Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

F Çevrimdışı

freestanbul

Yeni Üye
4 Haz 2019
30
34
Arkadaşlar kolay gelsin. Hepimizin başı sağolsun herkese çok geçmiş olsun.

Ürünü geçen gün sipariş verip peşine hemen tc kimlik numaramı maşl atmıştım.

Benden tc istemeden “your order is on The way” şeklinde kargo takip numaralı bi mail gönderdiler.

Ben bu kargo takip numarasını nasıl takip edeceğim? Hangi firma ile gönderiyorlar acaba? Teşekkürler.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623

Benden tc istemeden “your order is on The way” şeklinde kargo takip numaralı bi mail gönderdiler.

Ben bu kargo takip numarasını nasıl takip edeceğim? Hangi firma ile gönderiyorlar acaba? Teşekkürler.
Tıklayınca linke gitmesi gerekir?

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,158

UG başlayan takip kodunuzu aşağıdaki siteden

Yukarıdaki siteden alacağınız WWE takip kodunu aşağıdaki siteden takip edenilirsiniz.

D Çevrimdışı

Denizci35

Yeni Üye
4 Şub 2023
8
36
merhaba,
  • 023-02-07 14:25:14 +08
    ORJİNDE
    Sipariş oluşturuldu
  • 2023-02-09 15:00:11 +08
    ORJİNDE
    Depoda toplanır. Toplayan: 【SZXOPS】
    ORJİNDE
    Ağırlıklı
  • 2023-02-09 15:25:13 +08
    ORJİNDE
    torbalı
  • 2023-02-09 15:32:03 +08
    ORJİNDE
    Gönderime Hazır
  • 2023-02-09 18:34:38 +08
    TRANSİT OLARAK
    Depodan ayrıldı

• bu şekilde yazmışlar ama kaç gün içinde gelir bilemedim. ama çinden çıkmış sanırım ürün.

E Çevrimdışı

enginsen 

Aktif Üye
1 Eki 2021
85
41
cihazım geldi

photo_2023-02-10_12-00-55.jpg

Son düzenleme:
U Çevrimdışı

ulkekerem

Aktif Üye
8 Tem 2022
97
25
Bende bu cihazı çok beğendim ama androide güvenemeyip 3. Nesil 128gb apple tv aldım

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,158
merhaba,
  • 023-02-07 14:25:14 +08
    ORJİNDE
    Sipariş oluşturuldu
    ORJİNDE
    Depoda toplanır. Toplayan: 【SZXOPS】
    ORJİNDE
    Ağırlıklı
  • 2023-02-09 15:25:13 +08
    ORJİNDE
    torbalı
  • 2023-02-09 15:32:03 +08
    ORJİNDE
    Gönderime Hazır
  • 2023-02-09 18:34:38 +08
    TRANSİT OLARAK
    Depodan ayrıldı

• bu şekilde yazmışlar ama kaç gün içinde gelir bilemedim. ama çinden çıkmış sanırım ürün.
Menşeinden ayrıldı yazınca uçak Çin'den kalkmış olacak. Ertesi günde varır Türkiye'ye.

M Çevrimdışı

murat1010

Yeni Üye
16 Ocak 2023
5
33
Selamın Aleyküm öncelikle
Şimdi bu zor günlerde umarım tebessüm olur sizin için
Benim adresim Gebze /Kocaeli böyle kargocular karıştırıyor diye adreslere Orta Blok diye eklerim. Neyse Çinden sipariş Türkiye geldi fakat benim yazdığım adresteki orta yazısı sebebiyle kargom Çankırı'ya gitti. :).Müşteri Hizmetleriyle konuştum bana diyor ki göndericiyi arayıp adres değişikliği rica edin bende adres ne yazıyor diye soruyorum Gebze / Kocaeli yazıyor diyor. Çankırı da böyle bir yer yok nolcak diyorum alıcı olmadığı için Çin e geri gönderirler diyor. :))) Dedim ki Gebzeye yollamak varken ki adres benim adres yazıyor zaten niye Çin e gitsin sistem böyle diyor. Çıkış şubesi gönderici ile görüşcek diyor. Sizde görüşebilirseniz sizde bildirin diyor.
Benim sizden rica bunu nasıl belirteceğim. Ses Kaydıda aldım ama foruma atılmıyor sanırım.
İyi Forumlar

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,158
Selamın Aleyküm öncelikle
Şimdi bu zor günlerde umarım tebessüm olur sizin için
Benim adresim Gebze /Kocaeli böyle kargocular karıştırıyor diye adreslere Orta Blok diye eklerim. Neyse Çinden sipariş Türkiye geldi fakat benim yazdığım adresteki orta yazısı sebebiyle kargom Çankırı'ya gitti. :).Müşteri Hizmetleriyle konuştum bana diyor ki göndericiyi arayıp adres değişikliği rica edin bende adres ne yazıyor diye soruyorum Gebze / Kocaeli yazıyor diyor. Çankırı da böyle bir yer yok nolcak diyorum alıcı olmadığı için Çin e geri gönderirler diyor. :))) Dedim ki Gebzeye yollamak varken ki adres benim adres yazıyor zaten niye Çin e gitsin sistem böyle diyor. Çıkış şubesi gönderici ile görüşcek diyor. Sizde görüşebilirseniz sizde bildirin diyor.
Benim sizden rica bunu nasıl belirteceğim. Ses Kaydıda aldım ama foruma atılmıyor sanırım.
İyi Forumlar
İş bilmez birine denk gelince böyle oluyor işte, Aras Kargo müşteri hizmetlerini ara, kargom yanlışlıkla başka yere gitmiş diye belirt. Adres yönlemdirme istiyorum diye söyle ve adresini ver. Normalde bunu yapması gerekiyor görüştüğün kişi, yada kargonun gittiği Aras Kargo şubesini ara direkt onlara söyle adres yönlendirme yapıcam diye.

Geri
Üst Alt