Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

F Çevrimiçi

FlashX

Aktif Üye
16 Haz 2020
151
24
Son bir kaç siparişte YT ile başlayan Yun Express takip kodu verildiğini öğrendim. Oysaki vergi dahil paketlerde UG ile başlayıp YP ile biten Yanwen takip kodu veriliyordu. Sipariş vermek isteyenleri bunun nedenini öğrenene beklemesini tavsiye ederim, tabi tercih sizin isteyen alabilir 🙂
Hocam ,Şimdi suç kimde; Benimki geçen aya ait 27/12/2022 ait bir sipariş( demek onun için sürekli bilerek mail attılar) bana YT ile verilmiş , vergi çıkacak demek .O zaman ben niye Türkiyede ön siparişte olan Atlantadan almadım.Türkiye bayiisi üstelik..(2023 vergisi dahada yüksek olacak) Vergi çıkarsa tüm sosyal medyada yazacağım..

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,153
Şimdi suç kimde; Benimki geçen aya ait 27/12/2022 ait bir sipariş( demek onun için sürekli bilerek mail attılar) bana YT ile verilmiş , vergi çıkacak demek .O zaman ben niye Türkiyede ön siparişte olan Atlantadan almadım.Türkiye bayiisi üstelik..(2023 vergisi dahada yüksek olacak) Vergi çıkarsa tüm sosyal medyada yazacağım..
Firmaya bunu çok açık şekilde ilettim, önceki siparişlerin Yanwen ile sorunsuz geldiğini, şimdi neden bu son siparişlerin Yun Express ile gönderildiğini sordum. Yun Express ile gönderilen paketlerinde vergi dahil olduğunu, her hangi bir vergi ödenmesi durumunda bunu iade edeceklerini ilettiler.

Benim tavsiyem ise, bu Yun Express kargolarından her hangi biri Türkiye'ye gelmeden kimse sipariş vermesin. Duruma göre bakalım 👍

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Firmaya bunu çok açık şekilde ilettim, önceki siparişlerin Yanwen ile sorunsuz geldiğini, şimdi neden bu son siparişlerin Yun Express ile gönderildiğini sordum. Yun Express ile gönderilen paketlerinde vergi dahil olduğunu, her hangi bir vergi ödenmesi durumunda bunu iade edeceklerini ilettiler.

Benim tavsiyem ise, bu Yun Express kargolarından her hangi biri Türkiye'ye gelmeden kimse sipariş vermesin. Duruma göre bakalım 👍
Benim de yola çıkmış, Yun Express getiriyor bakalım. Vergi çıkmaz umarım.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,153

Yukarıdaki adresten kargo takibi yapabilirsiniz.

Service kısmında " YunExpress Registered Standard " yazıyor sanırım herkesde.

Yun Express sitesinde şöyle bir bilgiye ulaştım.

S30104-133240.png

Ayrıca paketleriniz için Pal Express takip kodu alacaksınız, aşağıdaki linkten Pal Ekspress takibinizi yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

mave1

Yeni Üye
31 Ara 2022
5
42
Ben de sipariş vermiştim. Ürün bugün kargoya verildi. YunExpress ile gönderiliyor. Service kısmında "YunExpress Registered Standard" yazıyor. Umarım vergi vs. bir sorun çıkmaz.

I Çevrimdışı

iceman74

Yeni Üye
3 Ocak 2023
9
64
Sevgili arkadaşlar bizlere günlük update edilmiş bilgi verebilirseniz çok seviniriz .Tutupta 2500-2600 tl vermek yerine 3250 tl verip almayalım su cihazı.Fakat vergi başladıysada beklemenin anlamı yok direk TR den alalım.Saygılar.

F Çevrimiçi

FlashX

Aktif Üye
16 Haz 2020
151
24
Sevgili arkadaşlar bizlere günlük update edilmiş bilgi verebilirseniz çok seviniriz .Tutupta 2500-2600 tl vermek yerine 3250 tl verip almayalım su cihazı.Fakat vergi başladıysada beklemenin anlamı yok direk TR den alalım.Saygılar.
4.gün oldu kargoya verdiler . Kur fiyatı ile 2650 fiyati Ama Atlanta 3250 TL üstelik türkiye garantili..Atlanta getirmiş olsa idi önceden kendim almıştım.Ki 100 dolar fiyatlara inecek görünüyor.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,153
4.gün oldu kargoya verdiler . Kur fiyatı ile 2650 fiyati Ama Atlanta 3250 TL üstelik türkiye garantili..Atlanta getirmiş olsa idi önceden kendim almıştım.Ki 100 dolar fiyatlara inecek görünüyor.
Bu yurt dışı işi olmasaydı o firmalarda bu fiyatları göremezdiniz, 4000 tl nin üzerinde satılacaktı bu cihaz, getirten firmalar tarafından. Bu vergi dahil yurt dışı satışı olunca bu fiyatlara indiler, çünkü satamadılar. Daha da inecek bu fiyatlar göreceksiniz, yurt dışından geliş fiyatına hatta onun altını bile görecek cihaz.

F Çevrimiçi

FlashX

Aktif Üye
16 Haz 2020
151
24
Bu yurt dışı işi olmasaydı o firmalarda bu fiyatları göremezdiniz, 4000 tl nin üzerinde satılacaktı bu cihaz, getirten firmalar tarafından. Bu vergi dahil yurt dışı satışı olunca bu fiyatlara indiler, çünkü satamadılar. Daha da inecek bu fiyatlar göreceksiniz, yurt dışından geliş fiyatına hatta onun altını bile görecek cihaz.
Keşke düşse fiyatlar ,bakalım vergi çıkmassa (ki siz görüşmüştünüz çıkarsa dekont ile birlikte iade gerçekleştireceklerdi ) , Fiyat tartışması kendi lasman video altındaki yorumlarda görülüyor.80-100 $ arasında fiyat veriliyor.Ürün satışının çok olması gerekli bu fiyatlara gelmesi için ,Birde dikkatimi çekti "satış ortaklık politikası kodu " gördüm ,%10 girilen koda tahsis ediyorlar .Ben mi yanlış gördüm.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt