdım ama inşallah sıkıntı çıkmaz. Adres te sıkıntı olursa aras ta iken adres değişikliği talebi veriliyor mu bilginiz var mı ups te ne güzel basit bir form ile adres değişikliği yapılabiliyor.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,266
Teşekkür ediyorum. Adresi direkt Türkçe olarak yazdım ama inşallah sıkıntı çıkmaz. Adres te sıkıntı olursa aras ta iken adres değişikliği talebi veriliyor mu bilginiz var mı ups te ne güzel basit bir form ile adres değişikliği yapılabiliyor.
Bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum, ancak Aras müşteri hizmetlerini arayıp adres yönlendirme yapabilirsin.

M Çevrimdışı

Metin Bilgin

Aktif Üye
27 Ara 2023
56
26
Bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum, ancak Aras müşteri hizmetlerini arayıp adres yönlendirme yapabilirsin.
İnşallah yurt içi kargolar bile sıkıntı olunca bunlar ütopik geliyor gözüme :) sürat bugün trendyol dan aldığım kremin barkodunu düşürmüş. Adamlar yurt içinde bile sıkıntı.

M Çevrimdışı

Metin Bilgin

Aktif Üye
27 Ara 2023
56
26
Yarın Türkiye'ye iner gümrük işlemleri başlar, belge falan hiç birşey doldurmana gerek yok. Aras kargoyu alıp direkt sana getirecek, Aras teslim alınca sms de atar sana.
Merhaba şuanda aşağıdaki gibi gözüküyor durum. Muhtemelen yılbaşından sonra ya kalacak değil mi? Yarın gümrüğe gelir mi acaba?

Screenshot_20231228_134057_Chrome.jpg

Geri
Üst Alt