Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

D Çevrimdışı

dkc44 

Yeni Üye
19 Mar 2020
22
51
Cihaza factory reset attım ve yeniden kurdum maalesef raw kanallarda donma, takılma ve slow motion şeklinde görüntü devam ediyor.

D Çevrimdışı

dkc44 

Yeni Üye
19 Mar 2020
22
51
Son düzenleme:
B Çevrimdışı

BYYUNUSX

Yeni Üye
14 Ağu 2023
3
23
Bu cihaz kapalı durumda iken yanan kırmızı ışığını kapatmanın bir yolu var mı?

F Çevrimdışı

FlashX

Aktif Üye
16 Haz 2020
155
24
Ok, deneyeceğim👍

Kurdum iyi başladı 4-5 kanal değiştirdim bu da takılmaya donmaya başladı.
Kullandığınız IPTV player, player seçeneklerini değiştirin RAW formatları , gömüllü player in codecleri tarafından bazen desteklenmiyor .Bu konuda VLC player en iyi desteği verir.Yada Kodi içerisindeki IPTV programlarını kullanın.
Cihaz ile ilgisi yoktur.

Bu cihaz kapalı durumda iken yanan kırmızı ışığını kapatmanın bir yolu var mı?
LED kontrol özelliği ayarlarda.

D Çevrimdışı

dkc44 

Yeni Üye
19 Mar 2020
22
51
Kullandığınız IPTV player, player seçeneklerini değiştirin RAW formatları , gömüllü player in codecleri tarafından bazen desteklenmiyor .Bu konuda VLC player en iyi desteği verir.Yada Kodi içerisindeki IPTV programlarını kullanın.
Cihaz ile ilgisi yoktur.

LED kontrol özelliği ayarlarda.
tivimate botech wzone da aynı kanalları donma ve takılmadan oynatabiliyor. Çok daha zayıf bir cihaz olmasına rağmen. Apple tv 4k 128 gb, Botech wzone ve homatics kullanıyorum evde.

F Çevrimdışı

FlashX

Aktif Üye
16 Haz 2020
155
24
tivimate botech wzone da aynı kanalları donma ve takılmadan oynatabiliyor. Çok daha zayıf bir cihaz olmasına rağmen. Apple tv 4k 128 gb, Botech wzone ve homatics kullanıyorum evde.
Bende plus serisinde Raw formatları IPTV player seçeneklerinde exoplayer donma yaparken VLC sıkıntısız

Merlot Çevrimdışı

Merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
272
50
Android tv home apk güncellemeden sonra anasayfa düzeni değişti, güncellemeyi iptal edip ayarlardan kapatsam bile bu anasayfa bildirimler gitmiyor bunu yok etmenin yolu var mıdır
Yeni halini beğenmedim

Screenshot_20230831-205738.png

A Çevrimdışı

atakanurer

Yeni Üye
22 Eyl 2023
10
44
Kullanan arkadaşlardan ya da uzman arkadaşlardan bir şey öğrenmek istiyorum.
Mi Stick kullanıyorum yaklaşık üç yıldır fakat son altı aydır çok fazla internet ile ilgili problem yaşamaya başladım bağlı internet yok gibi kronik hatalar almaya başladım ve ikinci cihaz almaya karar verdim.
mevcut cihazı genellikle çocuklar YouTube’a girerken kullanıyorlar ben de birkaç apk kullanıyorum bunun dışında malum yayın vs herhangi bir şey kullanmıyorum bundan dolayı da bu kadar fark vermeye gerek var mı ?
ya da almışken bir kere alıp uzun yıllar boyunca bu cihazı kullanmak mı daha mantıklı ?

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
241
36
Kullanan arkadaşlardan ya da uzman arkadaşlardan bir şey öğrenmek istiyorum.
Mi Stick kullanıyorum yaklaşık üç yıldır fakat son altı aydır çok fazla internet ile ilgili problem yaşamaya başladım bağlı internet yok gibi kronik hatalar almaya başladım ve ikinci cihaz almaya karar verdim.
mevcut cihazı genellikle çocuklar YouTube’a girerken kullanıyorlar ben de birkaç apk kullanıyorum bunun dışında malum yayın vs herhangi bir şey kullanmıyorum bundan dolayı da bu kadar fark vermeye gerek var mı ?
ya da almışken bir kere alıp uzun yıllar boyunca bu cihazı kullanmak mı daha mantıklı ?
Next start 4k işinizi görür hocam. Saydığınız işlemeler için fazlasıyla yeterli. Başlıktaki cihaz aşırı pahalı. Gerek yok.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,266
Bugün Doğubank‘ta baktım , mağazadaki arkadaş hiç bilgi vermedi ürün ile ilgili. sadece kutusunu görmekle yetindim ☺️

Geri
Üst Alt