Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,161
Cihaza Dreamstarın Bluetooth air kumanda ve usbli air kumanda bağladım herşeyi sorunsuz çalışıyor.fakat geri tuşu iki kumandada çalışmıyor.bunun bir çözümü varmı.
Bazı air kumandalarda air mod açıkken geri tuşu işlevsiz kalıyor. Geri gelebilmek için air modunu kapatıp geri tuşuna basmak gerekiyor. Bu şekilde bi deneyin isterseniz

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bende televizyonu kapat kapatıyor
Live TV aç diyorum .Uyduyu yayına geçiyor .

Ancak Livetv iken kanal degiştir veya örnek 1 ncı kanala geç dediğimde afalıyor. :)
Asistan herşeye cevap vermiyor işine gelirse :kiskis
Tam adapte değil sisteme ama gelişiyor ilerde daha iyi olacak .

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Demedim yöntem kalmadı maalesef çalışmadı. yapacak bişey yok böyle devam kullanmaya.
3. parti donanımlarda bu tarz problemler olabiliyor. O butonun sinyalini cihaz bir şekilde karşılıyorsa buton mapping uygulamalarıyla birşey denenebilir. Ya da eğer kumandalarda learning modu varsa orjinal kumandadaki geri buton komutu diğer kumandalara atanabilir.

B Çevrimdışı

Blackline39

Yeni Üye
20 Haz 2020
20
42
3. parti donanımlarda bu tarz problemler olabiliyor. O butonun sinyalini cihaz bir şekilde karşılıyorsa buton mapping uygulamalarıyla birşey denenebilir. Ya da eğer kumandalarda learning modu varsa orjinal kumandadaki geri buton komutu diğer kumandalara atanabilir.

Learning olayını demedim tanımıyor geri tuşunu bluetooth kumanda olduğu için heralde.buton mapping denedm bir iki uygulama onuda ben beceremedm galiba.

E Çevrimdışı

eskemin

Yeni Üye
2 May 2023
1
40
Merhaba,
Bende aranıza Homatics 4/32 ile katıldım. Bir sorum olacak sizlere cihazı kurduğumda ses tuşları cihazı kontrol ediyordu. Sonrasında TV ile eşleşti ve TV sesini kumanda etmeye başladı. Ben istemediğim için ayarlardan ses kontrolünü TV kısmını iptal ettim aa bu sefer cihazın sesinize kontrol edemiyorum. Ne yapmam gerekiyor. Sadece cihazın sesini kontrol etmesini istiyorum. Destek ve cevaplar işin şimdiden teşekkür ederim.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba,
Bende aranıza Homatics 4/32 ile katıldım. Bir sorum olacak sizlere cihazı kurduğumda ses tuşları cihazı kontrol ediyordu. Sonrasında TV ile eşleşti ve TV sesini kumanda etmeye başladı. Ben istemediğim için ayarlardan ses kontrolünü TV kısmını iptal ettim aa bu sefer cihazın sesinize kontrol edemiyorum. Ne yapmam gerekiyor. Sadece cihazın sesini kontrol etmesini istiyorum. Destek ve cevaplar işin şimdiden teşekkür ederim.
Cec özelliğini kapatın

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
958
40
En son yapılan yazılım güncellemesinde ana ekran tuşuna arka plan uygulamaları kapatma, geri özellikleri eklendi diye hatırlıyorum. Acaba o düzenlemeden sonra geri butonu deaktif mi oldu? Ana ekran tuşu geri butonu yerine çalışıyor olabilir mi?

Ayrıca cihaza daha hakim oldukları için @TC Yıldırım, The_SreT The_SreT Mert Temizer Mert Temizer üstadları da bilgilendireyim.
merhaba, güncelleme için özel bir şey yapmamız gerekiyor mu yoksa cihaz kendisi indirip kuruyor mu otomatik?

Geri
Üst Alt