Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
240
55
Disney uygulamasının sorunlu olduğunu düşünüyorum. Çünkü Box R Plus ile Kodi de Disney Plus eklentisi ile Disney Plus içeriklerinden Dolby Atmos ses alabiliyorum.
peki bu esnada görüntü dolby vision veya hdr mı eğer öyleyse azıcık uğraşılır sorun değil

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
240
55
Armut piş ağzıma düş derse olmaz Disney sıkıntılı işte diğer platformlarda sıkıntı yok.
ben demem uğraşırım da herkes bizim kadar deneyimli değil ki adam hdmi bağlamayı bilmiyor uçak gibi soundbarı bluetooth bağlamış servis gitmiş atmos ses alıyorum sanıyor :deli1

Merlot Çevrimdışı

Merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
272
50
yaw hocam söylesenize en baştan bunda atv rom olduğunu:hihi
bende lisanlı diye next star gibi bunda da google tv var sanıyordum
menü ve seçenekler değişik olunca bu çinliler bana fake kutu mu gönderdi diye iki gündür saydırıyom:kiskis
Google TV farklı ATV os farklı ilerde google TV'ye geçilebilir.
Renk ayarı TV'den yapılıyor TV'de hdr yoksa renkler biraz rahatsız edebilir.
Renk ayarını TV'den yapıyorum sıkıntı olmuyor.
Yakında Android 12 geliyor biraz fark olabilir.

evet öyleymiş yeni öğrendim, almadan önce lisanslı olduğu için google tv var sanıyordum meğer atv rom varmış
Bu cihaz henüz Google TV güncellemesini almadı ki?
Android TV mevcut şu an.
Eğer beta testine katılmadıysanız tabi?
Yeni üretimler direkt Google TV ile geliyorsa bilemem.

vestel 9500 kullanıyorum tv nin renk ayarlarından ne yaparsam yapayım kutunun rengi değişmiyor hocam hep sıcak renk skalası var,
mesala tvden dinamik, oyun, sinema ve ya doğal moda da alsam görüntü hep aynı çözemedim niye böyle (hdr aç kapa değişmiyor)
Böyle bir sıkıntı yaşanmadığından kimse dile getirmemiş olabilir. Nasıl bir tv kullanıyorsun hocam, tv nin renk ayarı nasıl etki etmiyor şaşırdım 🤔

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,266
yaw hocam söylesenize en baştan bunda atv rom olduğunu:hihi
bende lisanlı diye next star gibi bunda da google tv var sanıyordum
menü ve seçenekler değişik olunca bu çinliler bana fake kutu mu gönderdi diye iki gündür saydırıyom:kiskis

evet öyleymiş yeni öğrendim, almadan önce lisanslı olduğu için google tv var sanıyordum meğer atv rom varmış:bilmiyom

vestel 9500 kullanıyorum tv nin renk ayarlarından ne yaparsam yapayım kutunun rengi değişmiyor hocam hep sıcak renk skalası var,
mesala tvden dinamik, oyun, sinema ve ya doğal moda da alsam görüntü hep aynı çözemedim niye böyle (hdr aç kapa değişmiyor)
Menü > Sistem > Ekran > Gelişmiş Ayarlar > Renk Sıcaklığı nı bir değiştir istersen. Bunu yaparken HDR kapalı konuma alıp dene 🤔

Geri
Üst Alt