Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

HrnSrky Çevrimdışı

HrnSrky

Yeni Üye
25 Ocak 2023
15
36
Herkese merhabalar,
Severek ve kullandığım Homatics Box R 4K plus cihazıma type c tuner almak istiyorum, bu cihazlarımiza Botech Wzone type c tuner uyumlu mu, homatics tuner almak istiyorum ama fiyat yarı yarıya neredeyse botech ile.
Eger uyumlu ise (üretici firma aynı diye biliyorum SEI ROBOTICS) Botech ile homatics tuner arasında bariz bilinen bi fark var mıdır, kullanıcıların değerli yorumları benim için çok kıymetli.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Herkese merhabalar,
Severek ve kullandığım Homatics Box R 4K plus cihazıma type c tuner almak istiyorum, bu cihazlarımiza Botech Wzone type c tuner uyumlu mu, homatics tuner almak istiyorum ama fiyat yarı yarıya neredeyse botech ile.
Eger uyumlu ise (üretici firma aynı diye biliyorum SEI ROBOTICS) Botech ile homatics tuner arasında bariz bilinen bi fark var mıdır, kullanıcıların değerli yorumları benim için çok kıymetli.
Aynı tuner cihazının hatırladığım kadarıyla siyah olanı. Üretici firma bahsettiğiniz gibi aynı. Botech olan cihazın yazılımına TKGS özelliği daha önce gelmişti. Ancak Homatics durumu eşitledi. Şu anda bildiğim kadarıyla iki cihazın bir farkı kalmadı. Fiyat açısından hangisi mantıklı görünüyorsa onu almanız mümkün.

J Çevrimdışı

jettthasan

Yeni Üye
4 Ocak 2023
28
63
Selam, oled C14 55 kullanıyorum, TV kanal geçişleri çok iyi değil. Bu üründe kanal geçiş hızı, aynı marka tv ve uydu alıcısını kullanıp, sonra type c tunerli box kullanan varsa arada fark var mı, teşekkürler

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Selam, oled C14 55 kullanıyorum, TV kanal geçişleri çok iyi değil. Bu üründe kanal geçiş hızı, aynı marka tv ve uydu alıcısını kullanıp, sonra type c tunerli box kullanan varsa arada fark var mı, teşekkürler
TV kanal geçiş hızı ile ilgili bu tür cihazlardan olağanüstü bir sonuç beklemeyin. Sonuçta android ekosistemini uydu yayınlarına uyumlu hale getirmek için yazılımı yapılandırılan ve "Eksik kalmasın." mantığıyla ortada olan cihazlar. Ciddi kanal geçiş hızı yüksekliği istiyorsanız daha basit bir uydu alıcı cihaz kullanmanız daha mantıklı olur. Kaldı ki onlarında büyük çoğunluğu artık linux tabanlı ve ıvır zıvır bir sürü özellik barındırdığı için onlarda bile tatmin edici bir sonuç alamayabilirsiniz. Çözüm saf uydu alıcı.

J Çevrimdışı

jettthasan

Yeni Üye
4 Ocak 2023
28
63
Teşekürler, Linux, e2 cihazları epey kullandım, tecrübem var, amaç ürün kalabalığı olmasın diye tv uydu alıcısını kullanıyorum. Hibrit cihazlarda fark belli değilse gerek yok o zaman, zaten boxun ısınmasına da katkı yapıyordur. Aynen devam lg ile. Tekrar teşekkür ederim

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,860
Teşekürler, Linux, e2 cihazları epey kullandım, tecrübem var, amaç ürün kalabalığı olmasın diye tv uydu alıcısını kullanıyorum. Hibrit cihazlarda fark belli değilse gerek yok o zaman, zaten boxun ısınmasına da katkı yapıyordur. Aynen devam lg ile. Tekrar teşekkür ederim
OLED'e haksızlık olur zaten. :hihi

Merlot Çevrimdışı

Merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
272
50
Yeni güncellemenin tarihi belli oldu mu , arayüz değişecek mi acaba

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
240
55
Tabii ve exxen çalışıyor mu arkadaşlar bir dostuma tavsiye edeceğim

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
240
55
ortalıkta ürün yok olanlar da apple parası istiyor insan biraz kendini bilir :sirit

apple al geç dedim arkadaşa

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
240
55

hepsiburada kampanya yapmış 4000 tl ihtiyacı olan kaçırmasın kendi sitesinden bile 3700 tlye alacaksınız bir de çinden beklemek belki gümrük sorunu ayrıca distribütör garantili bir şey olsa muhatap var en azından

kendi sitelerinde 4700 tl pazartesi stok olacak dedi ama yeni mal zamlı gelir 5000i geçer muhtemelen niye böyle pahalı dedim hepsiburada kampanya yapmış dedi

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

FlashX

Aktif Üye
16 Haz 2020
155
24
İlk defa cihazda AV1 ve ses codeci Opus 7.1 destekli bir flim izledim.Görüntü ve ses keyifli bir izleme atmosferi verdi.

Geri
Üst Alt